پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

لینکدین چیست؟ 28 گام برای استفاده درست از Linkedin

لینکدین

آیا می دانید لینکدین بیش از 660 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد؟ لینکدین به عنوان یک پلتفرم، امروزه یکی از برترین شبکه های اجتماعی است. آیا کسب و کار شما از حداکثر توانایی لینکدین برای بهبود آگاهی از برند ، ایجاد شبکه، افزایش هدایت و تبدیل ، افزایش درآمد و موارد دیگر ، استفاده می کند؟ با جوانه زدن مداوم شبکه های اجتماعی جدید، لینکدین پلتفرمی کمتر استفاده شده است، اما میتواند بسیار قدرتمند باشد، به خصوص وقتی از همه ویژگی های پنهان این پلتفرم که تقریباً به اندازه کافی توجه نمی شوند ، آگاهی داشته باشید.

این راهنما که ما آن را در دو مقاله نوشته ایم، پر از نکات لینکدین است که شما می توانید بلافاصله شروع به پیاده سازی آن کنید تا به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه از این پلتفرم برای بهبود آگاهی از برند ، به اشتراک گذاشتن محتوای بازاریابی و رشد تجارت خود استفاده کنید.

لینکدین چیست؟

لینکدین در سال 2003 راه اندازی شد و در درجه اول حول محور شبکه سازی شغلی و اشتراک گذاری آن بود. این پلتفرم شما را قادر می سازد تا محتوای خود را با سایر متخصصان از جمله همکاران ، کارفرمایان بالقوه ، شرکای تجاری ، رقبا ، کارمندان جدید و مشتریان به اشتراک بگذارید.

 1. لینک پروفایل لینکدین خود را شخصی سازی کنید

با شخصی سازی لینک پروفایل لینکدین خود ، پروفایل خود را حرفه ای تر و به اشتراک گذاری آن را راحت تر جلوه دهید. به جای یک لینک با شماره های گیج کننده در انتها ، آن را زیبا و تمیز کنید.

 1. عکس پس زمینه به پروفایل خود اضافه کنید

با اضافه کردن یک عکس پس زمینه، به پروفایل لینکدین خود کمی شخصیت دهید. به خاطر داشته باشید لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه ای است ، بنابراین عکس خود را بر این اساس انتخاب کنید. لینکدین توصیه میکند اندازه عکس پس زمینه 1584 396* پیکسل باشد و فرمت فایل JPG ، PNG یا GIF زیر 8 مگابایت باشد.

 1. نشانProFinder را به پروفایل خود اضافه کنید.

این نشان برای شناسایی فریلنسرها استفاده می شود. این سرویس پیمانکاران را با مدیران پروژه که به دنبال کمک هستند مطابقت می دهد. فریلنسرها می توانند نشانProFinder را بر روی پروفایل خود نمایش دهند تا مهارت ، تخصص و توصیه ها را به مشتری های احتمالی نشان دهند.

 1. از لینک های وبلاگ و وب سایت در پروفایل لینکدین خود استفاده کنید.

این ویژگی به شما امکان می دهد تا توجه بیشتری را به مناطق خاصی که مد نظر شماست جلب کنید تا ترافیک را به آن مکان هدایت کنید.

 1. مشخصات لینکدین خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

بهینه سازی موتور جستجو SEO محدود به وبلاگ نویسی نیست، شما می توانید پروفایل خود را بهینه کنید تا توسط افرادی که برای یافتن اصطلاحات کلیدی در لینکدین جستجو می کنند، کشف شود. می توانید این کلمات کلیدی را به بخشهای مختلف پروفایل خود مانند عنوان ، خلاصه یا تجربه کاری اضافه کنید.

لینکدین

 1. در لینکدین بخشهایی از پروفایل خود را اضافه ، حذف و مرتب کنید.

می توانید بخشهایی از پروفایل لینکدین خود را ویرایش و مرتب کنید تا اطلاعات خاصی را از هر طریقی که صلاح می دانید برجسته کنید. وقتی در حالت ویرایش هستید ، کافی است موس را روی پیکان دو طرفه در هر بخش قرار دهید. ماوس شما به یک نماد چهار پیکان تبدیل می شود ، در آن زمان می توانید کلیک کنید ، بکشید و به موقعیت دیگری در نمایه خود بروید.

 1. از جستجوهای ذخیره شده و هشدارهای جستجو در Recruiter استفاده کنید.

اگر از LinkedIn Recruiter استفاده کنید، میتوانید از Saved Searchesبرای ذخیره کردن معیارهای جستجوی خود استفاده کنید. اگر از طریق لینکدین بازاریابی میکنید، این یک افزودنی عالی برای ابزارهای شما است.

با استفاده از این ویژگی ، می توانید هر تعداد جستجو که می خواهید ذخیره کنید و هنگامی که نامزدهای جدید مطابق با معیارهای فیلتر شما باشند ، هشدار دریافت می کنید. می توانید هشدارهای جستجوی روزانه یا هفتگی را از سیستم در مورد نتایج مربوطه از طریق صفحه اصلی Recruiter دریافت کنید.

 1. فرصت های شغلی را لیست کنید و استعدادهای جدید را با آگهی های استخدام لینکدین استخدام کنید.

در صحبت از فرصت های شغلی آزاد کسب و کار خود ، فراموش نکنید که موقعیت های جدید خود را در صفحه مشاغل لینکدین اضافه و به بازار عرضه کنید. در اینجا ، داوطلبان می توانند با جستجوی کلمات کلیدی خاص مانند عنوان شغل ، صنعت ، مکان ، حقوق ، سطح تجربه و موارد دیگر ، در مورد مشاغل و مشاغل شما اطلاعات کسب کنند.

 1. از تأییدیه های لینکدین استفاده کنید.

لینکدین یک ویژگی به نام Endorsement را ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد مهارت های افرادی که با آنها کار می کنید (مانند کارمندان ، همکاران ، فریلنسرها یا شرکا) را تشخیص دهید. شما می توانید مهارت های افرادی را که با آنها نزدیک ترین کار را دارید ارتقا دهید و مورد تأیید قرار دهید تا به آنها در داشتن اعتبار کمک کنید، پروفایل های آنها را چشمگیرتر کنید ، پشتیبانی خود را نشان دهید و موارد دیگر.

 

 1. از Open Profile برای ارسال پیام به افرادی که به آنها وصل نیستید استفاده کنید.

برای گسترش و ایجاد ارتباطات جدید با شرکای احتمالی ، مشتریان و سایر رهبران صنعت ، ممکن است بخواهید برای آنها پیامی شخصی ارسال کنید. به استثنای سایر اعضای LinkedIn Group ، این پلتفرم فقط به شما امکان می دهد برای افرادی که با آنها کانکشن برقرار می کنید پیام ارسال کنید. اما آیا می دانید بعضی از افراد به شما اجازه می دهند به هر حال برای آنها پیام ارسال کنید ، حتی اگر کانکت نباشید؟

نحوه عملکرد آن در اینجا است: امکان عضویت در شبکه Open Profile فقط برای دارندگان حساب Premium در دسترس است. این امکان برای آن کاربران فراهم میشود تا بدون در نظر گرفتن نوع عضویت ، از طریق سایر اعضای لینکدین برای پیام رسانی در دسترس باشند. علاوه بر این گزینه هایی برای ارسال پیام به افرادی که هنوز با آنها ارتباط برقرار نکرده اید ، مشابه ارسال درخواست کانکشن با یادداشت نیز وجود دارد

 1. به روزرسانی های شبکه لینکدین خود را بررسی کنید.

قسمت HOME که در صفحه اصلی لینکدین شما یافت می شود ، در اصل یک نسخه لینکدین از Feed News Facebook است. این فید را به صورت دوره ای بررسی کنید تا سریعاً از آنچه ارتباطات ، مشتریان ، رقبا و دیگران در آن به اشتراک می گذارند ، تصویر سریع داشته باشید.

همچنین می توانید پست جدید منتشر کنید ، مانند جزئیات مربوط به محصولات یا خدمات و محتوای قابل توجهی که کسب و کار شما ایجاد و منتشر کرده است. همچنین میتوانید به روزرسانی های جدید را بر اساس “به روزرسانی های برتر” یا “آخرین به روزرسانی ها” فیلتر کنید.

 1. در لینکدین قابل شناسایی باشید.

بازدید کنندگان پروفایل شما باید لحظه ای که به آن نگاه می کنند ، آن را تشخیص دهند. یک روش عالی برای اینکه پروفایل خود را قابل شناسایی کنید، اطمینان از نام پروفایل ، عنوان و سایر شناسه های ساده برای هر بازدید کننده ای است که به راحتی قابل مشاهده هستند.

 1. ببینید چه کسی پروفایل شما را مشاهده کرده است.

درباره مخاطبان ، سرنخ های بالقوه و مشتریانی که در حال مشاهده پروفایل و محتوای بازاریابی به اشتراک گذاشته شده شما هستند، کمی اطلاعات کسب کنید. روی نماد Me در بالای صفحه اصلی لینکدین خود کلیک کنید. روی مشاهده پروفایل کلیک کنید. روی افرادی که پروفایل شما را دیده اند کلیک کنید و آن ها را بررسی کنید.

 1. در لینکدین از کانکشن های خود خروجی بگیرید

برای همه آشکار است که می توانید از ارتباطاتی که در لینکدین ایجاد می کنید برای جابجایی بازدید به سایت خود و رشد مشتریان خود استفاده کنید. در بخش تنظیمات پیشرفته ، می توانید از کانکشن های خود خروجی بگیرید (export contacts) و از آن اطلاعات برای ارتباط با آنها استفاده کنید.

 1. برای رشد شبکه حرفه ای خود ، کانکشن های خود را هدفمند افزایش دهید.

لینکدین ویژگی هایی را برای کمک به شما در رشد شبکه حرفه ای و ایجاد ارتباطات ارزشمند ارائه می دهد. بسته به آنچه که می خواهید به انجام برسانید روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد.

 • بسته به سطح ارزش هر فرد برای کسب و کار خود، کانکشن ها را اضافه ، مشاهده و حذف کنید.
 • کنترل کنید که چه کسی می تواند کانکشن های شما را ببیند، شاید شما نخواهید که رقبا لیست افراد را ببینند.
 • برای رشد شبکه و ایجاد روابط جدید ، از ارتباطات درجه دو و سوم خود استفاده کنید.
 • مخاطبین خود را از طریق ایمیل و سایر منابع وارد کرده و همگام سازی کنید تا با همکاران ، شرکا ، رهبران و مشتریان خود در ارتباط باشید. این ارتباطات باعث میشوند محتوای شما در چندین مکان مشاهده شود، بنابراین به روابط آنها با نام تجاری شما عمق میبخشد.

حالا که به این مرحله رسیدید، وقت آن رسیده که طبق این مراحل پیش رفته و اکانت لینکدین خود را ایجاد کنید. اگر هم اکانت لینکدین خود را از قبل ایجاد کرده اید، تمام این موارد را یک به یک در آن چک کنید.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .