پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

پنل اس ام اس برای آموزشگاه های موسیقی 

6mehr-پنل-اس-ام-اس-برای-آموزشگاه-های-موسیقی

آموزشگاه های موسیقی جز آن دسته موسساتی هستند که در تعامل مستقیم با هنرجویان و اساتید قرار دارند و تعداد این هنرجویان نیز کم نیست. به همین دلیل اطلاع رسانی دقیق به تک تک هنرجویان برای اموری مانند اطلاع‌رسانی لغو یا تغییر زمان برگزاری کلاس، دوره های جدید، یادآوری شهریه و … نیازمند برنامه‌ای دقیق و منظم است. اطلاع رسانی این دسته ار امور به نیروی انسانی و زمان زیاد نیاز دارد اما با استفاده از پنل اس ام اس می‌توان به تمامی هنرجویان در کسری از ثانیه اطلاع رسانی کرد. و تمرکز زمان نیروهای انسانی را در این آموزشگاه ها بر بخش های مهم تری منعطف کرد.

اما چرا اطلاع رسانی به وسیله اس ام اس؟!

امروزه تلفن های همراه یکی از قدرتمندترین ابزارهای ارتباطی در جهان هستند که تمامی مردم سرتاسر جهان برای کوچک ترین فعالیت روزانه خود از آن استفاده می‌کنند. از این رو هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی تلفن همراه می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب گذارد. اس ام اس مارکتینگ یکی از انواع تبلیغات مدرن به وسیله‌ی این ابزار ارتباطی مهم وتاثیرگذار ‌می باشد. ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات خود یک شیوه‌ی موثر بازاریابی در عصر حاضراست. این روش در مقایسه با ارسال پیامک و یا تماس به تک تک افراد به صورت دستی بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

یادآوری زمان کلاس، نظرسنجی خدمات، لغو برگزاری کلاس ها، یادآوری پرداخت شهریه، تبلیغات و… از جمله امکانات پنل اس ام اس برای آموزشگاه های موسیقی می‌باشد. در ادامه به نحوه‌ی انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای آموزشگاه موسیقی خواهیم پرداخت.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای آموزشگاه های موسیقی 

قبل از پرداختن به نحوه‌ی انتخاب پنل اس ام اس برای آموزشگاه های موسیقی بیاید تا با سازوکار پنل اس ام اس بیشتر آشنا شویم.

پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که به صاحبان کسب وکار این امکان را می‌دهد تا مشتریان خود‌ را مدیریت و برای آن‌ها پیامک‌ انبوه ارسال کنند. به واسطه‌ی پنل اس ام اس می توان از قابلیت های متفاوت آن در جهت تعامل بهتر و بیشتر با مشتریان و مخاطبین خود استفاده کرد و یا مشتریان و مخاطبان جدیدی را به وسیله تبلیغات انبوه جذب کرد.

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا برای دریافت خدمات، خط خدماتی موجود در پکیج ها می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی شما به راحتی می‌توانید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید و نگران نرسیدن پیام ها به دست مخاطبان خود نباشید.  در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی همچنین می‌توانید تبلیغات پیامکی داشته باشید. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا این امکان برای شما فراهم است تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه در مدیانا برای شما است

برای خرید پنل اس ام اس و انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس در آموزشگاه های موسیقی

لغو کلاس ها

استفاده از پیامک برای اعلام لغو جلسات می‌تواند تا حدود زیادی از حجم تماس ها و اشغال بودن خطوط بکاهد. با استفاده از پنل اس ام اس شما قادر خواهید بود تا جلسات آموزش هنرجویان را یادآوری کنید و برای لغو حضور در کلاس ها عدد و یا عبارتی را در نظر بگیرید تا هنرجو با ارسال آن بتواند راحت تر عدم حضور خود را به آموزشگاه اطلاع رسانی کند.

یادآوری پرداخت شهریه

یادآوری پرداخت شهریه یکی از کارهای پر دردسر است که نیاز به زمان و توان انسانی دارد. معمولا در آموزشگاه ها لیستی از هنرجویان، تعداد جلسات باقی مانده، تعداد جلسات برگزار شده قرار دارد. مسئول بخش وظیفه دارد تا با تمامی هنرجویان تماس بگیرد و آن ها را اعلام و پرداخت شهریه را یادآوری کند. پنل ارسال پیامک دارای یک ویژگی بسار کاربردی می‌باشد که در کسری از ثانیه تمامی اطلاعات را برای هر هنرجو به صورت شخصی سازی شده ارسال و مبلغ شهریه را به آن ها یادآوری می‌کند.

نظرسنجی خدمات و دوره ها

اقدام به نظرسنجی، دریافت نظرات و پیشنهادات یکی از لازمه های هر کسب‌وکاری برای بهبود و ارزیابی عملکرد و خدمات مجموعه می‌باشد. با نظرسنجی، nps و دریافت نظرات خواسته ها و توقعات مخاطبین خود را شناسایی و در جهت رضایت آن ها گام برداشت.

یادآوری جلسات

یادآوری برگزاری جلسات به هنرجویان و یا حتی استفاده از این امکان برای اطلاع رسانی و هماهنگی با اساتید می‌تواند تاحدودی از حجم کار آموزشگاه و خطاهای تماس های تلفنی بکاهد. این آمکان وجود دارد تا پیامک ها در موعد معین به صورت خودکار به مخاطبین ارسال شوند.

اطلاع رسانی از برگزاری دوره های جدید

ارسال پیامک اطلاع رسانی یکی از مهم ترین کاربردهای پنل اس ام اس برای آموزشگاه های موسیقی می‌باشد. به واسطه این ماژول آموزشگاه ها می‌توانند برگزاری دوره ها، کلاس های جدید و یا حتی برگزاری کنسرت را به وسیله ارسال پیامک به هنرجویان خود اطلاع رسانی کنند.

تبریک تولد اساتید و هنرجویان

یکی از راه های ایجاد رضایتمندی در مخاطبان ارسال پیامک تبریک تولد و پیامک های مناسبتی می‌باشد. به وسیله ارسال پیامک در روزهای مهم زندگی مخاطبان خود می‌توانیم به راحتی کسب‌وکار خود را به آن ها یادآوری کنیم.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .