پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

ارسال پیامک زماندار

وقتی، وقت طلاست!

مهم است که شما حضورتان را به مشتریان کسب‌وکار خود یادآوری کنید، اما مهم‌تر این است که شما این کار را در زمان درست‌ انجام دهید و در بزنگاه‌های مناسب همراه مخاطبتان باشید. ارسال پیامک زماندار به شما برای رسیدن به این هدف کمک می‌کند.

مزایای ارسال پیامک زماندار

با قابلیت ارسال پیامک زماندار، شما می‌توانید پیام خود را در پنل پیامکی ایجاد کرده و مشخص کنید که می‌خواهید چه زمانی این پیامک برای مخاطب هدفتان ارسال شود. در واقع شما می‌توانید امروز یک پیام را برای ارسال در آینده بنویسید و تنظیم کنید!

رضایت بیشتر کاربران و مشتریان

منظم شدن برنامه‌های تبلیغاتی

صرفه‌جویی در زمان و انرژی نیروها

ارسال پیامک در مناسبت‌های خاص

یادآوری به‌موقع کسب و کار به مشتریان

برقراری ارتباط با طیف وسیعی از مخاطبان

نحوه ارسال پیامک زماندار با پنل پیامکی مدیانا

تنها در چند مرحله به سرعت و سادگی پیام خود را در زمان مشخص و دلخواهتان برای کاربران ارسال و بهترین بازخورد را دریافت کنید.

1.

خرید پنل پیامک مدیانا

2.

انتخاب و نگارش متن پیامک

3.

تنظیم زمانی مشخص و ارسال

کاربردهای ارسال پیامک زمان دار

ارسال پیامک BTS یکی از روش‌های ارسال پیامک منطقه‌ای است که قوانین خاص خود را دارد. این قوانین به شما کمک می‌کند در مورد نوع ارسال خود و هزینه‌ای که صرف می‌کنید برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشید

مناسبت‌های مختلف

به یادتان هستیم!
در مناسبت‌های مختلف مانند تولد یا سالگرد ازدواج شریک لحظات مشتریانتان باشید و به آنها نشان دهید چقدر برای شما اهمیت دارند.

یادآوری

فراموشمان نکنید!
یکی دیگر از کاربردهای مهم ارسال اس ام اس در زمان مشخص، یادآوری کارهایی است که توسط مشتری باید انجام شود. کارهایی مثل: پرداخت اقساط، تمدید استفاده از خدمات و ...

تخفیف‌ها و هدایا

تقدیم با عشق
شما می‌توانید براساس رفتار مشتریان یا زمانی که از خریدشان گذشته، تخفیف‌ها یا هدایای زمانداری به شکل خودکار برایشان بفرستید تا دوباره آن‌ها را تشویق به خرید کنید.

نظرسنجی و بازخورد

از ما راضی هستید؟
احتمالا برای خودتان هم پیش آمده که چند روز بعد از خرید یک کالا، برایتان پیامک نظرسنجی آمده باشد. شما هم می‌توانید با استفاده از پیامک زماندار از مشتریانتان بازخورد بگیرید.

ارسال پیامک زماندار و ارتباطات درون سازمانی

شما می‌توانید از زمان بندی پیامک برای هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های درون سازمانی مانند یادآوری جلسات مهم، پرداخت حق بیمه، تولد همکاران و … هم استفاده کنید.

ارسال پیامک زماندار و ارتباطات درون سازمانی

شما می‌توانید از زمان بندی پیامک برای هماهنگی‌ها و اطلاع‌رسانی‌های درون سازمانی مانند یادآوری جلسات مهم، پرداخت حق بیمه، تولد همکاران و … هم استفاده کنید.

سوالات متداول

از این قابلیت در زمان مناسبت‌های خاص مانند تولد مشتریان یا سالگرد ازدواج آن‌ها، ارسال اخبار مهم و اطلاع‌رسانی به مشتریان، نظرسنجی و بازخورد گرفتن از مخاطبان، ارسال پیام‌هایی به قصد بازگشت مشتری و … استفاده کرد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .