logo

افزایش جذب مشتری با ارسال پیامک انبوه

با استفاده از بانک جامع و به روز مدیانا و انواع روش های ارسال مانند ارسال پیامک منطقه‌ای، اصناف تفکیک سن و جنسیت و… بازار هدف خود را به صورت دقیق انتخاب و با ارسال پیامک، طیف گسترده‌ای از مخاطبان را با کسب وکار خود آشنا کنید.

Magnet
ارسال پیامک از روی نقشه
جذب مشتریان

در ارسال پیامک از روی نقشه نیاز به ارائه کدپستی و یا نام محل نیست! مخاطبان پیامک در این نوع ارسال، از روی نقشه google map انتخاب می شوند.

جذب مخاطب تا رشد کسب و کار شما با ارسال پیامک

هر کسب و کار برای موفقیت در بازار رقابتی باید دو مرحله اساسی را طی کند.

جذب مشتریان

در مرحله اول لازم است تا کسب و کارها، مخاطبان و بازار هدف را از وجود خود با خبر کنند و از این طریق مشتریان جدید بیشتری را جذب کنند.

logo favicon

حفظ مشتریان

مرحله دوم حفظ مشتریان جذب شده است، اینکه با تعامل و ارتباط دائمی، آن ها را به مشتریان وفادارتر کسب و کار خود تبدیل کنند.

نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید.

کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید. کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

ارسال پیامک انبوه یک روش کاربردی برای ارسال پیام به تعداد زیادی از افراد در جهت تبلیغات است. روش های متفاوتی برای ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی وجود دارد، از طریق انواع روش های ارسال انبوه مانند ارسال بر اساس سن و جنسیت، منطقه، بانک اصناف و … می توان طیف گسترده ای از مخاطبان را با کسب و کار خود آشنا کرد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .