پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

دستگاه ذخیره شماره موبایل

ساخت باشگاهی از مشتریان فعال

تبلیغات پیامکی یکی از ثابت‌شده‌ترین روش‌های تبلیغات است. وجود یک بانک شماره همراه از مشتریان قبلی، باعث می‌شود تا بتوانید تبلیغاتی هوشمندانه داشته باشید و ارتباط خود را با مشتری حفظ کنید. دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری مدیانا به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید ضمن ارسال کارت ویزیت دیجیتال، در مناسبت‌هایی مانند تاریخ تولد مشتری، با ارسال کد تخفیف به یادش باشید و احتمال خرید مجدد را افزایش دهید. برای استفاده از این دستگاه لازم است ابتدا پنل پیامکی مدیانا را تهیه کنید.

ویژگی‌های دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری مدیانا

اگر به دنبال خرید بهترین دستگاه ثبت شماره مشتری هستید، باید گزینه‌ای را انتخاب کنید که به جز ثبت شماره تماس، امکانات بیشتری هم داشته باشد. شما از این امکانات می‌توانید برای مدیریت بهتر مشتریان و بهینه‌کردن برنامه تبلیغاتی خود استفاده کنید.

Featured icon (14)

اتصال آسان به پنل پیامکی

بدون دردسر تمامی شماره‌های مشتریان خود را در پنل پیامکی مشاهده کنید و برنامه‌های ارسال پیامک خود را برای این شماره‌ها اجرا کنید.

Featured icon (15)

دسته‌بندی مشتریان

شما می‌توانید مشتریان خود را بر اساس مولفه‌های مختلف مثل سن، جنسیت و محل سکونت دسته‌بندی کنید و برای هر دسته، پیامک تبلیغاتی مناسب بفرستید.

Featured icon (16)

ارسال پیامک آنی

پیامک‌های خوشامدگویی برای اولین خرید و پیامک‌های مناسبتی مانند کد تخفیف روز تولد یا سالگرد اولین خرید را به شکل آنی و خودکار برای مشتری ارسال کنید.

Featured icon (17)

باشگاه مشتریان

دستگاه ثبت شماره مشتری به شما این امکان را می‌دهد تا با راه‌اندازی باشگاه مشتریان، شرایط متنوعی برای ترغیب مشتری به خرید مجدد ایجاد کنید.

Featured icon (18)

بدون نیاز به کامپیوتر

برای استفاده از دستگاه ثبت شماره موبایل به کامپیوتر یا نرم‌افزار ویژه‌ای نیاز نخواهید داشت. کافی‌است دستگاه را به اینترنت مجهز کنید.

Featured icon (19)

دستگاه اختصاصی برای برند شما

امکان درج لوگوی برند شما بر روی دستگاه وجود دارد تا یک دستگاه ثبت شماره مشتری اختصاصی داشته باشید.

کارکردهای دستگاه ذخیره شماره مشتری

فرقی نمی‌کند فروشگاه لباس دارید یا لوازم جانبی موبایل می‌فروشید. اگر بتوانید مشتریان قبلی را ترغیب کنید تا خرید مجدد داشته باشند، شاهد رشد نمایی در مقدار فروش خود خواهید بود. دستگاه ذخیره شماره مشتری ارتباط شما را با مشتریان قبلی حفظ می‌کند. با این دستگاه می‌توانید تبلیغات خود را هوشمند کنید و برای هر دسته از مشتریان، پیامک اختصاصی بفرستید. برای مثال، با ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای می‌توانید مشتریان نزدیک به خودتان را ترغیب به خرید و بازدید از فروشگاه کنید.

وب سرویس تیکت

هوشمندانه تبلیغ کنید

برای مناسبت‌های مختلف مانند جشنواره‌ها، سالگرد افتتاح فروشگاه و موارد دیگر، پیامک انبوه تعریف کنید تا به صورت خودکار برای مشتریان ارسال شود.

دفترچه-تلفن

مشتریان قدیمی را بشناسید

با دستگاه ثبت شماره مشتری می‌توانید مشتریان همیشگی خودتان را شناسایی کنید و برای ترغیب مشتریانی که کمتر خرید کرده‌اند، برنامه‌ریزی کنید.

ارسال وضعیت به url

ارتباط با مشتری را حفظ کنید

با دستگاه ثبت شماره مشتری بعد از اولین خرید، در یاد مشتریان باقی می‌مانید و ارتباط‌تان حفظ می‌شود.

شرایط خرید دستگاه ثبت شماره مشتری مدیانا

در حال حاضر قیمت دستگاه ارسال پیامک برای هر عدد ۱۷۵۰۰۰۰ تومان است. ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به این مبلغ اضافه می‌شود.

با دستگاه ثبت شماره فروش خود را چندبرابر کنید

با تهیه دستگاه ثبت شماره مشتری و ساخت یک باشگاه مشتریان فعال، می‌توانید به بهترین روش از اس ام اس مارکتینگ نتیجه بگیرید و فروشتان را افزایش دهید.

با دستگاه ثبت شماره فروش خود را چندبرابر کنید

با تهیه دستگاه ثبت شماره مشتری و ساخت یک باشگاه مشتریان فعال، می‌توانید به بهترین روش از اس ام اس مارکتینگ نتیجه بگیرید و فروشتان را افزایش دهید.

سوالات متداول

تمامی کسب‌وکارهایی که مایل هستند مشتریانی وفادار داشته باشند و خرید مجدد مشتری را رقم بزنند، با دستگاه ذخیره شماره مشتری می‌توانند این فرایند را تسهیل کرده و بازاریابی پیامکی هوشمند را اجرایی کنند.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .