پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها

کاربرد-پنل-اس-ام-اس-برای-آزمایشگاه-ها

امروزه به دلیل شیوع ویروس کرونا و اهمیت سلامتی ، افراد تعامل و ارتباط بیشتری را با آزمایشگاه ها و مراکز بهداشتی برقرار می‌کنند. میزان مراجعه به این مراکز چندین برابر شده است از این رو بالا نگه داشتن کیفیت خدمات و تعامل مناسب با مشتری می‌تواند زمینه ساز شناخته شدن آزمایشگاه و افزایش مراجعین گردد. در این مقاله به کاربرد پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها خواهیم پرداخت. اینکه چگونه می‌توان توان نیروی انسانی را برای برخی از امور کاهش داد و تمرکز بیشتری بر سایر بخش ها گذاشت.

اهمیت بکارگیری پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها

تلفن همراه یکی از ابزارهای ارتباطی قدرتمند در جهان است. تمام مردم سراسر جهان روزانه بارها از این ابزار برای انجام امور خود استفاده می‌کنند.

با توجه به این موضوع، هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی تلفن همراه می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد. بازاریابی پیامکی یکی از روش های مناسب برای تمامی مشاغل می‌باشد. از دلایل اهمیت و مناسب بودن این نوع بازاریابی و تبلیغات می‌توان به مقرون به صرفه بودن و زمان کمتر برای مشاهده اثربخشی آن اشاره کرد.

ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات، امروزه به یکی از روش های رقابتی در بین کسب وکارهای مختلف بدل شده است.

با خرید پنل پیامک می‌توان به جای ارسال پیامک به صورت دستی، پیامک انبوه و اتوماتیک ارسال کرد. خرید پنل اس ام اس در مقایسه با ارسال پیامک به صورت دستی مقرون به صرفه تر است. با بکارگیری این شیوه می‌توان در کاهش توان نیروهای انسانی در برخی از کارها و تمرکز به روی سایر بخش ها کوشید.

کاربرد-پنل-اس-ام-اس-برای-آزمایشگاه-ها

پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها

آزمایشگاه ها معمولا محیط شلوغی هستند که در تعامل مستقیم با مراجعین قرار دارند. مراجعین زمان زیادی را برای دریافت وقت و پس از آن زمان نمونه گیری در آزمایشگاه سپری می‌کنند و پروسه دریافت جواب نیازمند حضور و پیگیری آن ها است. در نتیجه موضوع، عدم رضایت مراجعین، می‌تواند آزمایشگاه های زیادی را رو به نابودی کشاند.

فرض کنید برای آزمایش چک آپ سالیانه خود قرار است به آزمایشگاه مراجعه کنید. ترجیح می‌دهید ساعت ها پشت خط در انتظار نوبت دهی باشید و یا از طریق ارسال پیامک به صورت منظم وقت خود را تعیین کنید؟

اگر صاحب کسب وکاری مانند مدیریت آزمایشگاه ها و رادیولوژی ها هستید به طور حتم می‌دانید که برخی از بیماران بدحال و یا مسن هستند و توانایی نشستن در صف‌های طولانی نوبت دهی و نمونه گیری را ندارند. همچنین می دانید که اغلب بیماران به دلیل استرس زیاد و در برخی از مواقع عجله برای اعلام نتایج به پزشکان برای برخی از بیمارهای سخت از جمله سرطان، بیماری کرونا و… مراجعین نیازمند دریافت پاسخ سریع هستند.

یکی از اصلی ترین معضلات آزمایشگاه ها و به طور کلی مراکز بهداشتی نوبت دهی می‌باشد. این موضوع معمولا زمان زیادی را از مراجعین و کارکنان این مراکز می‌گیرد. سیستم نوبت دهی هوشمند پنل پیامک، یکی از امکانات پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها است که در پنل پیامک حرفه‌ای مدیانا به صورت پیش‌فرض ارائه شده است.

علاوه بر آن از پنل ارسال و دریافت پیامک می‌توان، در جهت یادآوری زمان آزمایش، نظرسنجی خدمات، لغو نوبت، دریافت نتیجه آزمایش، تبلیغات و… استفاده کرد. در ادامه به نحوه‌ی انتخاب پنل مناسب و کارایی آن برای آزمایشگاه ها خواهیم پرداخت.

نحوه انتخاب پنل پیامک مناسب آزمایشگاه

پیش از انتخاب پنل پیامک بیاید در ابتدا با تعریف و سازو کار آن آشنا شویم. پنل پیامک، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که برای صاحبان کسب وکار این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان خود‌ را مدیریت و برای آن‌ها پیامک‌ انبوه ارسال کنند. از دیگر امکانات پنل پیامک می‌توان به امکان اتصال سامانه‌ پیام کوتاه به نرم افزارهای مدیریتی آزمایشگاهی مانند نوبت دهی، جوابدهی و … اشاره کرد که برای کارشناسان و مدیران آزمایشگاه ها امکان ارسال پیام به صورت اتوماتیک و سیستمی را فراهم می‌کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های پکیج های پنل اس ام اس مدیانا دارا بودن خط خدماتی است. با بکارگیری خط خدماتی شما می‌توانید به راحتی به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.

در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی و به اصطلاح خدماتی می‌توانید با بکارگیری خط اشتراکی موجود در پکیج خود تبلیغات پیامکی کنید. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ نظیر دکلBTS ایرانسل صورت گیرد.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس در آزمایشگاه ها

با پنل پیامکی مدیانا قادر خواهید بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال اس ام اس انبوه برای پنل پیامکی مدیانا است.

برای انتخاب پنل اس ام اس مناسب کسب وکار خود و خرید پنل پیامکی انواع پکیج های مدیانا را مقایسه کنید. برای راهنمایی بیشتر شماره خود را وارد کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

در مورد کاربرد پنل اس ام اس برای آزمایشگاه صحبت کردیم. اینکه چگونه می‌توان به واسطه‌ی آن تماس های تلفنی را کاهش داد و نوبت دهی و جواب دهی خودکار و سیستمی داشت. در ادامه به نحوه بکارگیری پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها خواهیم پرداخت.

نوبت دهی خودکار

یکی از مهم ترین امکانات پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها، امکان نوبت‌دهی خودکار است. این امکان برای مراکز درمانی و مطب ها مزیت بسیار بزرگی است و باعث نظم مجموعه می‌شود. با بکارگیری نوبت دهی خودکار می‌توان هزینه‌های تماس تلفنی را کاهش داد و در کم کردن اتلاف وقت مشتری و نیروی انسانی خود کوشید.

یادآوری حضور

ارسال پیامک متناظر یکی دیگر از ماژول‌های کاربردی برای آزمایشگاه ها می‌باشد. با بکارگیری این ماژول امکان ارسال پیامک زمان دار برای مثال یادآوری زمان حضور و نکاتی که پیش از حضور در آزمایشگاه ها مراجعین ملزم به رعایت آن هستند وجود دارد.

ارسال جواب آزمایش

یکی از چالش برانگیز‌ترین فعالیتها در آزمایشگاه، ارائه جواب آزمایش به مراجعین می‌باشد. در برخی از موارد به دلیل شلوغی و اتفاقات غیر مترقبه مثل گم شدن جواب آزمایش یا خرابی سیستم های مدیریتی جواب ها به موقع به دست مراجعین نمی‌رسد. تحویل جواب ها به صورت دستی و لزوم حضور در آزمایشگاه یکی دیگر از مشکلات مراجعین می باشد. برای تسهیل این مشکلات می‌توان از پنل اس ام اس استفاده کرده و لینک جواب آزمایش را به صورت رمزدار برای مراجعین ارسال کرد.

لغو نوبت

زمان در آزمایشگاه ها فاکتور بسیار مهمی است. در صورتی که مراجع امکان حضور در وقت رزرو شده‌ی خود را ندارد می‌تواند به راحتی با ارسال پیامک آن را لغو کند تا مراجع و بیماری دیگر جایگزین آن شود.

به واسطه ارسال پیامک لغو نوبت می‌توان تجربه‌ی بهتری را به نسبت منتظر ماندن پشت خطوط اشغال برای مراجعین رغم زد.

در قسمت نمونه پیامک آزمایشگاه، به نمونه متن های کپی رایت لغو و همچنین یاداوری آزمایش خواهیم پرداخت.

یادآوری آزمایش های دوره‌ای

برخی از آزمایش ها به صورت دوره‌ای و چند مرحله‌ای می‌باشند. از این رو می‌توان با استفاده از امکان ارسال پیامک متناظر، آن ها را به مراجعین یادآوری کرد. تا از این طریق در زمان مناسب مراجعین اقدام به انجام آزمایش کنند.

امتیاز دهی و نظر سنجی

این که صاحبان کسب وکارها پس از ارائه خدمات از مراجعین خود بخواهند تا به آن امتیاز دهنده، علاوه بر ارزیابی کیفیت کاری خود، نشان دهنده‌ی مهم بودن تجربه دریافت خدمات با کیفیت به مراجعین از سوی شما است.

اطلاع رسانی از امکانات جدید و یا آزمایش های خاص

همانطور که عنوان شد برخی از آزمایش ها باید در زمانی خاص صورت گیرد و یا مخصوص به سن و جنسیتی خاص است.

برای مثال افراد با سنین بالا در معرض خطر ابتلا به پوکی استخوان هستند. این بیماری در بانوان نیز شایع تر است. آزمایش تست تراکم استخوان برای بانوان از سن ۶۵-۶۰ سالگی و برای آقایان از سن ۷۰ سالگی ضروری است.

ارسال پیامک به وسیله “فیلتر سن و جنسیت” یکی از روش های اطلاع رسانی به افراد می‌باشد.

فرض کنید به تازگی امکان نمونه گیری در منزل را برای آزمایشگاه خود راه اندازی کردید. برای اطلاع رسانی از چه روشی استفاده می‌کنید؟

اطلاع رسانی از امکانات جدید به وسیله پنل اس ام اس و ارسال پیامک، روش مناسبی برای یادآوری آزمایشگاه به مراجعین سابق و همچنین هدف قرار دادن مراجعین جدید است.

ارسال خبرنامه

در صورتی که خبرنامه‌ی شما با کیفیت و موثق باشد می‌تواند راه مناسبی برای تبدیل کردن کسب و کار خود به مرجعی معتبر شود. ارسال پیامک خبرنامه مشروط به علاقمندی مخاطبین شما است. از این رو نیاز به عضویت دارد. که در ادامه به نمونه متن آن خواهیم پرداخت.

ارسال پیامک منطقه ای

تبلیغات موثر یکی از روش‌های افزایش مراجع برای هر کسب وکاری است. اینکه شما بدانید از کدام روش برای تبلیغات خود استفاده کنید تاثیر شگفتی در نتیجه کار شما خواهد گذاشت.

آزمایشگاه خود را به تازگی افتتاح کردید؟! برای تبلیغات کدام روش را انتخاب می‌کنید؟ پخش تراکت از طریق سوپرمارکت های محل یا ارسال پیامک منطقه‌ای و ارسال انبوه ؟

پیامک انبوه منطقه ای یکی از انواع تبلیغات پیامکی موثر برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.

ارسال پیامک در این روش بر اساس تفکیک منطقه ‌صورت می‌گیرد. یعنی شما می‌توانید تبلیغات خود را منحصرا برای افراد محله‌ای خاص ارسال کنید.

در این روش با محدود کردن اس ام اس به کد پستی منطقه مورد نظر، می‌توانید به تعداد دلخواهتان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از نقشه‌ی گوگل مپ، محدوده‌ای را برای ارسال خود در نظر بگیرید. برای ارسال پیامک افتتاحیه پیشنهاد می‌کنیم تا وبلاگ نمونه متن افتتاحیه را مطالعه کنید.

ارسال پیامک به وسیله دکل BTS

ارسال پیامک به وسیله دکل BTS یکی دیگر از انواع ارسال پیامک به صورت تفکیک شده است. دکل BTS آنتن مخابراتی است که به طور مستقیم با تلفن های همراه (خطوط ایرانسل) در ارتباط است. در ارسال به وسیله دکل BTS پیامک به شماره های فعال و شماره هایی که در چند روز اخیر از یک دکل BTS در منطقه‌ای خاص جمع آوری شده صورت می‌گیرد.

ارسال پیامک به پزشکان به منظور همکاری ( پیامک انبوه تبلیغات)

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف یکی از روش های اطلاع رسانی و تبلیغات است.آزمایشگاه ها می‌توانند با ارسال پیامک به پزشکان تمایل خود را برای همکاری با آن ها اعلام کنند.

نمونه متن پیامک آزمایشگاه ها

نوبت دهی خودکار با پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها

مراجع محترم

برای رزرو وقت آزمایش سونوگرافی، در روزهای فرد عدد 1 و در روزهای زوج عدد 2 را به این شماره ارسال نمایید.

*رادیولوژی مفید*

***

مراجع محترم

جهت گرفتن نوبت آزمایش، لطفا نوع آزمایش خود «ماموگرافی» را به این شماره ارسال کنید.

*رادیولوژی مفید*

***

مراجع محترم

برای رزرو نوبت

آزمایش اعتیاد عدد 1

آزمایش ژنتیک عدد 2

آزمایش PCR و آنتی بادی عدد 3 را به سامانه 98100789 ارسال نمائید.

*آزمایشگاه میثم*

یادآوری حضور

آقای یاوری

نوبت آزمایش خون شما در روز یکشنبه تاریخ 14/04/1400 میباشد لطفا 8 ساعت پیش از آزمایش چیزی میل نکنید.

***

خانم مقیمی

برای انجام ام آر ای مغزی دوشنبه تاریخ 15/04/1400 ساعت 13:00 در بخش رادیولوژی بیمارستان ایرانیان حضور داشته باشید

با تشکر

*بیمارستان ایرانیان*

ارسال جواب آزمایش

خانم نازنین مقیمی نتیجه آزمایشات شما با شماره قبض 3456 آماده است. جهت مشاهده میتوانید از طریق لینک زیر، به سامانه جوابدهی آنلاین آزمایشگاه میثم مراجعه فرمایید:

https/……

با تشکر

*آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان*

***

مراجع گرامی خانم سلطانی

نتیجه آزمایش شما با شماره قبض12445 آماده تحویل می باشد. برای دریافت غیر حضوری عدد 5 را به این سامانه ارسال کنید.

*آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان*

لغو نوبت

خانم مقیمی
برای انجام ام آر ای مغزی دوشنبه تاریخ 15/04/1400 ساعت 13:00 در بخش رادیولوژی بیمارستان ایرانیان حضور داشته باشید
برای لغو نوبت کلمه “لغو” را به سامانه 9810023 ارسال نمائید.
*بیمارستان ایرانیان*

یادآوری آزمایش های دوره‌ای

خانم حقی

زمان آزمایش مرحله دوم پیشگیری از سرطان سینه شما فرا رسید. لطفا جهت درخواست نوبت عدد 6 را به سامانه ارسال کنید.

*آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان*

***

آقای فرامرزی

از آخرین چک آپ کلی شما 6 ماه می‌گذرد، لطفا نوبت بعدی خودی را رزرو کنید.

*آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان*

امتیاز دهی و نظر سنجی

با سلام مراجعه گرامی خانم شهری به شماره قبض 987 مقدمتان را به آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان گرامی می‌داریم . لطفا انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود را از طریق ارسال پیامک به سامانه 981004567 با ما در میان بگذارید.

با تشکر

*آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان*

***

مراجعه گرامی خانم زهرا حیدری

کیفیت خدمات آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان را چگونه ارزیابی می‌کنید، لطفا از 1 تا 5 به آن امتیاز دهید و.

عدد مورد نظر را به همین شماره ارسال کنید

با تشکر

*آزمایشگاه بیمارستان ایرانیان*

اطلاع رسانی از امکانات جدید و یا آزمایش های خاص

زوج‌ها برای آزمایش ژنتیک می‌توانند همه روزه از ساعت 8 تا 11 به خانه سلامت یزدی مراجعه کنند.

*خانه سلامت یزدی*

***

برای راحتی شما عزیزان امکان نمونه گیری درب منزل در آزمایشگاه سرو فراهم شد.

*آزمایشگاه سرو*

***

شهروندان عزیز تست PCR با پاسخ دهی ظرف 24 ساعت در آزمایشگاه سرو انجام می‌شود.

*آزمایشگاه سرو*

ارسال خبرنامه

مراحل و مدارک لازم برای انجام تست کووید قبل از پرواز را از لینک زیر مطالع کنید

http/….

*آزمایشگاه سرو*

برای لغو عضویت عدد 130 را ارسال کنید.

***

فاز اجرایی واکسن ایران برکت برای سن زیر 30 سال آغاز شد

http/….

*آزمایشگاه سرو*

برای لغو عضویت عدد 130 را ارسال کنید

5/5 - (3 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .