پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای باشگاه ورزشی

پنل اس ام اس برای باشگاه ورزشی-min

امروزه به دلیل مشغله کاری افراد و کم تحرکی افراد، باشگاه های ورزشی بی شک نقش حائز اهمیتی را در سلامتی می‌توانند ایفا کنند. در این مقاله به کاربرد پنل اس ام اس برای باشگاه ورزشی و اهمیت تبلیغات خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

پنل اس ام اس در باشگاه های ورزشی

امروزه به دلیل نیاز افراد به حفظ سلامتی و تحرک، تعداد مراکز ارائه دهنده‌ خدمات ورزشی رو به افزایش است. با توجه به رقابت زیاد بین این باشگاه های ورزشی یکی از مهم ترین مواردی که می‌تواند سبب تمایز از سایر رقبا گردد جامع و کامل بودن خدمات است. به واسطه‌ی جامع و کامل بودن خدمات می‌توان رضایت مشتریان بیشتری را جلب کرد. یکی از روش های نشان دهنده‌ی تکمیل بودن خدمات استفاده از شیوه‌های نوین تبلیغات و تعامل با مشتریان است. ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات خود از شیوه‌‌های موثر در عصر حاضراست.

فرض کنید به تازگی باشگاه ورزشی خود را افتتاح کرده اید از چه روشی برای با خبرساختن افراد آن منطقه استفاده می‌کنید؟

تبلیغات پیامکی یا پخش تراکت؟

همانطور که می‌دانید تلفن های همراه یکی از قوی‌ترین ابزارهای ارتباطی و جزء جدا نشدنی زندگی مردم هستند. تلفن‌های همراه همیشه در دسترس افراد قرار دارند از این رو احتمال دیده شدن تبلیغات شما از طریق تبلیغات به وسیله‌ی موبایل بیشتر از سایر روش ها می‌باشد.

علاوه بر آن از پنل ارسال و دریافت پیامک می‌توان به منظور یادآوری پایان عضویت، نظرسنجی خدمات، تبلیغات و… استفاده کرد. در ادامه به نحوه‌ی انتخاب پنل مناسب و کارایی آن در باشگاه ورزشی خواهیم پرداخت.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای باشگاه های ورزشی

پیش از پرداختن به نحوه‌ انتخاب پنل اس ام اس برای باشگاه های ورزشی، بیاید ابتدا با ساز و کار خود پنل اس ام اس آشنا شویم.

پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که برای صاحبان کسب وکار امکان ارسال پیامک انبوه و تعامل با مشتریان را فراهم می‌کند. از دیگر امکانات پنل اس ام اس می‌توان به امکان ارسال پیامک یادآوری عضویت مجدد، نظرسنجی و… اشاره کرد.

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا، خط خدماتی موجود در پکیج ها می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی شما به راحتی می‌توانید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.  در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی شما همچنین می‌توانید تبلیغات پیامکی داشته باشید. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا شما قادر خواهید بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه برای شما است.

برای خرید پنل اس ام اس و انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره  را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس برای باشگاه های ورزشی

ارسال منطقه‌ای

ارسال منطقه‌ای یکی از امکانات کاربردی پنل اس ام اس برای باشگاه های ورزشی می‌‌باشد. به وسیله ارسال منطقه ای و ارسال کد پستی می‌توان حضور خود را به افراد آن منطقه با ارسال پیامک یادآور شد.

پاسخگوی خودکار

یکی از دغدغه های افراد به هنگام ثبت نام در باشگاه های ورزشی اطلاع از لیست کلاس ها و ساعت دقیق آن ها است تا با توجه به آن کلاس و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنند. معمولا افراد برای اطلاع از لیست کلاس ها با باشگاه های ورزشی تماس می‌گیرند اما این موضوع معایبی دارد یکی از این معایب اشغال بودن خطوط و یا عدم پاسخگویی به دلیل خارج بودن از تایم کاری مب‌باشد. باشگاه های ورزشی با استفاده از قابلیت پاسخگوی خودکار و فراهم کردن لیستی برای پاسخ می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی مراجعین و مشتریان خود باشند.

در ادامه به نمونه متن ارسال به وسیله پاسخگوی خودکار خواهیم پرداخت.

ماژول تبریک

تعامل با مشتریان ضمانتی برای ادامه حضور کسب‌وکار شما در بازار رقابت است. برای تعامل موثر با مشتریان و ایجاد احساس رضایت و حس خوب نسبت به کسب‌وکار شما، می‌توان به در روزهای مهم زندگی مشتریان در کنار آن ها بود. ارسال پیامک تبریک تولد راهی لذت بخش برای تعامل با مشتریان و یادآوری خود به آن هاست.

باشگاه مشتریان و خبرنامه

باشگاه مشتریان و خبرنامه یکی از امکاناتی است که به واسطه‌ی آن می‌توان کاربران را از خبرها از جمله خبرهای باشگاه، اخبار تخفیفات و یا نکات ورزشی روز مطلع کرد.

ارسال پیامک بر اساس سن یا مشاغل

ارسال پیامک بر اساس سن و یا مشاغل یکی از فاکتورهایی است که در تبلیغات باشگاه‌های ورزشی می‌تواند موثر باشد. برای مثال ارسال پیامک به بانوان با سنین بالا و ارائه پیشنهادات کلاس های ورزشی بر اساس سن آن ها می‌تواند باعث جذب مشتریان بیشتری شود. علاوه بر آن ارسال پیامک به کارمندان و ارائه کلاس هایی در تایم های بعد از ساعت کاری  پیشنهادات جذابی هستند که به واسطه‌ی ارسال پیامک با استفاده از بانک مضاغل می‌توان از آن بهرمند شد.

یادآوری تمدید عضویت

از مزایای استفاده از پنل اس ام اس برای باشگاه های ورزشی می‌توان به یادآوری اتمام عضویت کاربران اشاره کرد. باشگاه ها یک هفته قبل از اتمام مدت زمان عضویت مشتریان خود می‌توانند آن را به وسیله‌ی ارسال پیامک یادآوری کنند.

تعامل با مشتریان پیشین

علت روی بگرداندن مشتریان سابق خود را از حضور در باشگاه جویا شوید. در برخی از مواقع افراد ممکن است به دلیل مناسب نبودن ساعت برگزاری کلاس و یا مشکلات از این قبیل در کلاس ها حضور پیدا نمیوکند. با جویا شدن و حل این مشکلات می‌توان مشتریان پشین را به باشگاه بازگرداند. همینطور با ارسال پیامک های تخفیف برای آن ها می‌توان انگیزه مجدد برای حضور را در آن تقویت کرد.

نظرسنجی

یکی از مهم ترین مواردی که هر کسب‌وکار باید به آن توجه نمایند نظرات و پیشنهادات مشتریان است. با قرار دادن مشتریان در الویت کسب‌وکار خود فروش بیشتری را نیز می‌توان تجربه کرد. ارزیابی عملکرد خود به وسیله‌ی ارسال پیامک نظرات و پیشنهادات می‌تواند نقشه دقیق‌تری را از راه موفقیت برای شما ترسیم کند.

نمونه متن پیامک باشگاه ورزشی

ارسال منطقه‌ای

تندرستی های عزیز ما جا به جا شدیم

باشگاه جدید تندرستی با کلاس های ورزشی متنوع، ‌برنامه غذایی و… باز شد

آدرس جدید:-

تلفن تماس:-

*باشگاه تندرستی*

***

مجهزترین باشگاه ورزشی تهران افتتاح شد!

*باشگاه تندرستی*

شماره تماس 388990

پاسخگوی خودکار

مراجعین عزیز

برای اطلاع از کلاس های روز‌های فرد عدد 1 و روز های زوج عدد 2 را ارسال نمائید

*باشگاه تندرستی*

***

مراجع گرامی برای دریافت لیست کلاس های باشگاه تندرستی کلمه “لیست” را به سامانه 98200036 ارسال نمایید

*باشگاه تندرستی*

باشگاه مشتریان و خبرنامه

میدونی با دراز کشیدن میتونی کلی وزن کم کنی!

لینک/

*باشگاه تندرستی*

برای لغو پیامک عدد 5 را ارسال کنید

***

تخفیف استثنایی تنها ویژه باشگاه مشتریان

شماره تماس 388990

*باشگاه تندرستی*

یادآوری تمدید عضویت

*یادآوری تمدید عضویت*

زهرا عزیز، کلاس باله شما با شیوا در تاریخ 16/4/1400  به پایان می‌رسد. لطفا برای ثبت نام مجدد از طریق سایت اقدام کنید.

شماره تماس 388990

*باشگاه تندرستی *

***

محمد عزیز

عضویت شما پنجشنبه 16/4/1400  به پایان می‌رسد. برای شارژ مجدد آن هرچه سریع تر اقدام کنید.

شماره تماس 388990

*باشگاه تندرستی*

تعامل با مشتریان پیشین

( ریتنشن مارکتینگ)

محمد عزیز

دلتنگتیم

خیلی وقته خبری ازت نداریم

کلی کلاس های جدید با تخفیفات ویژه برات در نظر گرفتیم

یک سر به ما بزن

شماره تماس 388990

*باشگاه تندرستی*

***

25% تخفیف برای کلاس بدنسازی

*باشگاه تندرستی*

شماره تماس 35678

نظرسنجی

زهرا عزیز

کیفیت جلسه زومبای خود را با الهه چگونه ارزیابی می‌کنید، از 1 تا 5 به الهه امتیاز دهید.

عدد مورد نظر را به همین شماره ارسال کنید.

*باشگاه تندرستی*

***

مراجع عزیز آقای محمد غلامی

انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود را از طریق ارسال پیامک به سامانه 981004567 با ما در میان بگذارید.

باتشکر

*باشگاه تندرستی*

 

 

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .