پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

سامانه ارسال پیامک انبوه؛
رسانه ای به وسعت یک کشور

سامانه ارسال پیامک انبوه؛ رسانه ای به وسعت یک کشور

آیا می خواهید تبلیغات کسب و کار خود را به سطح بالاتری ببرید، آن هم در شرایطی که بیشتر کانال های بازاریابی و تبلیغاتی پایدار نیستند؟ ارسال پیامک انبوه در این حوزه می تواند، برای تبلیغات شما یک بازگشت سرمایه جدی رقم بزند!

سامانه پیامک انبوه مدیانا؛ این امکان را به شما می دهد تا پیام های شخصی سازی شده کسب و کار خود را به صورت انبوه، برای گروه های مختلفی از افراد ارسال کنید و با آن در تعامل بمانید.

در پنل پیامک انبوه مدیانا از امکانات زیر بهره مند شوید: 

با ارسال پیام کوتاه انبوه به شیوه ای سریع و آسان، با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. همین حالا ثبت نام کنید و در عرض چند دقیقه شروع به ارسال اس ام اس انبوه کنید.

سامانه ارسال پیامک انبوه؛ رسانه ای به وسعت یک کشور

ارسال پیامک انبوه از روی نقشه

جذب مشتریان

در ارسال پیامک انبوه از روی نقشه، نیاز به ارائه کدپستی و یا نام محل نیست! مخاطبان پیامک در این نوع ارسال، از روی نقشه google map انتخاب می شوند.

ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه
سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه مدیانا
هر کسب و کار برای موفقیت در بازار رقابتی
باید دو مرحله اساسی را طی کند:

1. جذب مشتریان

در مرحله اول لازم است تا کسب و کارها، مخاطبان و بازار هدف را از وجود خود با خبر کنند و از این طریق مشتریان جدید بیشتری را جذب
کنند. با ارسال پیامک تبلیغاتی این امکان در مدیانا برای شما فراهم شده است. با هریک از روش های زیر می‌توانید مشتریان جدید را جذب کنید:

در مرحله اول لازم است تا کسب و کارها، مخاطبان و بازار هدف را از وجود خود با خبر کنند و از این طریق مشتریان جدید بیشتری را جذب کنند. با ارسال پیامک تبلیغاتی این امکان در مدیانا برای شما فراهم شده است.

2. حفظ مشتریان

مرحله دوم حفظ مشتریان جذب شده است، به طوری که با تعامل و ارتباط دائمی، آن ها را به مشتریان وفادار کسب و کار خود تبدیل کنند. از جمله روش های حفظ مشتری با ارسال پیامک:

مرحله دوم حفظ مشتریان جذب شده است، اینکه با تعامل و ارتباط دائمی، آن ها را به مشتریان وفادارتر کسب و کار خود تبدیل کنند.

برای دریافت تخفیف ویژه‌‌ی «ارسال بیش از 500هزار پیامک»، با مدیانا تماس بگیرید

سامانه اس ام اس انبوه مدیانا

1

1

در سامانه و پنل اس ام اس انبوه مدیانا، شما توانایی ارسال هزاران پیام به صورت همزمان را به مشتریان یا مخاطبان بالقوه خود دارید
تا از این طریق پیامک های خود را با هدفمند بیشتری ارسال کنید و فروش چشمگیری را برای خود رقم بزنید.
در سامانه و پنل اس ام اس انبوه مدیانا، شما توانایی ارسال هزاران پیام به صورت همزمان را به مشتریان یا مخاطبان بالقوه خود دارید تا از این طریق پیامک های خود را با هدفمند بیشتری ارسال کنید و فروش چشمگیری را برای خود رقم بزنید.

2

2

پنل پیامک انبوه مدیانا؛ به شما این امکان را می دهد به سرعت و به راحتی پیام های متنی انبوه ایجاد و ارسال کنید. شما
می توانید لیست مشتریان خود را تقسیم بندی کنید و پیام های شخصی سازی خود را تنها به گروه های خاصی ارسال کنید.

سامانه اس ام اس انبوه مدیانا؛ به شما این امکان را می دهد به سرعت و به راحتی پیام های متنی انبوه ایجاد و ارسال کنید. شما می توانید لیست مشتریان خود را تقسیم بندی کنید و پیام های شخصی سازی خود را تنها به گروه ای خاصی ارسال کنید.

3

3

علاوه بر پیام های تبلیغاتی که به صورت انبوه به مخاطبین بالقوه خود ارسال می کنید، پنل پیامک انبوه ما به شما این امکان را می دهد تا با مشتریان خود در تعامل باشید، مشتریان وفادار بسازید و سود نهایی خود را افزایش دهید.

علاوه بر پیام های تبلیغاتی که به صورت انبوه به مخاطبین بلاقوه خود ارسال می کنید، پنل پیامک انبوه ما به شما این امکان را می دهد تا با مشتریان خود در تعامل باشید، مشتریان وفادار بسازید و سود نهایی خود را افزایش دهید.

نحوه ارسال پیامک انبوه
مراحل ارسال پیامک انبوه
نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید.

کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید. کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

ارسال پیامک انبوه یک روش کاربردی برای ارسال پیام به تعداد زیادی از افراد در جهت تبلیغات است. روش های متفاوتی برای ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی وجود دارد، از طریق انواع روش های ارسال انبوه مانند ارسال بر اساس سن و جنسیت، ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای، بانک اصناف و … می‌توان طیف گسترده ای از مخاطبان را با کسب و کار خود آشنا کرد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .