پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

ارسال پیامک انبوه

رسانه ای به وسعت یک کشور

جذب مشتری با ارسال پیامک انبوه

 این امکان را به شما می دهد تا پیام های شخصی‌سازی شده‌ی کسب‌وکار خود را به شکل انبوه، برای گروه‌های مختلفی از مخاطبانتان ارسال کنید و با آن‌ها ارتباط بگیرید. 

سامانه پیامک انبوه مدیانا با هزینه‌ای به‌صرفه امکان ارسال SMS انبوه زمان‌دار، شخصی‌سازی متن پیام‌ها، دریافت گزارش ارسال‌ها و ایجاد و مدیریت لیست مخاطبان را در اختیار شما می‌گذارد. همین حالا با خرید پنل پیامک انبوه مدیانا، استراتژی تبلیغاتی و ارتباطی خود را ارتقا دهید و در کوتاه‌ترین زمان نتیجه بگیرید.

جذب مشتری با ارسال پیامک انبوه

خرید پنل پیامک انبوه

برای خرید پنل پیامک انبوه مدیانا، کافی است مطابق با نیاز خود یکی از بسته‌های زیر را انتخاب کنید و پس از ورود به پنل به آسانی و به سرعت با مخاطبانتان ارتباط بگیرد. اگر نیازی به ارسال پیامک در حجم بالا و به صورت انبوه ندارید، بسته پایه انتخابی مقرون به صرفه برای شما است اما اگر تمایل دارید به شکل انبوه به طیف گسترده‌ای از مشتریانتان پیامک ارسال کنید، پنل پیامک اقتصادی و حرفه‌ای بهترین گزینه برای شما است. 

پرفروش ترین
پلن پایه

49 هزار تومان

تمدید سالانه رایگان
پلن اقتصادی

129 هزار تومان

تمدید سالانه رایگان
پلن حرفه‌ای

۲۸۹ هزار تومان

تمدید سالانه رایگان

امکانات سامانه پیامک انبوه

با سامانه ارسال پیامک انبوه مدیانا می‌توانید علاوه‌بر جذب مشتریان بالقوه و جدید، برای حفظ مشتریان خود نیز تلاش کرده و با هزینه‌ای مناسب آن‌ها را به مشتریان وفادار و دایمی تبدیل کنید. امکانات متعدد سرویس ارسال انبوه پیامک مدیانا شما برای رسیدن به این دو هدف عمده یاری می‌رساند. 

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

جذب مشتریان

برای ارسال پیامک انبوه از روی نقشه، نیاز به ارائه کدپستی و یا وارد کردن نام منطقه نیست! شما می‌توانید مخاطبان پیامک خود را در این نوع ارسال، از روی Google Map انتخاب کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

راهکاری هدفمند برای جذب مشتریان بالقوه

در ارسال پیامک منطقه‌ای مدیانا می‌توانید علاوه بر تعیین جنسیت و سن مخاطبان خود، با محدود کردن اس ام اس به کد پستی منطقه مورد نظر، انتخاب یک شهر یا استان خاص یا استفاده از نقشه گوگل مپ، محدوده‌ای را برای ارسال‌هایتان در نظر بگیرید و به مشتریان بالقوه خود به شکل هدفمند پیامک بفرستید.

سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه مدیانا
هر کسب و کار برای موفقیت در بازار رقابتی
باید دو مرحله اساسی را طی کند:

1. جذب مشتریان

در مرحله اول لازم است تا کسب و کارها، مخاطبان و بازار هدف را از وجود خود با خبر کنند و از این طریق مشتریان جدید بیشتری را جذب
کنند. با ارسال پیامک تبلیغاتی این امکان در مدیانا برای شما فراهم شده است. با هریک از روش های زیر می‌توانید مشتریان جدید را جذب کنید:

در مرحله اول لازم است تا کسب و کارها، مخاطبان و بازار هدف را از وجود خود با خبر کنند و از این طریق مشتریان جدید بیشتری را جذب کنند. با ارسال پیامک تبلیغاتی این امکان در مدیانا برای شما فراهم شده است.

2. حفظ مشتریان

مرحله دوم حفظ مشتریان جذب شده است، به طوری که با تعامل و ارتباط دائمی، آن ها را به مشتریان وفادار کسب و کار خود تبدیل کنند. از جمله روش های حفظ مشتری با ارسال پیامک:

مرحله دوم حفظ مشتریان جذب شده است، اینکه با تعامل و ارتباط دائمی، آن ها را به مشتریان وفادارتر کسب و کار خود تبدیل کنند.

تخفیف ویژه ارسال اس ام اس انبوه

برای دریافت تخفیف ویژه‌‌ی «ارسال‌های بیش از ۵۰۰هزار پیامک» هم‌اکنون با شماره ۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰ تماس بگیرید
تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کنند.

سامانه اس ام اس انبوه مدیانا

1

1

در سامانه و پنل اس ام اس انبوه مدیانا، شما توانایی ارسال هزاران پیام به صورت همزمان را به مشتریان یا مخاطبان بالقوه خود دارید
تا از این طریق پیامک های خود را با هدفمند بیشتری ارسال کنید و فروش چشمگیری را برای خود رقم بزنید.
در سامانه و پنل اس ام اس انبوه مدیانا، شما توانایی ارسال هزاران پیام به صورت همزمان را به مشتریان یا مخاطبان بالقوه خود دارید تا از این طریق پیامک های خود را با هدفمند بیشتری ارسال کنید و فروش چشمگیری را برای خود رقم بزنید.

2

2

پنل پیامک انبوه مدیانا؛ به شما این امکان را می دهد به سرعت و به راحتی پیام های متنی انبوه ایجاد و ارسال کنید. شما
می توانید لیست مشتریان خود را تقسیم بندی کنید و پیام های شخصی سازی خود را تنها به گروه های خاصی ارسال کنید.

سامانه اس ام اس انبوه مدیانا؛ به شما این امکان را می دهد به سرعت و به راحتی پیام های متنی انبوه ایجاد و ارسال کنید. شما می توانید لیست مشتریان خود را تقسیم بندی کنید و پیام های شخصی سازی خود را تنها به گروه ای خاصی ارسال کنید.

3

3

علاوه بر پیام های تبلیغاتی که به صورت انبوه به مخاطبین بالقوه خود ارسال می کنید، پنل پیامک انبوه ما به شما این امکان را می دهد تا با مشتریان خود در تعامل باشید، مشتریان وفادار بسازید و سود نهایی خود را افزایش دهید.

علاوه بر پیام های تبلیغاتی که به صورت انبوه به مخاطبین بلاقوه خود ارسال می کنید، پنل پیامک انبوه ما به شما این امکان را می دهد تا با مشتریان خود در تعامل باشید، مشتریان وفادار بسازید و سود نهایی خود را افزایش دهید.

نحوه ارسال پیامک انبوه
مراحل ارسال پیامک انبوه

نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

 به کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید.
کافی‌ است اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

 به کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید. کافی‌ است اطلاعات تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

سیستم پیامک انبوه یک روش کاربردی برای ارسال پیام به تعداد زیادی از افراد است که با هدف بازاریابی و تبلیغات انجام می‌شود. از طریق انواع روش‌های ارسال انبوه مانند: ارسال بر اساس سن و جنسیت، ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، بانک مشاغل و … می‌توان طیف گسترده‌ای از مخاطبان را با کسب‌وکار خود آشنا کرد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .