پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

راهکاری هدفمند برای جذب مشتریان بالقوه

تبلیغات پیامکی منطقه‌ای یکی از انواع تبلیغات موثر برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک است که نیاز به تبلیغ خود در یک منطقه‌ مشخص دارند و می‌خواهند حضور خود را به اطلاع افراد منطقه‌ای خاص برسانند.

در ارسال پیامک منطقه‌ای مدیانا می‌توانید علاوه بر تعیین جنسیت و سن مخاطبان خود، با محدود کردن اس ام اس به کد پستی منطقه مورد نظر، انتخاب یک شهر یا استان خاص یا استفاده از نقشه گوگل مپ، محدوده‌ای را برای ارسال‌هایتان در نظر بگیرید و به مشتریان بالقوه خود به شکل هدفمند پیامک بفرستید.

انواع ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای

در پنل پیامکی انواع مختلفی از ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای وجود دارد که به دلیل به‌روز بودن بانک شماره‌های مدیانا نرخ دلیوری این نوع پیامک‌ها بالاست. ارسال منطقه‌ای ایرانسل، ارسال کدپستی همراه اول، ارسال بر اساس شهر و استان، ارسال اس ام اس منطقه‌ای با توجه به کد پستی و ارسال از روی نقشه گوگل در پنل پیامکی مدیانا کمک می‌کند که مخاطب هدف خود را به آسانی پیدا کنید.

بر اساس کد پستی

برای ارسال پیامک تبلیغات منطقه ای بر اساس کد پستی لازم است محله مورد نظرتان را انتخاب کرده و ۵ رقم ابتدایی کد پستی را وارد کنید تا پیام شما به مخاطبان ساکن در یک محله مشخص ارسال شود.

شهر و استان

اگر مخاطبان شما در یک شهر یا منطقه خاص زندگی می‌کنند به کمک ارسال پیامک انبوه منطقه‌ای مدیانا می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و تبلیغ خود را به‌آسانی برای یک شهر یا استان بفرستید.

از روی نقشه گوگل

با این شیوه ارسال منطقه ای می‌توانید به مخاطبانی که در محدوده کسب‌وکارتان قرار دارند، پیامک‌های تبلیغاتی ارسال کنید و با تارگت کردن مخاطبان هدفتان به سرعت فروش خود را افزایش دهید.

از طریق دکل BTS

BTS سرویسی است که بر اساس موقعیت مکانی مشترکان ایرانسل، برای آن‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کند . در این روش، مشتریانی که در نزدیک یک بیزینس قرار دارند، شناسایی می‌شود.

پیامک زنده LBS

با استفاده سرویس LBS می‎‌توانید بر اساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول پیامک هدفمند ارسال کنید. این سرویس در تمامی شهرهای ایران و مناطق پر رفت‌و‌آمد آن مانند فرودگاه‌ها، نمایشگاه‌ها پاسخ‌گوی نیاز شماست.

60% افراد از تلفن همراه برای جست‌وجو اطلاعات و استفاده از خدمات محلی استفاده می‌کنند.

از هر 5 مصرف کننده ، 4 نفر به تبلیغاتی که نزدیک به محل زندگی یا کارشان باشد توجه بیشتری می‌کنند.

مدیانا: راهکار یکپارچه ارتباط کسب و کارها با مشتریان

مزایای اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای

روش‌ ‏های مختلفی برای تبلیغات منطقه‌ای وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به تراکت و بیلبورد اشاره کرد. اما اغلب مردم تراکت‌ها را نادیده می‌گیرند یا آن‌ها را گم می‌کنند. پرداخت هزینه اجاره بیلبورد نیز برای بسیاری از کسب‎ وکارها امکان‌پذیر نیست. در چنین شرایطی، ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

ارسال هدفمند به مخاطبان
جذب مشتری جدید
کاهش هزینه تبلیغات
امکان ارسال پیامک انبوه
ارسال به تفکیک سن و جنس
ارائه‌ پیشنهادات لحظه‌ای

نحوه استفاده از پیامک منطقه‌ای مدیانا

برای انجام تبلیغات هدفمند با استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای مدیانا کافی است یکی از پلن‌های پایه، اقتصادی یا حرفه‌ای مدیانا را تهیه کرده و با استفاده از به‌روزترین بانک شماره تلفن ایران که در پنل مدیانا در دسترس شماست، اقدام به ارسال پیامک مورد نظرتان کنید.

برای انجام تبلیغات هدفمند با استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای مدیانا کافی است یکی از پلن‌های پایه، اقتصادی یا حرفه‌ای مدیانا را تهیه کرده و با استفاده از به‌روزترین بانک شماره تلفن ایران که در پنل مدیانا در دسترس شماست، اقدام به ارسال پیامک مورد نظرتان کنید.

سوالات متداول

نوعی از اس ‎ام‎ اس مارکتینگ است که در آن یک پیامک خاص به طور انبوه و بر اساس فیلترهایی همچون سن، جنسیت، شغل و.. به مخاطبان یک منطقه خاص ارسال می‎شود.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .