پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای کارواش

6-mehr-کاربرد-پنل-اس-ام-اس-برای-کارواش

امروزه با توجه به رقابت موجود در میان کسب‌وکارها و استفاده از روش‌های نوین برای بازاریابی و تعامل با مشتریان به منظور ماندگاری در میدان رقابت نباید از سایر رقبا جا ماند. در این مقاله به یکی از ابزارهایی که رقبای شما برای ماندن در میدان رقابت و پیشتاز شدن از آن بهره می‌گیرند خواهیم پرداخت. اینکه پنل اس ام اس برای کارواش ها چه کارایی دارد و چگونه در جهت تعامل با مشتریان سابق و جذب مشتریان جدید می‌توان از آن بهره برد موضوع این مقاله خواهد بود.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس مناسب کارواش

پیش از انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای کارواش ها بیاید با سازوکار پنل اس ام اس ییشتر آشنا شویم.

پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که برای صاحبان کسب وکار امکان مدیریت مشتریان و ارسال پیامک انبوه را فراهم می‌کند.

اما یک سامانه پیامک خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

  • یک سامانه پیامک حرفه ای، دارای یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته است
  • یک سامانه پیامکی تخصصی، دارای یک تیم فنی قدرتمند و اختصاصی است
  • امکانات و نرم افزارهای پنل به روز باشد
  • پوشش دهی تمام اپراتورهای مخابراتی از ملزومات یک پنل پیامک حرفه ای است
  • بهترین سامانه پیامکی دارای بانک شماره تلفن قدرتمند، بروز و قابل اعتماد است
  • گزارشگیری و نحوه‌ی استفاده از آن ساده است
  • سابقه فعالیت یک پنل پیامک می تواند نشانه تجربه کافی در مقابله با مشکلات باشد.
  • نیازی به تمدید سالانه نداشته باشد

از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا می‌توان به پشتیبانی 24 بدون تعطیلی، بانک شماره اصناف، فعالسازی سریع سامانه پیامک، ارسال هدفمند، گزارشات ارسال، دقیق و آسان اشاره کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های انتخاب پنل اس ام اس مدیانا، خط خدماتی موجود در پکیج ها می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی شما به راحتی می‌توانید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.  در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی شما همچنین می‌توانید تبلیغات پیامکی داشته باشید. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا شما قادر خواهید بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه برای شما است.

برای خرید پنل اس ام اس و انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس کارواش

اطلاع رساني بابت نرخ هاي جديد

اطلاع رسانی از نرخ جدید خدمات می‌تواند مشتریان سابق شما را برای دریافت مجدد سرویس به مجموعه شما بازگرداند. علاوه بر آن دسترسی آسان مشتریان به لیست قیمت ها می‌تواند رضایتمندی بیشتری در آن ها ایجاد نماید. دسترسی آسان به این اخبار بدون نیاز به هزینه های تماس تلفنی و کاهش نیروی انسانی به راحتی توسط سامانه و ارسال و دریافت پیامک ممکن است. با استفاده از ماژول منشی پیامک مخاطبین شما می‌توانند با فرستادن عدد و یا عبارتی خاص به سامانه اطلاعاتی نظیر نرخ جدید خدمات و یا لیست قیمت سرویس ها را در پیامک دریافت کنند.

کارت ویزیت الکترونیک

یکی دیگر از ویژگی های کاربردی سامانه پیامک ارسال اطلاعات تماس، شبکه های اجتماعی، آدرس و شعبات مجموعه در قالب اس ام اس است. به این نوع پیامک کارت ویزیت الکترونیک نیز گفته می‌شود. استفاده از کارت ویزیت الکترونیک به کسب‌وکار شما هویت و علاوه بر آن ظاهری حرفه‌ای می‌بخشد.

اطلاع رسانی های ضروری

اطلاع رسانی موارد ضروری یکی از لازمه های هرکسب‌وکاری است به وسیله این نوع اطلاع‌رسانی می‌توانید به مخاطبان خود نشان دهید که آن ها برای شما ارزشمند هستند و در جریان تمام اطلاعات ضروری کسب‌وکار شما قرار خواهند گرفت. تعطیلی مجموعه، جابه جایی و… از این دسته قبیل پیامک ها هستند. در این نوع اطلاع رسانی ها پیامک شما با خطوط خدماتی که قابلیت عبور از بلک لیست مخابراتی را دارند به دست مشتریان خواهد رسید.

ارسال ساعات کاری، خدمات و سرویس های جدید

اطلاع رسانی از ساعات کاری، خدمات و سرویس های جدید علاوه بر جنبه آگاهی بخشی به مشتریان سبب یادآوری مجموعه در ذهن مخاطبان برای مراجعه مجدد و دریافت خدمات می‌شود. در ادامه به نمونه متن این نوع اطلاع رسانی خواهیم پرداخت.

ارسال پیامک تخفیف

یکی از روش های تاثیرگذار برای هدف قرار دادن مخاطبان و مشتریان سابق خود ارائه تخفیفات برای سرویس ها و خدمات است. همان شکلی که دوست من اقدام به انجام آن داده بود و نتایج مثبت زیادی را از این طریق دریافت کرده بود. با در نظر گرفتن انواع تخفیفات به راحتی صاحبان مشاغل از جمله کارواش می‌توانند به راحتی آن را به مشتریان خود اطلاع‌رسانی کنند و با این روش مشتریان سابق خود را به مجموعه بازگردانند.

نظرسنجی پیامکی

نظرسنجی از خدمات و سرویس های ارائه شده به مشتری یکی از روش های مناسب برای ارزیابی عملکرد کسب‌وکار خود است. به وسیله نظرسنجی می‌توانید نیازها و توقعات مشتریان را از کسب‌وکار خود شناسایی کنید و در جهت بهبود عملکرد خود و افزایش رضایت مندی مشتریان خود بکوشید.

تشکر بعد از سرویس دهی

ارسال پیامک تشکر از خرید برای انتخاب مجموعه شما و دریافت خدمات وسرویس ها راه مناسبی برای تعامل با مشتریان و احساس رضایتمندی در آن‌ها می باشد.

پیامک های مناسبتی

پیامک های مناسبتی و ارسال پیامک تولد یکی از ویژگی های کاربردی برای یادآوری کسب‌وکار و خدمات خود به مشتریان می‌باشد. به وسیله ارسال پیامک های مناسبتی می‌توانید به مشتریان خود نشان دهید که آن ها برای شما ارزشمند هستند و در روزهای مهم زندگی آن ها شما در کنارشان هستید.

تبلیغات

مهم‌ترین مزایای استفاده از پنل اس ام اس جدا از تعامل با مشتریان تبلیغات هدفمند و ارسال پیامک به صورت انبوه است. با استفاده از انواع ارسال مشاغل قادر خواهند بود تا مخاطبان هدف خود را انتخاب و هدفمندتر آن ها را ترغیب به دریافت خدمات از خود کنند. ارسال پیامک به بانک شماره مثال، ارسال پیامک کدپستی، ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال بر اساس سن و جنسیت و…. از امکانات ارسال پیامک انبوه در پنل اس ام اس مدیانا می‌باشد.

 

 

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .