پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

ارسال پیامک BTS

هدفمند پیامک بفرستید

ارسال پیامک BTS به شما کمک می‌کند تا بتوانید پیامک تبلیغاتی خود را به مشترکین اپراتور ایرانسل که در یک منطقه جغرافیایی به تازگی حضور داشته‌اند به شکل هدفمند ارسال کنید و بازدهی کمپین‌هایتان را افزایش دهید. ارسال پیامک BTS با پنل پیامکی مدیانا کار ساده‌ای است. کافی‌ست پس از خرید پنل پیامکی، از بخش ارسال BTS منطقه جغرافیایی مورد نظرتان را انتخاب کرده و پیامک خود را ارسال کنید.

مزایای ارسال پیامک BTS

استفاده از روش ارسال پیامک BTS از دکل ایرانسل مزایای بسیاری دارد. از هدف‌گیری درست تا صرفه‌جویی در هزینه‌ها! اگر خواهان این هستید که تبلیغاتی هدفمند داشته باشید، پنل اس ام اس مدیانا این امکان را دارد تا بتوانید با چند کلیک پیامک BTS ارسال کنید.

Featured icon

بهترین روش ارسال پیامک منطقه‌ای

در روش‌های دیگر پیامک منطقه‌ای، تنها منطقه ثبت‌شده در هنگام خریداری سیمکارت در نظر گرفته می‌شود، ولی در روش BTS کاربر در هفته اخیر در آن منطقه بوده است.

Featured icon (1)

هدفمند بودن پیامک

فرق نمی‌کند از ارسال BTS برای خوشامدگویی استفاده کنید یا یک همایش مخصوص دانشجویان را تبلیغ کنید؛ به دلیل دقیق هدف‌گیری، می‌توانید انتظار بازدهی بالایی داشته باشید.

Featured icon (2)

کاهش هزینه‌ها

به جای ارسال پیامک تصادفی، در روش BTS می‌توانید به صورت دقیق پیامک تبلیغاتی خود را به مخاطبی که نزدیکتان است برسانید تا شانس افزایش فروش و درگیر کردن کاربر را بالا ببرید.

Featured icon (3)

کسب‌وکارهای متنوع

فرقی ندارد که یک فروشگاه دارید یا در صنعت گردشگری شهر خود فعال هستید. ارسال پیامک از دکل می‌تواند برای معرفی شما، خوشامدگویی، ارسال کد تخفیف و… کاربردی باشد.

Featured icon (4)

شکار سیمکارت‌های روشن

ارسال پیامک تبلیغاتی به یک سیمکارت خاموش فقط هزینه می‌تراشد. از آنجایی‌که بانک شماره‌های دکل ایرانسل هر دو هفته به‌روزرسانی می‌شود، در ارسال پیامک BTS احتمال غیرفعال بودن شماره خیلی پایین است.

ارسال پیامک BTS با پنل پیامکی مدیانا

پیامک BTS از طریق دکل‌های مخابراتی ایرانسل به افرادی که در یک تا دو هفته اخیر در منطقه مورد نظر شما حضور داشته‌اند، ارسال می‌شود. از آن‌جایی‌که تقریبا هر دو هفته داده‌های دکل ایرانسل به‌روزرسانی می‌شود، تمامی مشترکین ایرانسل که به تازگی در منطقه حاضر بوده‌اند، پیامک تبلیغاتی شما را دریافت می‌کنند.
اگر تمایل دارید تا پیامک‌های تبلیغاتی هدفمند بفرستید یا با تشویق کاربران نزدیک به خود، افزایش فروش را تجربه کنید، فقط چند کلیک با هدفتان فاصله دارید. کافی است یکی از پلن‌های پنل پیامکی مدیانا را انتخاب کرده و از همین لحظه ارسال پیامک به شماره‌های روشن و فعال در منطقه‌تان را آغاز کنید.

قوانین ارسال پیامک BTS

ارسال پیامک BTS یکی از روش‌های ارسال پیامک منطقه‌ای است که قوانین خاص خود را دارد. این قوانین به شما کمک می‌کند در مورد نوع ارسال خود و هزینه‌ای که صرف می‌کنید برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشید

ارسال پس از حداکثر ۲۴ ساعت

از زمان ثبت درخواست شما تا ارسال آن توسط اپراتور حداکثر ۲۴ ساعت طول خواهد کشید. امکان ارسال پیامک BTS حتی در روزهای تعطیل هم امکان‌پذیر است.

Featured icon (7)

فقط ایرانسل

در روش BTS شما حداقل انتخابی که برای تعداد پیامک ارسالی دارید، ۱۰ هزار عدد است و کمتر از آن مورد قبول اپراتور نیست.

Messages

حداقل ۵ هزار پیامک

در روش BTS شما حداقل انتخابی که برای تعداد پیامک ارسالی دارید، 5 هزار عدد است و کمتر از آن مورد قبول اپراتور نیست.

Featured icon

فقط ایرانسل

ارسال پیامک BTS فقط از طریق دکل ایرانسل و برای مشترکین ایرانسلی امکان‌پذیر است. پیامک آن نیز از طریق سرشماره ۹۰۰۰ که متعلق به شرکت ایرانسل است ارسال می‌شود.

Featured icon (1)

حداقل ۱۰ هزار پیامک

در روش BTS شما حداقل انتخابی که برای تعداد پیامک ارسالی دارید، ۱۰ هزار عدد است و کمتر از آن مورد قبول اپراتور نیست.

Featured icon (2)

ارسال با تاخیر زمانی

ارسال پیامک BTS فوری نیست و ممکن است با تاخیر یک تا دو روزه انجام شود. همچنین درخواست‌های بعد از ۱۱ صبح چهارشنبه، به هفته بعد موکول خواهد شد.

تبلیغاتی هدفمند و کارآمد با ارسال پیامک BTS

اگر می‌خواهید پیام تبلیغاتی خود را به کاربرانی که در نزدیکی شما قرار دارند بفرستید و بهترین بازخورد را بگیرید، از ارسال پیامک BTS استفاده کنید.

تبلیغاتی هدفمند و کارآمد با ارسال پیامک BTS

اگر می‌خواهید پیام تبلیغاتی خود را به کاربرانی که در نزدیکی شما قرار دارند بفرستید و بهترین بازخورد را بگیرید، از ارسال پیامک BTS استفاده کنید.

سوالات متداول

خیر، در این روش شما تنها محدوده مد نظرتان را انتخاب می‌کنید و اپراتور به صورت خودکار به شماره‌هایی که اخیراً در محدوده پوشش‌دهی دکل فعال بوده‌اند، پیامک شما را ارسال می‌کند.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .