پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

پنل اس ام اس برای دفتر وکالت

پنل اس ام اس برای دفتر وکالت

دفاتر وکالت یکی از مهم ترین مراکز خدماتی هستند که وجود نظم در آن حرف اول را می‌زند. چراکه تنظیم حرفه‌ای عقود، قراردادها و مشاوره‌های حقوقی… نیاز به برنامه ریزی و نظم بالایی دارد. از دیگر موارد اهمیت دفاتر وکالت، می‌توان به ارتباط مستقیم آن ها با مراجعین اشاره کرد. پنل اس ام اس، یکی از ابزارهایی است که می‌تواند به این مراکز در تعامل بهتر با مخاطبین خود کمک کند. در این مقاله به اهمیت پنل اس ام اس برای دفتر وکالت خواهیم پرداخت.

اهمیت بکارگیری پنل اس ام اس برای دفتر وکالت

طی دو دهه گذشته شیوه تعامل با مخاطبین و تبلیغات در کسب‌وکارها دگرگون شده است. معمولا دیگر روش‌های سنتی مانند پخش تراکت و یا حتی تبلیغات بیلبوردی، بازدهی تبلیغات مدرن را ندارد. از این رو بیشتر کسب‌وکارها در روش تبلیغات و تعامل با مخاطبین خود تجدید نظر کرده و به تبلیغات مدرن روی اورده اند. یکی از روش های تبلیغات مدرن استفاده از پیامک است. چراکه افراد زیادی روزانه برای هر فعالیت خود از تلفن ها همراه استفاده می‌کنند و آن را همیشه در اختیار دارند.

با توجه به روی آوردن کسب‌و کارهای مختلف به این شیوه، مشاغل نیز ترجیح می‌دهند تا از رقبای خود در این بازار جا نمانند. دفتر وکالت نیز یکی از کسب‌وکارهایی است که از این قاعده مستثنی نیست و برای حفظ جایگاه خود در بین سایر رقبا باید روش های نوین و به روزی را برای تعامل با مخاطبین و یا مشتریان خود در نظر بگیرد.

به طور حتم یکی از مهم‌ترین دغدغه های دفاتر حقوقی و وکالت پیاده سازی برنامه‌ای منظم برای اجرای عقود، قراردادها است. سیستم نوبت دهی هوشمند پنل پیامک و یادآوری مدارک مورد نیاز، از امکانات پنل پیامکی برای دفاتر وکالت و حقوقی است که در پنل پیامک مدیانا به صورت پیش‌فرض ارائه شده است.

علاوه بر آن به واسطه استفاده از پنل ارسال و دریافت پیامک می‌توان به اموری از قبیل اطلاع‌رسانی از خدمات حقوقی جدید، نظرسنجی، یادآوری ملاقات‌ها، تبلیغات و … استفاده کرد.

در ادامه به نحوه‌ی انتخاب پنل مناسب و کارایی آن در مراکز حقوقی و دفاتر وکالت خواهیم پرداخت.

نحوه انتخاب پنل پیامک مناسب دفتر وکالت

پیش از انتخاب مناسب‌ترین پنل اس ام اس برای دفتر وکالت، بیاید با پنل اس ام اس بیشتر آشنا شویم. پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که به صاحبان کسب وکارها امکان مدیریت مشتریان و ارسال پیامک انبوه را فراهم می‌کند. یکی از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا، خطوط خدماتی موجود در پکیج ها می‌باشد که امکان ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی را به شماره‌های بلک لیست فراهم می‌کند. در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی مشاغل می‌توانند پیامک‌های انبوه تبلیغاتی ارسال نمایند. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا مشاغل قادر خواهند بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنند. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه است. برای انتخاب پنل اس ام اس مناسب کسب وکار خود انواع پکیج های مدیانا را مقایسه کنید. برای راهنمایی بیشتر فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس در دفتر وکالت

نوبت دهی پیامکی

یکی از مهمترین امکانات پنل اس ام اس برای کسب‌وکارهایی که به صورت مستقیم با مراجعین در ارتباط هستند نوبت دهی پیامکی است. با بکارگیری این ماژول شما می‌توانید وقت مشاوره مراجعین را با وکلای خود را به صورت خودکار و بدون دخیل کردن نیروی انسانی انجام دهید و از خطاهای انسانی که سبب بی نظمی میوشوند جلوگیری کنید.

یادآوری حضور و مدارک لازم

از دیگر امکانات پر‌کاربرد پنل اس ام اس می‌توان به ماژول یادآوری حضور اشاره کرد. کسب‌وکارهای مختلف به واسطه این ویژگی می‌توانند چند روز پیش از قرار ملاقات آن را به مراجعین خود یادآوری کنند. در ادامه می‌توان از این ماژول برای یادآوری مدارک مورد نیاز برای هر قرارداد اشاره کرد.

امتیاز دهی و نظر سنجی

اطلاع از پیشنهادات و انجام نظرسنجی همواره یکی از راه‌های موثر ارزیابی عملکرد کسب‌وکارها برای ارائه خدمات می‌باشد. به واسطه ارزیابی عملکرد و بهبود آن می‌توان رضایت بیشتری را از مخاطبین خود به دست آورد. با استفاده از ماژول نظرسنجی و قابلیت دریافت اس ام اس از سوی مخاطبین امکان ارزیابی راحت تر خدمات را برای مشتریان فراهم می‌کند.

اطلاع رسانی از امکانات و ارسال خبرنامه

با استفاده از این ویژگی کسب‌وکارهایی از قبیل دفاتر حقوقی و وکالت می‌توانند خدمات جدید خود را به مشتریان خود اطلاع رسانی کنند و ارتباط موثرتری را با آن ها برقرار کنند.

خبرنامه پیامکی روشی برای تعامل با مشتریان است که به وسیله‌ی آن می‌توان اطلاعیه ها، اخبار و رویدادهای مختلف را به مشتریان اطلاع رسانی کرد. دفاتر حقوقی و وکالت با بکارگیری این روش می‌توانند مشتریان خود را از آخرین تغییرات و لایحه‌های قضایی تصویب شده مطع کنند و با بکارگیر این روش حضور خود را به مشتریان یادآوری کنند.

تبلیغات

تبلیغات یکی از کاربردهای مهم پنل اس ام اس برای شما است. به واسطه ارسال پیامک به کدپستی، ارسال منطقه‌ای و دکل ‌BTS ایرانسل می‌توان به صورت هدفمندتر بر مخاطبین تاثیرگذاشت و تبلیغات محلی بهتری را تجربه کرد. با استفاده از ارسال پیامک انبوه می‌توان مشتریان جدید زیادی را جذب کرد.

ارسال پیامک به شرکت‌ها به منظور همکاری

یکی از موضوعاتی که به وسیله ارسال پیامک می‌توانید تجربه کنید ارسال پیامک به مشاغل خاص مانند شرکت ها و  اداراتی است که نیازمند دریافت خدمات حقوقی و وکالتی می‌باشند. با استفاده از بانک اصناف و مشاغل شما قادر خواهید بود تا با این شرکت ها ارتباط برقرار کنید و مخاطبین بیشتری را برای کسب‌وکار خود جلب کنید.

نمونه متن پیامک دفتر وکالت

نوبت دهی پیامکی

مراجع محترم

برای رزرو وقت مشاوره حقوقی، در روزهای فرد عدد 1 و در روزهای زوج عدد 2 را به این شماره ارسال نمایید.

*دفتر حقوقی جم*

***

مراجع محترم

جهت گرفتن نوبت خدمات حقوقی، لطفا امور حقوقی مورد نظر خود « انحصاروراثت » را به این شماره ارسال کنید.

* دفتر حقوقی جم *

***

مراجع محترم

برای رزرو دریافت نوبت در خصوص

امور حقوقی مربوط به خانواده عدد 1

 کیفری عدد 2

 ملکی عدد 3

وصول مطالبات عدد 4

خدمات حقوقی قراردادها عدد 5

را به سامانه 98100789 ارسال نمائید.

* دفتر حقوقی جم *

یادآوری حضور و مدارک لازم

جناب یاوری

تاریخ عقد شما برای 1/5/1400 در ساعت 15 ثبت شد لطفا در روز موعد با همراه داشتن شناسامه عروس و داماد و شاهدین و به موقعه در محل حضور پیدا کنید.

به منظور حفظ پرتوکل‌های بهداشتی از آوردن مهمان اکیدا خودداری نمایید.

با تشکر

*دفترخانه ازدواج 95*

***

جناب رحمتی

صیغه طلاق شما در تاریخ 28/4/1400 در ساعت 16 اجرا خواهد شد لطفا با همراه داشتن شناسامه و کارت ملی به موقعه در دفترخانه حضور پیدا کنید.

*دفترخانه ازدواج و طلاق 95*

***

امتیاز دهی و نظر سنجی

مراجعه گرامی خانم حیدری

کیفیت خدمات حقوقی ایرانیان را چگونه ارزیابی می‌کنید، لطفا از 1 تا 5 به آن امتیاز دهید و عدد مورد نظر را به همین شماره ارسال کنید

با تشکر

*دفتر حقوقی ایرانیان*

اطلاع رسانی از امکانات و خبرنامه

مدت زمان طلاق توافقی توسط وکیل

http/…

*دفتر حقوقی ایرانیان*

برای لغو عضویت عدد 130 را ارسال کنید

***

مدارک لازم برای اقدام جهت دریافت مهریه

شناسامه و کارت ملی

سند ازدواج

ثبت نام در ثنا

لیست اموال زوج

برای لغو عضویت عدد 130 را ارسال کنید

*دفتر حقوقی ایرانیان*

***

دفتر حقوقی ایرانیان در زمینه نقل و انتقال برند و علامت تجاری در کشور ترکیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌ باشد.

*دفتر حقوقی ایرانیان*

مدیانا؛ پنل اس ام نوبت دهی برای دفتر وکالت

در این مقاله نکات مهم در خصوص ارسال پیامک برای وکلا مطرح شد. به طور کلی وکلا می‌توانند برای نوبت دهی، ارائه خدمات، یادآوری وقت ملاقات و … از پنل پیامک استفاده کنند. در ادامه به نمونه اس ام اس های کاربردی برای دفتر وکالت اشاره کردیم. نمونه اس ام اس های بیشتر را می‌توانید در مقاله اس ام اس نوبت دهی وکلا بخوانید. سامانه جامع مدیانا، انتخابی مناسب برای پنل پیامکی است. با خرید پنل اس ام اس مدیانا می‌توانید بهترین بسته را انتخاب کنید و به نیاز کسب و کار خود پاسخ دهید.

 

 

 

2/5 - (1 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .