پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها (زیبایی، درمان و پزشکی)

پنل اس ام اس کلینیک زیبایی

در دوران امروز که همه افراد یک گوشی هوشمند در جیب خود دارند، برقراری ارتباط سریع، موثر و ارزان اهمیت دارد. این موضوع برای همه کسب و کارها از جمله کلینیک‌های زیبایی و خدمات پزشکی نیز مهم است. کلینیک‌ها برای اینکه بتوانند مشتریان زیادی به دست آورند و خدمات سازمانی خود را به صورت اتوماسیون انجام دهند، به راه‌حل‌های پیشرفته نیاز دارند. پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها یکی از راهکارهای اثربخش است که به افزایش مشتریان، برندسازی و در نهایت، کسب درآمد بالا کمک می‌کند.

اهمیت استفاده از پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها

تقریباً نیمی از افراد در در سراسر جهان که تلفن همراه دارند (47 درصد) فقط از آن برای برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک استفاده می‌کنند. مطالعه‌ای که توسط انجمن GSMA در 56 کشور انجام شد، نشان داد پیامک حتی در مکان‌هایی که تلفن‌های هوشمند در رقابت با شبکه‌های اجتماعی قرار دارد، بسیار محبوب است. در فرانسه، بلژیک، بریتانیا، روسیه، ایالات متحده آمریکا، کانادا و استرالیا از پیامک تلفنی بیشتر از برنامه‌هایی مانند واتساپ استفاده می‌شود.

پتانسیل ارتباطی یک به یک باعث شده است تا پیامک هنوز هم بهترین روش ارتباطی باشد. ممکن است یک ایمیل بدون اینکه باز شود در سطل زباله قرار گیرد و یک پست اینستاگرام به راحتی با یک اسکرول ساده نادیده گرفته شود؛ اما همه افراد به صدای نوتیفیکیشن گوشی خود حساس هستند و زمانی که پیامکی برایشان ارسال می‌شود، به سرعت آن را باز می‌کنند. این امر نشان می‌دهد که پیامک چیزی در حدود 98 درصد نرخ باز شدن دارد.

شاید یکی از رازهای محبوبیت اس ام اس، وجود متن کوتاه باشد. یک پیام کوتاه در حدود 160 کاراکتر را در خود جای می‌دهد و به سرعت توسط مخاطب خوانده می‌شود. بدین معنا که کاربر نیازی ندارد زمان زیادی را برای کسب اطلاعات تلف کند. ارسال SMS به ویژه برای تبلیغات مربوط به کلینیک‌ها می‌تواند به مشاهده، تصمیم گیری و اقدام به عمل کمک زیادی کند. هر سه این موارد ممکن است در عرض چند دقیقه توسط کاربر انجام شود.

بگذارید یک مثال بیاوریم:

«با رزرو نوبت در کلینیک زیبایی … 20 درصد تخفیف در لیزر فول بادی با بهترین دستگاه دریافت کنید.

شماره تماس …»

پیامک فوق یک پیامک تبلیغاتی است به سرعت مشاهده می‌شود، زیرا جذابیت دارد. سپس مخاطب هدف شروع به فکر کردن می‌کند و سپس با شماره قید شده در پیامک تماس می‌گیرد. تمامی این کارها در عرض چند دقیقه کوتاه انجام می‌شود. بنابراین می‌توان درک کرد که پیامک تا چه اندازه روشی سریع و موثر برای جذب مشتریان جدید است.

ویژگی‌ها و امکانات پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها

پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها بازده سرمایه گذاری خوبی دارد، زیرا به نسبت قیمت پایینش، درآمدزایی بالا را تضمین می‌کند. برای مثال، اگر شما از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی برای خدمات کاشت مو، مشتری جذب کنید، نه تنها پول کمپین بازگردانده می‌شود، بلکه شما سود هم خواهید کرد. این موضوع نشان دهنده بازده سرمایه گذاری بالای پنل اس ام اس است.  به هر روی، ارائه دهنده خدمات پیامکی می‌توانند خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه دهند؛ اما اکثریت آنها یکسری ویژگی‌ها و امکانات مشابه دارند که در ادامه شرح می‌دهیم: 

1- ارتباط فوری در زمان حال

نرخ باز شدن پیامک در حدود 98 درصد است و از این مقدار، 90 درصد پیامک‌ها در عرض سه دقیقه خوانده می‌شود. این آمار پیامک را به عنوان یک کانال بازاریابی موثر در زمان حال نشان می‌دهد. در مقایسه، یک پست اینستاگرام ممکن است بعد از چند ساعت یا چند روز توسط مشتری دیده شود. به همین دلیل، کلینیک‌های زیبایی و پزشکی می‌توانند برای مدیریت روابط خود با مشتریان از قابلیت‌هایی مانند تبلیغات، یادآوری، نوبت دهی، درخواست بازخورد، دریافت پشتیبانی و موارد دیگر در زمان حال بهره ببرند.

2- ارتباط بدون محدودیت مکانی

امروزه گوشی همراه به عنوان یک وسیله ضروری شناخته می‌شود. همانطور که ما کیفیت پول، کلید و سایر وسائل خود را به هر مکانی حمل می‌کنیم، به نگه داشتن موبایل خود در جیبمان نیز احتیاج داریم. بنابراین، می‌توان گفت که: «پیامک در همه جا وجود دارد، زیرا در همه جا و در هر زمانی از روز به دست گیرنده می‌رسد و به اتصال اینترنتی نیاز ندارد.» حتی اگر مشتری شما به مسافرت رفته باشد و به در جایی باشد که به اینترنت دسترسی ندارد، پیامک شما باز هم برای او ارسال می‌شود.

3- ارتباطات به صورت شخصی

شخصی سازی پیامک‌ها دو مزیت عمده دارد، یکی ایجاد ارتباط راحت با مخاطب و دیگری حفظ ارتباط مادام العمر است. شما وقتی به لحنی خودمانی و دوستانه با کاربر هدف صحبت می‌کنید، کاربر احساس راحتی می‌کند. وقتی کاربر احساس راحتی کند، به شما نزدیک می‌شود. این موضوع بدین معناست که مخاطب با شما ارتباط عاطفی برقرار کرده است و می‌خواهد دوست شما باشد.. به خصوص در حوزه خدمات زیبایی و پزشکی، ارتباط صمیمی با بیمار بسیار مهم است.

4- خودکاری سازی ارتباطات

تعداد کمی از کلینیک‌ها وجود دارند که اتوماسیون بازاریابی را در عمل به کار می‌برند یا به اندازه کافی با آن آشنا هستند. اتوماسیون بازاریابی فناوری است که به شما امکان می‌دهد گردش کار سازمانی خود را بهینه کنید. این کار نه تنها راهی برای صرفه جویی در زمان است، بلکه به شما امکان می‌دهد کمپین‌های مرتبط و هدفمند ایجاد کنید. پیام‌های خوش آمدگویی، سفارش تایید، پیام‌های تبلیغاتی و معرفی خدمات با ارسال یک کد را می‌توان به صورت خودکار برنامه ریزی کرد. اتوماسیون بازاریابی پیامکی که از طریق پنل اس ام اس کار می‌کند، این امکان را فراهم می‌کند تا پیامک‌های خود را بر اساس علایق، شخصیت، سن و موقعیت مکانی به کاربران خود ارسال کنید.

5- قابلیت ردیابی پیام‌های ارسالی

هر کلینیکی که پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال می‌کند، این امکان را دارد تا اطلاعات زیادی را درباره درصد پیام‌ها نرسیده، تعداد کلیک روی لینک ( با استفاده از لینک ترکر)، رفتار مشتریان و سایر موارد به دست آورد. ردیابی لینک داخل پیامک راهی عالی برای یافتن اینکه چه کسی روی لینک کلیک کرده و چه تعداد از افراد این کار را انجام داده‌اند، خواهند بود. علاوه بر این، پنل اس ام اس گزارش‌های مبتنی بر گیرنده اطلاعات و داده‌های آماری را در اختیار کلینیک‌ها قرار می‌دهد. از این طریق می‌توانید کمپین های تبلیغاتی خود را بهینه کرده و نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنید.

6- انعطاف پذیری بالا در ارتباطات

پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها دارای امکانات پیشرفته بسیاری است. شما می‌توانید براساس کد شهری، پیش شماره، منطقه شهرداری، جنسیت، سن و سایر موارد به مشتریان خود پیامک ارسال کنید. برای مثال، کلینیک‌ها اغلب کسب و کارهایی محلی هستند، بدین معنا که مشتریان ترجیح می‌دهند تا به مراکز زیبایی و درمانی نزدیک به محل زندگی خود مراجعه کنند. پس اگر کلینیک شما در منطقه یک تهران است، این امکان را دارید به اهالی این منطقه پیامک ارسال کنید. همچنین اگر کلینیک لیزر مخصوص بانوان را اداره می‌کنید، این امکان را خواهید داشت تا تنها براساس جنسیت به مخاطبان خود پیام بفرستید.

پنل اس ام اس کلینیک های زیبایی

استفاده از پنل اس ام اس برای انواع کلینیک‌ها

کلینیک‌های مختلفی می‌توانند از خدمات پنل پیامکی بهره‌مند شوند. هر کلینیک بسته به نیازهای سازمانی خود می‌تواند از قابلیت‌های پنل استفاده کند. در ادامه به انواع کلینیک‌ها اشاره می‌کنیم:

پنل اس ام اس برای کلینیک دندانپزشکی

دندانپزشکی یک نیاز ضروری برای همه افراد در همه سنین است. افراد به کشیدن دندان، ترمیم، ارتودنسی، کاشت دندان و سایر موارد نیاز دارند. بنابراین، استفاده از پنل اس ام اس برای کلینیک دندانپزشکی می‌تواند به عنوان یک آهن‌ربا عمل کند و بیماران را به سمت مطب شما بکشاند.

پنل اس ام اس برای کلینیک زیبایی

پنل اس ام اس برای کلینیک زیبایی بهترین راه برای تبلیغات و جذب مشتریان جدید است. کلینیک زیبایی اغلب خدمات گسترده‌ای را در حوزه زیبایی از جمله لیزر، جوانسازی پوست، درمان‌های پوستی و مو، بوتاکس و سایر موارد ارائه می‌دهند.

پنل اس ام اس برای فیزیوتراپی

خدمات فیزیوتراپی روشی بسیار مناسب برای درمان بیماری‌هایی مانند اختلالات عصبی، ماهیچه‌ای و اسکلتی است. برای معرفی این خدمات و بهبود عملکرد سازمانی می‌توان از پنل اس ام اس برای فیزیوتراپی بهره مند شد.

پنل اس ام اس برای کلینیک کاشت مو

کاشت مو امروزه با استقبال بالایی روبرو شده است. به همین دلیل بسیاری از مراکز کاشت مو می‌توانند با تبلیغات، مشتریان زیادی به دست آورند. پنل اس ام اس برای کلینیک کاشت مو به افزایش سود و تقویت آگاهی از برند کمک می‌کند.

پنل اس ام اس برای عمل بینی

عمل بینی به یک ضرورت در زندگی ایرانیان تبدیل شده است و همه افراد در همه سنین به این کار اقدام می‌کنند. بنابراین، کلینیک‌های جراحی بینی در حال حاضر در بهترین دوران خود قرار دارند. استفاده از پنل اس ام اس برای عمل بینی می‌تواند پسران و دختران بسیاری را به مطب شما بکشاند.

پنل اس ام اس برای کلینیک لیزر

کارهای زیبایی مانند لیزر بسیار پر تقاضا هستند. بنابراین مراکز خدماتی می‌توانند از این موقعیت برای برندسازی و کسب درآمد بالا استفاده کنند. پنل اس ام اس برای کلینیک لیزر راهی عالی برای بازاریابی، تبلیغات و معرفی خدمات لیزر است.

پنل اس ام اس برای کلینیک چشم پزشکی

مردم روز به روز به سلامت خود اهمیت می‌دهند، به ویژه سلامت چشم‌ها بیش از هر عضو دیگری اهمیت دارد. با پنل اس ام اس برای کلینیک چشم پزشکی می‌توانید خود را به عنوان یک مرکز بینایی مجهز، باکیفیت و متخصص معرفی کنید.

پنل اس ام اس برای کلینیک روانشناسی

همانطور که مردم به زیبایی ظاهری خود اهمیت می‌دهند، توجه به روان درمانی و حل مشکلات زندگی توسط مراکز روانشناسی بسیار محبوب شده است. به همین دلیل، پنل اس ام اس برای کلینیک روانشناسی بهترین راه برای جذب بیماران جدید است.

کلام آخر

صرف هزینه کم و ایجاد یک بستر ارتباطی قوی با دسترسی بالا را می‌توان از مزایای اصلی استفاده از پنل اس ام اس برای کلینیک‌های زیبایی و درمانی دانست. شما با رزرو این پنل می‌توانید بازده خدمات سازمانی خود را به بهترین نحوه به مشتریان دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا مشتریان زیادی کسب کنید و برند شما دهان به دهان بین مردم منتقل شود. پس اگر می‌خواهید در حرفه شما موفق شوید، پنل پیامک مدیانا به شما در رسیدن به این امر کمک خواهد است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم مشاوران ما تماس بگیرید.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .