پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری+ نمونه پیامک

جذب مشتری بیشتر با متن تبلیغاتی حرفه ای

آیا به دنبال راهی برای جذب مشتری بیشتر و تبلیغات می گردید؟ اگر می خواهید محصولات و خدمات شما در بین سایر رقبا دیده شود و بازار هدف، کسب و کار شما را برای دریافت خدمات انتخاب کنند، باید تبلیغات جذاب و حرفه ای داشته باشید. نگارش بهترین متن پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتریان به شما کمک می کند تا بیشتر و بهتر دیده شوید. 

تبلیغات مناسب و جذاب، باز شدن متن پیامک شما را تضمین می کند. اما برای ارسال پیامک تبلیغاتی باید چه نکاتی را در نظر بگیریم و بهترین کلماتی که می توان از آن استفاده کرد چیست؟ در این مقاله به طور کامل به ترفندهای نگارش متن تبلیغاتی برای جذب مشتری، اهمیت، نکات و نمونه پیامک های آماده برای آن می پردازیم. 

چرا نگارش متن تبلیغاتی برای جذب مشتری ضروری است؟ 

تا به حال از خودتان پرسیده اید که چرا برخی از محصولات را، از یک برند مشخص خریداری می کنید؟ از میان تمامی گزینه های انتخابی یکی را انتخاب می کنید با توجه به اینکه تجربه استفاده از آن را ندارید! چه چیزی باعث می شود محصولاتی که تجربه استفاده از آن را نداریم خریداری کنیم؟ 

پاسخ کاملا روشن است:

“قدرت تبلیغات و برندسازی”

دنیای امروز، دنیای تبلیغات است. کسب و کار بدون تبلیغ محکوم به فراموشی است. کسب و کارهای مختلف با استفاده از روش های متنوع به دنبال جذب مشتریان جدید، معرفی کسب و کار و افزایش فروش خود هستند. 

85٪ از مشتریان می گویند که ارسال پیام کوتاه، سریع‌ترین راه برای دسترسی به آن‌ها است. مشتریان ارسال پیامک را جایگزین مناسبی برای تماس های تلفنی و مکالمات طولانی می دانند. امروزه مشتریان حوصله کمتری دارند در نتیجه کمتر هم به تبلیغات بلند و طولانی توجه می کنند. با استفاده از پیامک می توانید در کوتاه ترین و کم ترین زمان ممکن پیام کسب و کار خود را به دست مشتریان برسانید. 

کلمات نقش مهمی را در تصمیم گیری مغز برای انتخاب محصولات و پیدا کردن حس اعتماد ایفا می کنند. از سایر دلایل اهمیت نگارش متن تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برندسازی 
  • ایجاد تمایز 
  • افزایش تقاضا
  • ارتباط با مشتری

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر در این خصوص، مطالعه‌ی مقاله “نکات کلیدی نگارش و ارسال پیامک تبلیغاتی” پیشنهاد ما به شماست. برای نوشتن متن پیامک تبلیغاتی جذاب و تاثیرگذار نکات زیر را مرحله به مرحله انجام دهید.

چگونه یک متن تبلیغاتی تاثیرگذار بنویسیم؟

متن تبلیغاتی حرفه ای

مخاطبان خود را بشناسید

پیش از نگارش متن و ارسال پیامک باید شناخت کاملی نسبت به بازار هدف خود داشته باشید. چرا که هر متن تبلیغاتی برای اثرگذاری بیشتر باید بر اساس نیازهای مخاطب، سن، منطقه، شغل و… لحن و سبک مخصوص به خود شخصی سازی شود. 

برتری کسب و کار خود را عنوان کنید

خصوصیات جذاب و مزایای محصول و خدمات شما چیست؟ کاربردی و مفید بودن محصولات مهم ترین دلیل انتخاب مشتریان است. در جملات تبلیغاتی و متن پیامک خود عنوان کردن مزایا، کاربرد محصولات و خدمات خود را فراموش نکنید. 

مشکلات و نقاط ضعف رقبای شما چیست؟ آن ها را برای کسب و کار خود بهینه و دلایل انتخاب کسب و کار شما را در مقابل سایر رقبا، در متن پیامک عنوان کنید. 

نیاز مخاطبان را شناسایی و رفع کنید

دغدغه و نیاز مخاطبان چیست؟ استفاده از محصولات و خدمات شما کدام یک از نیازهای آن ها را رفع می کند؟ پرسونای خریدار شما چیست؟ در متن پیامک و تبلیغات خود نشان دهید که محصولات و خدمات شما نقش مهمی را در زندگی مشتریان ایفا می کند. 

ویژگی‌های یک متن تبلیغاتی جذاب چیست؟ 

با دانستن ویژگی های یک متن تبلیغاتی حرفه ای، می توانید کیفیت کارها و تبلیغات خود را افزایش دهید. 

یک متن تبلیغاتی حرفه ای کوتاه در عین حال گیرا است. 

متن با شخصیت برند همخوانی دارد و در هنگام نگارش متن تبلیغاتی به شخصیت برند توجه شده است.

کلمات برای ابتدا و انتها متن به درستی انتخاب شده است، مغز انسان به جملات ابتدایی و انتهایی توجه بیشتری دارد.

به ویژگی های محصولات و مزایا در متن پیامک اشاره شده است. 

برتری های خدمات و محصولات در مقابل سایر رقبا  عنوان شده است.

در متن پیامک برای تاکید و حس بخشیدن از اموجی به درستی استفاده شده است.  

جملات تأثیرگذار در تبلیغات

تبلیغات

جملات نقش کلیدی را در تبلیغات و باز شدن پیامک های تبلیغاتی کسب و کار شما ایفا می کنند. مهم ترین دلیل اهمیت جملات در واقع نقشی است که کلمات در ذهن افراد ایفا می کنند و در نهایت باعث تصمیم گیری می شوند. 

با استفاده از کلمات پر قدرت می توانید مشتریان را قانع کنید که چرا نیاز  به محصولات شما دارند و به بهترین نحو ممکن کسب و کار خود را به آن ها معرفی کنید. 

کلمات قدرتمند حوزه ی پیامک را بشناسید: 

رایگان

هدیه

فقط 

آسان

گارانتی

بهترین

تخفیف

تضمینی

محدودیت

تبلیغات شما باید شفاف باشد! 

مشتریان زمان و حوصله ی زیادی برای فکر کردن به متن تبلیغات شما ندارند پس از جملات کوتاه، شفاف و در عین حال تاثیرگذار استفاده کنید. 

به مدت محدود…

ایجاد محدودیت و محدود بودن فرصت استفاده از خدمات و محصولات، باعث ترغیب مشتریان به دریافت خدمات شما می شود. 

اقدام به عمل 

قرار دادن راه های ارتباطی و ترغیب انجام یک اقدام در انتهای متن ضروری است. 

اغراق نکنید! 

خیلی ساده تبلیغ کنید اغراق و بزرگنمایی تاثیر معکوسی برای جذب مشتریان و همچنین برندسازی دارد. 

شخصی سازی کنید تا در یادها بمانید  

احساس متمایز بودن و انحصاری بودن خدمات خود را در متن پیامک برای جذب مشتریان بکارگیرید. 

از این جملات در متن تبلیغاتی استفاده نکنید! 

با توجه به بار منفی برخی از کلمات و تاثیرات آن بر احساسات مشتریان، از بکار بردن جملات زیر در مدت پیامک تبلیغاتی برای جذب مشتری پرهیز کنید تا تاثیرگذاری متن تبلیغاتی شما کم نشود. 

تکه کلام ها و عبارات ترند زود گذر! 

به روز بودن خوب است اما استفاده از آن در متن پیامک نشان دهنده ی موج سواری کسب و کارها برای انجام تبلیغات است که حس منفی در مخاطبان ایجاد می کند و باعث سلب اعتماد می شود. 

جملات غیر قابل باور را به کار نبرید! 

جذاب بودن یک بخش و باور پذیری بخش دیگر متن تبلیغات شما است. سعی کنید در متن پیامک خود از به کاربردن کلماتی مانند معجزه، تنها یک بار در زندگی، متحول کننده و… پرهیز کنید

عبارت بازاریابی تکراری! 

برخی از جملات بسیار مناسب بازاریابی هستند اما به دلیل استفاده زیاد کسب و کارها تکراری شده اند اگر تمایل دارید از این کلمات استفاده کنید به فکر جملات خلاقانه باشید. 

به کار بردن کلمات کلیشه ای کسب و کار شما را تنبل و بدون خلاقیت نشان می دهد و تاثیر منفی بر آن می گذارد. از کلمات زیر در متن پیامک استفاده نکنید:

  • شگفت‌انگیز
  • بزرگ
  • عالی
  • خاص

متن تبلیغاتی برای جذب مشتری در مشاغل مختلف 

زمانی که تصمیم می گیرید تا برای بازار هدف خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید توجه داشته باشید که در چه حوزه ای مشغول به فعالیت هستید. متن تبلیغاتی برای جذب مشتری در صنف آرایشی با متن تبلیغاتی یک آژانس متفاوت است. علت اصلی این موضوع می تواند تفاوت بازار هدف و حتی خدمات و محصولات شما باشد. 

تنها توجه به اصول نگارش و نحوه تبلیغات پیامکی کافی نیست! برای تاثیرگذاری باید تمرکز بیشتر خود را به روی خصوصیات مشتریان و محصولات خود بگذارید. 

مدیانا در تلاش است برای هر یک از مشاغل و راحتی کار آن ها به صورت جداگانه به نمونه متن پیامک تبلیغاتی و کاربرد پنل اس ام اس برای هر یک از آن ها بپردازد. 

نمونه متن تبلیغاتی برای جذب مشتری

چون لایق بهترین ها هستید!

سالن زیبایی محدثه کمالی 

تلفن: 

***

بهترین ها را از ما بخواهید 

سالن زیبایی بانو 

شماره تماس:

لینک اینستاگرام:

***

از همیشه زیباتری 

سالن زیبایی ملانا 

تلفن:

***

بهترین و خاص ترین هدیه برای کسانی که دوست دارید 

فروشگاه اینترنتی کادوبار 

شماره تماس:

لینک اینستاگرام:

***

خاص ترین انتخاب ها 

با فروشگاه اینترنتی الینور

شماره تماس:

آدرس سایت:

***

تا پایان خرداد با خرید چهار رینگ لاستیک یک کارواش رایگان دریافت کنید

مهدی تول 

شماره تماس:

آدرس:

***

همه کتاب های مورد علاقه شما در دسترس است!

فروشگاه کتاب اینترنتی بوکلی 

آدرس سایت:

اینستاگرام:

***

ارسال رایگان فروشگاه کوروش را از دست ندهید! 

کوروش، کامل ترین فروشگاه محصولات غذایی 

شماره تماس:

شعب: 

جمع بندی

کلمات قدرت جادویی در تاثیر گذاشتن بر تصمیم گیری مخاطبان دارند. استفاده صحیح از جملات در بازاریابی پیامکی موفقیت کمپین شما و افزایش جذب مشتری را تضمین می کند. هر کسب و کار برای اجرای کمپین تبلیغاتی و  ارسال پیامک انبوه باید نکاتی را پیش و در زمان نگارش رعایت کند در این مقاله به تمامی نکات و نمونه متن ها پرداختیم. 

متن تبلیغات و کمپین پیامکی خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا همراهان مدیانا از آن ایده بگیرند و آن ها را بررسی کنیم. 

 

سوالات متداول

برندسازی
ایجاد تمایز
افزایش تقاضا
ارتباط با مشتری

3.2/5 - (9 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .