پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای موسسات خیریه

کاربرد-پنل-اس-ام-اس-برای-موسسات-خیریه

در این دنیا و زندگی که مشکلات بسیاری در آن وجود دارد هنوز افراد و گروهایی هستند که درصدد کمک و امدادرسانی به همنوعان خود هستند. موسسات خیریه یکی از بنیادهای مردمی هستند که وظیفه اصلی آنها، کمک به افراد و امدادرسانی های بشردوستانه می‌باشد. با توجه به تعدد مشکلات معمولا این مراکز در طیف بسیار بزرگی آماده خدمات رسانی به قشرهای ضعیف می‌باشد. از این رو وجود ابزاری برای راحت تر کردن این خدمت رسانی، مورد نیاز این مراکز می‌باشد. در این مقاله به کاربرد پنل اس ام اس برای موسسات خیریه پرداختیم اینکه چگونه این ابزار راه خدمات رسانی خیرین نیکوکار را آسان تر خواهد ساخت. با ما در این مقاله همراه باشید.

پنل اس ام اس برای موسسات خیریه

فعالیت های موسسات خیریه به دلیل نیازها و کمبودهای موجود در جامعه بسیار وسیع است و طیف وسیعی از خدمات را شامل می‌شود. این مراکز ممکن است به فعالیت های مذهبی، آموزش کودکان، ایجاد اشتغال، فعالیت های بهداشتی و درمانی و یا سایر فعالیت های مرتبط با منافع عمومی و بشر دوستانه بپردازند. اما برای تمامی این فعالیت ها نیازمند ارتباط و تعاملی دو طرفه بین سازمان و افراد تحت پوشش و همچنین ارتباط سازمان با خیرین می‌باشد. این ارتباط اگر به صورت مکالمات تلفنی و یا حضوری باشد به توان و نیروی انسانی زیادی نیازمند است اما پنل اس ام اس جایگزین مناسب و هوشمندانه‌ای برای تعاملات همه جانبه می‌باشد و با استفاده از آن می‌توان ظرفیت توان انسانی سازمان را برای فعالیت های خیرخواهانه ی دیگری به کار گرفت.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای موسسات خیریه

پیش از پرداختن به نحوه‌ی انتخاب پنل مناسب برای موسسات خیریه بیاید با ساز وکار پنل اس ام اس آشنا شویم. پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در اینترنت است، که برای صاحبان کسب وکارها امکان مدیریت مشتریان و ارسال پیامک های تبلیغاتی را به صورت انبوه فراهم می‌کند. موسسات خیریه می‌توانند مواردی مانند نوبت دهی پیامکی را برای بخش درمانی، اطلاع رسانی و خبرنامه را برای ارتباط با خیرین، ارسال پیامک بر اساس منطقه و همچنین گسترش و تبلیغات بنیاد و… را به وسیله پنل اس ام اس انجام دهند.

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا، خط خدماتی موجود در پکیج ها می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی موسسات  به راحتی می‌توانند به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنند. و همچنین می‌توانند   در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی تبلیغات پیامکی نیز داشته باشند. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا شما قادر خواهید بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه برای شما خواهد بود.

برای خرید پنل اس ام اس و انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

کاربرد پنل اس ام اس برای موسسات خیریه

عضویت در موسسه با ارسال پیامک

عضویت در موسسه یکی از مهم ترین اهداف موسسات خیریه است. اینکه سایر خیرین و افراد با عضویت در مجموعه در جهت هدفی مشترک در خدمت رسانی به افراد نیازمند است بکوشند. با مشخص کردن کلمه و یا عدد خاص و ارسال آن به شماره پیامکی موسسه افراد می‌توانند عضو موسسه خیریه شوند و با آن ها در حوزه های مختلف این موسسات همکاری کنند.

خبرنامه پیامکی

یکی از روش های تعامل با خیرین و افراد نیازمند آگاه کردن آن ها از آخرین فعالیت های مجموعه و یا موضوعات مرتبط در حوزه‌ی کاری آن ها می باشد. ارسال خبرنامه پیامکی یکی از شیوه های موثر در برقراری ارتباط و اطلاع رسانی در این حوزه است و بدون کسری از ثانیه به دست مخاطبین مجموعه خواهد رسید.

اطلاع رسانی

موسسات خیریه برای اطلاع رسانی از جلسات، فعالیت ها از جمله امور مرتبط با بهداشت و درمان جمع آوری نذورات و همچنین محل پخش آن نیاز به سامانه‌ای برای اطلاع‌ رسانی دارد. تماس با خیرین و یا افراد تحت پوشش امری محال و یا نیازمند صرف وقت زیاد و نیروی انسانی است. با توجه به اینکه حداقل در هر خانوار یک تلفن همراه وجود دارد اطلاع‌رسانی به وسیله‌ی ارسال پیامک راه حل مناسب تری نسبت به تماس تلفنی می‌باشد.

نوبت دهی پیامکی برای فعالیت های مشاوره و درمانی

نوبت دهی پیامکی یکی از ماژول های کاربردی پنل اس ام اس برای کسب ‌وکارهای خدماتی می‌باشد. فعالیت های موسسات در حوزه مشاوره و همچنین بهداشتی درمانی نیاز به نظم و سازمان دهی زیادی دارد.

با استفاده از این ماژول ،موسسات می‌توانند با انتخاب میزان زمان هر ویزیت و وقفه بین هر کدام در روز و همچنین بازه‌های زمانی که قابل رزرو می‌باشد، زمان‌های ویزیت را با ارسال یک عدد یا عبارت به شماره پیامک اختصاصی برای مراجعین خود فراهم کنند. با بکارگیری این ماژول و نحوه‌ی نوبت دهی نسبت به نوبت دهی به صورت دستی بروز خطا و ناهماهنگی کمتر است.

برگزاری کمپین برای جمع آوری پول

جمع آوری کمک های نقدی و توزیع آن یکی از اصلی ترین دغدغه های موسسات خیریه است. اطلاع رسانی به خیرین و همچنین رساندن کمک های نقدی به نیازمندان یکی از چالش های دائمی این کسب و کار است. به واسطه استفاده از پنل اس ام اس، خیریه ها قادر خواهند بود تا به وسیله پیامک اطلاع رسانی و با ارسال شماره حساب کمک های نقدی افراد را جمع آوری کنند.

ارسال پیامک منطقه‌ای

ارسال پیامک منطقه‌ای یکی از کاربردی ترین انواع ارسال برای تبلیغات و همچنین اعلام حضور و آمادگی همکاری خیریه ها به افراد نیازمند می‌باشد. خیریه ها با ارسال پیامک به مناطقی که از نظر مالی از رفاه بالاتریبرخوردار هستند در جهت دریافت کمک های مردمی می‌تواند استفاده کنند.

کارت ویزیت الکترونیک

کارت ویزیت الکترونیک شناسامه‌ای برای کسب وکارها است. در کارت ویزیت الکترونیک، اطلاعات موسسه مانند آدرس، تلفن تماس، شماره حساب و شبکه های اجتماعی به تلفن مخاطبین ارسال شده و به نسبت کارت ویزیت الکترونیک ماندگاری بیشتری دارد.

تبلیغات

تبلیغات برای موسسات خیریه مهم‌ترین نقش را در جهت جذب کمک‌های مردمی ایفا می‌کند به واسطه تبلیغات موثر وگیرا می‌توان خیرین بیشتری را جذب موسسه کرده و فعالیت های بشردوستانه بیشتری را انجام داد. تبلیغات در پنل اس ام اس مدیانا به یک شیوه‌ی خاص خلاصه نشده و این امکان وجود دارد تا با استفاده از انواع ارسال مخاطبین موسسات به صورت هدفمندتری انتخاب شوند.

ارسال پیامک به دکل BTS، ارسال به بانک اصناف، ارسال بر اساس کدپستی، منطقه و سن ، جنسیت و ارسال پیامک انبوه از انواع ارسال می‌باشند که کسب و کارهای مختلف بنا بر بازار هدف خود می‌توانند از آن استفاده کنند.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .