پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

امکانات پنل پیامکی

کمک پیامک هوشمند به کسب وکارها

با استفاده از پنل اس ام اس، تمرکز نیروی های انسانی خود را روی سایر کارها منعطف کنید و ارتباط مشتریان را به
امکانات پیشرفته پنل پیامکی
بسپارید.
امکانات پیشرفته، ابزاری کاربردی در پنل اس ام اس مدیانا است که ارتباط موثربا مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت تر را برای مشاغل مختلف فراهم میکند.

Line 466
نوبت دهی

فرض کنید شما مدیریت یک کلینیک درمانی، سالن آرایشی و یا هر نوع کسب و کاری که نیاز به تعیین وقت و نوبت دهی به مراجعان را دارد به عهده دارید. از چه روشی برای نوبت دهی استفاده می کنید؟
جدا از روش های مرسوم نوبت دهی که مشتریان زمان زیادی را پشت خطوط اشغال می‌گذرانند، نوبت دهی پیامکی یک ماژول کاربردی برای شماست! با استفاده از این ماژول شما امکان تعیین روز، ساعت شروع نوبت دهی، ساعت پایان نوبت دهی و مدت زمانی که هر ویزیت زمان میبرد را خواهید داشت.

مراجع محترم

برای رزرو نوبت

آزمایش اعتیاد عدد 1

آزمایش ژنتیک عدد 2

آزمایش PCR و آنتی بادی عدد 3 را به سامانه 98100789 ارسال نمائید.

*آزمایشگاه میثم*

نظرسنجی

هر نوع کسب وکاری که داشته باشید برای پیشبرد و پیاده سازی استراتژی کاری خود نیاز به دریافت نظر از مشتریان خود دارید.

با ارسال نظرسنجی پیامکی، مشتریان قادر خواهند بود تا به راحتی در هر ساعتی از شبانه روز با شما در ارتباط باشند و نظرات خود را به وسیله پیامک ارسال کنند.

تمامی نظرات در سامانه پیامکی ثبت و ذخیره خواهد شد، از این رو صاحبان مشاغل دیگر نگران گم شدن برگه های نظرسنجی و یا خطاهای انسانی نخواهند بود

باسلام، شهروند محترم، لطفا ميزان رضايتمندي خود را از سامانه 197 با انتخاب يکي از اعداد زيراعلام فرماييد:

1 خيلي زياد

2 زياد

3 متوسط

4 کم

5 خيلي کم

مسابقه

تمایل دارید برای افزایش فروش کسب‌ وکار خود با یک مسابقه هیجان انگیز شروع کنید؟

فرقی ندارد یک برنامه تلویزیونی بزرگ داشته باشید یا یک فروشگاه لباس کوچک، برگزاری مسابقه یک راه فوق العاده برای افزایش فروش و یا ساختن خاطره ای ماندگار در ذهن مشتریان شما در هر صنف و کسب وکاری است!

با استفاده از ماژول مسابقه این امکان برای شما وجود دارد تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با ایجاد سرگرمی آن ها را به دریافت مجدد خدمات و یا محصولات خود ترغیب کنید.

هر کسب و کاری با توجه به نوع فعالیتش میتواند از ماژول مسابقه استفاده کند و یک رقابت سرگرم کننده بین مشتریان خود ایجاد کند.

یکی از ویژگی های مسابقات پیامکی در مقابل سایر روش های برگزاری مسابقات، ویژگی ارائه نمودار پاسخ های شرکت کنندگان و همچنین قرعه کشی از میان گزینه های صحیح در سامانه پیامکی می باشد. 

نتیجه بازی ایران و روسیه را پیش بینی کنید

  1. ایران 1- روسیه 0
  2. ایران 0- روسیه 1
  3. ایران 2- روسیه 0
  4. ایران1- روسیه 2
انتقادات و پیشنهادات

فرض کنید شما صاحب یک رستوران بزرگ و یا کسب­ وکاری هستید که به دلیل مشغله زیاد کمتر در کنار مشتریان است، چگونه عملکرد کارکنان، محصولات و مجموعه خود را از دید مشتری ارزیابی می کنید؟   انتقادات و پیشنهادات یک راهکار عالی برای بالابردن کیفیت خدمات و حتی افزایش فروش محصولات شماست. با تنظیم این ماژول به روی خطوط اختصاصی کسب‌وکار خود و با تعیین کلمه کلیدی از مشتریان خود بخواهید انتقادات و پیشنهادات خود را به خطوط اختصاصی شما ارسال نمایند و شما را جهت بهبود خدمت رسانی یاری کنند.

… عزیز،

ما بی صبرانه منتظر نظرات بسته بهمن ماه هستیم. اگر میخواهید باز هم از خدمات ما استفاده کنید لطفا نظر خود را ارسال کنید.

اخطاریه

اگر صاحب آموزشگاه، پلتفرم آنلاین و یا جزء آن دسته از کسب‌وکارهایی هستید که نیازمند یادآوری وقایع به مخاطبین و مشتریان خود است به راحتی می توانید به وسیله پنل اس ام اس مواردی از این قبیل را ارسال کنید. باید بدانید که میتوانید به راحتی این مسئولیت را به سامانه پیامکی خود واگذار کنید تا اقساط، یادآوری ها و تاریخ های مهم دیگر را به طور خودکار به دوستان، مشتریان و همکاران اطلاع دهید.

دادخواست شما در زمان 1400/11/28-11:06 از مجتمع قضايي خانواده 2 تهران به 98…..24 به دلیل (  گواهی اجرای ثبت ضمیمه گردد)  برگشت داده شد

اقساط

شاید کارگزاری بیمه و یا کسب و کاری داشته باشید که برای رفاه مشتری، اقدام به اقساطی کردن محصولات و یا خدمات خود کرده است! دراین صورت شما نیازمند یادآوری اقساط ماهیانه به مشتریان خود خواهید بود و با توجه به این که تعداد، نام و تاریخ هر قسط برای هر مشتری متفاوت میباشد؛ یادآوری و زمان پرداخت یکی از بزرگترین دغدغه های شما خواهد بود.  برای حفظ کیفیت خدمات، اطلاع رسانی و پاسخگویی بهتر، بکارگیری ماژول اقساط بهترین راهکار برای شماست.

مشتری گرامی سر رسید قسط شما فرارسیده. تا تاریخ 1400.12.18 برای پرداخت قسط خود اقدام کنید
منشی عضویت

فرقی ندارد که صاحب سازمان، شرکت ،فروشگاهی بزرگ یا کوچک باشید مطمئنا جمع آوری و ذخیره مشخصات یکی از مهم ترین نیازهای شماست.  با استفاده از منشی عضویت پیامکی، دیگر به دریافت و ذخیره مشخصات مشتریان فکر نکنید!   شما میتوانید با انتخاب یک خط اختصاصی که قابلیت ارسال و دریافت پیامک دارد، از مخاطبین خود بخواهید برای عضویت در سامانه اطلاع رسانی سازمان، شرکت و یا فروشگاه شما کلمه کلیدی مشخصی را به شماره اختصاصی شما، ارسال کنند و همان لحظه به صورت خودکار در لیست مشتریان شما قرار بگیرند.

با استفاده از ماژول منشی عضویت، شما یک منشی پیامکی دارید که کار دریافت و ثبت اطلاعات مشتریان را به سادگی برای شما انجام میدهد و اجازه نمیدهد حتی یک مشتری را از دست دهید.

….. گرامی😊سلام

به باشگاه مشتریان میخوش فرمانیه خوش آمدید.

172,900 ریال از خرید امروزتان را در کیف پول الکترونیکی شما ذخیره کردیم که در خرید بعدیتان قابل استفاده می باشد.

لطفا حداکثر تا تاریخ 1400/09/01 کد 1248403 را در هنگام خرید حضوری و یا تلفنی به صندوقدار اعلام فرمایید.

از این پس روی هر خرید خود از ما اعتبار🎁هدیه🎁دریافت خواهید کرد.

با سپاس از خرید شما 🙏🏻

☎️02122205000

instagram.com/meykhosh_mfp

تبریکات

فرض کنید یک فروشگاه لباس فروشی و یا حتی مغازه گل فروشی دارید! برای یادآوری کسب و کار خود به مشتریان سابق از چه روشی استفاده می کنید؟
ارسال پیامک های تبریک و مناسبتی یک راهکار مناسب برای برندسازی و یادآوری کسب‌وکار خود در ذهن مشتری است. با استفاده از این ماژول و دسترسی به تمامی مناسبت ها گامی بزرگ برای کسب‌وکار خود بردارید.

…. و … عزیز

سالگرد ازدواجتان مبارک

دیزاین دسته گل امروزتو مهمون ما باش

نوژا شعبه اندرزگو

تلفن تماس 22203432

هدایا

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود هدیه در نظر گرفته اید، شما میتوانید این هدایا را از طریق سامانه اس ام اس برای مشتریان خود ارسال کنید.
اهدای هدایا به مشتریان وفادار یک راهکار عالی برای ایجاد تعامل بین کسب و کار و مخاطبین شماست. کافی است تا از طریق پنل اس ام اس هدایا مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و … را تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده به خطوط اختصاصی شما، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

… عزیز

هدیه خودتو از فیدیبو بگیر!

با کد 16ch 1400  یک کتاب با 100% تخفیف به انتخاب خودت از لیست زیر هدیه بگیر

Fidibo….

اعتبار تا 48 ساعت

کد خوان
اگر خدمات و محصولاتی را به مشتریان ارائه می­دهید بدون تردید با سوالات زیادی از جمله مشخصات محصول و قیمت آن روبرو هستید. با ویژگی کدخوان، مشتریان میتوانند کد محصول را به شماره خط اختصاصی شما ارسال کنند و تمامی مشخصات محصول را از طریق پیامک به صورت خودکار دریافت کنند.

آخرین فرصت خرید دستگاه لیزر دایورت

برای دریافت مشخصات عدد 15 را به سامانه 50007689 ارسال و ثیا با شماره زیر تماس بگیرید

پاسخگوی خودکار

اگر جزء کسب وکارهای خدماتی و ارائه دهنده محصولات به مشتریان مانند رستوران، فروشگاه، دفاتر و…هستید این امکان مخصوص شماست!

با استفاده از پاسخگوی خودکار و مشخص کردن یک کلمه کلیدی خاص برای ارسال لیست محصولات، میتوانید لیست محصولاتی که از پیش تعریف کرده اید را با ارسال کلمه کلیدی به شماره اختصاصی خود به صورت خودکار برای مشتریان ارسال کنید.

“آيتم هاى جديد منو‌ي پلوباكس”

با ارسال عدد 1 آیتم های جدید پلوباکس را مشاهده کنید.

سايت

polobox.ir

شعبه اندرزگو:

٠٢١٢٢٣٩١٢٨٩

شعبه غرب:

۰۲۱۴۴۸۴۳۵۶۹

اينستاگرام

www.instagram.com/polobox.ir

کارت ویزیت

نگران گم کردن مشتریان خود نباشید!

کارت ویزیت الکترونیک هم مانند کارت ویزیت کاغذی شناسامه‌ای برای کسب وکار شماست. این نوع کارت ویزیت به صورت پیامک به تلفن همراه مشتریان شما ارسال می‌‌شود و ماندگاری بیشتری نسبت به کارت ‌ویزیت کاغذی دارد. در کارت ویزیت الکترونیک میتوان مواردی از قبیل لوکیشن، آدرس سایت، شبکه های اجتماعی و… را نیزاضافه نمود.

فاميلي ماركت

مارا در اينستاگرام دنبال كنيد:

instagram.com/familymarketgroup

نیاز به مشاوره دارید؟
دریافت مشاوره تخصصی رایگان

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید.

کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید. کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .