پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

درباره مدیانا

ما در مدیانا فعالیتمان را در سال 1391 شروع کردیم. رویای ما ایجاد بستری جامع برای کمک به تمام کسب و کارها برای تعامل موفق با مشتریانشان است. با ایجاد پلتفرم «سامانه پیامکی مدیانا» گامل اول را برداشتیم؛ از شهرهای مختلف نماینده جذب کردیم، با آگاهی از محدودیت‌ها و فراز و نشیب‌ها راه را ادامه دادیم تا امروز بتوانیم به بیش از 230 هزار مشتری در سراسر کشورمان ایران، خدمات ارائه کنیم. در سال 1397 به جمع شرکت‌های دانش بنیان پیوستیم تا گامی بلند برای تحقق رویای خود برداریم. پلتفرمی که امروز شامل تمام ابزارهای ارتباط با مشتری مانند سامانه پیامکی، پیام صوتی و تلفن ابری است.

حوزه فعالیت مدیانا

مدیانا یک پلتفرم جامع برای کسب و کارهاست که امکان تعامل و ارتباط موثر با مشتریان را فراهم می کند. ابزار ارتباطی جامعی که در یک پلتفرم، سرویس‌های پیامک، تلفن ابری و پیام صوتی را عرضه می‌کند و کسب و کارها را از داشتن چندین پلتفرم جداگانه بی نیاز می‌‌کند. در حال حاضر، مدیانا با بیش از 230 هزار کاربر، یکی از موفق‌ترین شرکت‌های عرضه کننده خدمات پیامک تبلیغاتی، پیامک انبوه و وب سرویس پیامک در کشور است.

از مزایای خدمات مدیانا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

خدمات مدیانا

پنل پیامک
وب سرویس ارسال پیامک
نرم افزار ذخیره شماره
سرویس پیام صوتی
سرویس تلفن ابری

ماموریت مدیانا

یکی از مهم‎ترین مأموریت‌های مدیانا برآورده کردن نیاز اصلی مخاطبمان در حوزه ارسال پیامک است. هدف اصلی ما این است که به تمامی کسب وکارهای کوچک و بزرگ، خدمات پنل پیامکی خود را عرضه کنیم تا آن‌ها بتوانند با کمترین هزینه و بدون هیچ مشکلی با مشتریانشان از طریق پیامک در ارتباط باشند. عرضه محصولات باکیفیت و رضایت مشتری از مهم ترین اهداف و ماموریت ما است و همیشه سعی و تلاشمان بر این بوده است تا رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

یکی از مهم‎ترین مأموریت‎ های مهم ما برآورده کردن نیاز اصلی مخاطبمان در حوزه ارسال پیامک است. هدف اصلی ما این است که به تمامی کسب وکارهای کوچک و بزرگ، خدمات پنل پیامکی خود را عرضه کنیم تا آن ها بتوانند با کمترین هزینه و بدون هیچ مشکلی با مشتریانشان از طریق پیامک در ارتباط باشند. عرضه محصولات باکیفیت و رضایت مشتری از مهم ترین اهداف و ماموریت ما است و همیشه سعی و تلاشمان بر این بوده است تا رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه

چشم انداز مدیانا

ما باور داریم پنل پیامک همانند ابزاری است که به شما در ایجاد بستری در ارتباط با مشتریانتان کمک می کند. داشتن چنین ارتباطی دیگر یک رویا و دست نیافتنی نیست. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید این رویا را به حقیقت تبدیل کنیم:

ما باور داریم پنل پیامک همانند ابزاری است که به شما در ایجاد بستری در ارتباط با مشتریانتان کمک می کند. داشتن چنین ارتباطی دیگر یک رویا و دست نیافتنی نیست. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید این رویا را به حقیقت تبدیل کنیم:

مشتریان مدیانا

گالری تصاویر

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .