پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

افزونه پیامک دروپال (Drupal)

دانلود افزونه پیامک دروپال

افزونه پیامک دروپال

دروپال یک CMS رایگان است، با استفاده از دروپال قادر هستید که انواع مختلفی از سایت را راه‌اندازی کنید و دروپال هم مشابه وردپرس دارای قالب‌ها و ماژول‌های پولی و رایگان مختلفی است که با قرارگیری در کنار هسته دروپال امکانات سایت را افزایش خواهد داد. یکی از مزایای این سیستم نسبت به وردپرس این است که هر بخش از قابلیت‌ها به صورت جداگانه در نظر گرفته شده که در صورت استفاده می‌توانید آن را نصب کنید . یکی از راه‌کارهای بهینه‌سازی مدیریت سایت‌ها اطلاع ‌یافتن مدیر از رویدادهای سایت در سریع‌ترین زمان است. افزونه پیامک دروپالی که توسط مدیانا تهیه و قابل دانلود است سبب می­شود بتوانید سریعتر به نیازهای کاربرانتان پاسخ دهید. وقتی یک کاربر در سایت شما کامنت می‌گذارد یا تیکت ارسال می‌کند و منتظر پاسخ است دیگر نیاز نیست چند روز منتظر جواب باشد، زیرا که اطلاع رسانی پیش فرض از طریق ایمیل است که ایمیل به دلیل عدم دسترسی آسان کار را مشکل می­کند. تنها با نصب این افزونه که به محض وقوع برخی رویدادهای خاص مدیر سایت یا افراد مسئول را با پیامک آگاه می­سازد، کاربر از سرعت پاسخگویی شما رضایتمند شده و به شما اعتماد بیشتری خواهد کرد.

امکانات افزونه پیامک Drupal
ارسال پیامک به مدیر پس از ثبت نام کاربر جدید
ارسال پیامک به کاربر پس از ثبت نام
تایید شماره موبایل کاربر
ارسال پیامک به محض ورود کاربر به سایت
ارسال پیامک به محض خروج کاربر به سایت
ارسال پیامک پس از ثبت کامنت
راهنمای نصب
1- این افزونه نیاز به یک افزونه پیش نیاز به نام SMS Framework دارد که ابتدا باید این افزونه نصب شود تا بتوانیم از افزونه پیامکی دروپال استفاده کنیم .

2- حال وارد مدیریت سایت دروپالی خود می شویم و از منو modules گزینه install new modules را بزنیم و سپس در این صفحه یا باید فایل دانلود شده از سامانه را در اینجا آپلود کنیم یا اینکه از سایت org افزونه Ippanel SMS را جستجو کنید و سپس کپی لینک بزنید و در کادر جایگذاری کنید و در نهایت دکمه install رو بزنید .

3- از منو اصلی گزینه sms framework را انتخاب کنید و سپس گزینه gateway configuration را کلیک کنید و حال رو به روی گزینه SMS Ippanel دکمه configure را کلیک نمایید و در این صفحه باید تنظیمات درگاه پیامکی خود را وارد نمایید .

4- وارد کردن نام کاربري و رمز عبور سامانه و شماره خط اختصاصي پنل خود الزامي مي باشد . لازم بذکر است در قسمت advanced settings باید در قسمت Panel Address حتماً http://ippanel.com وارد شود.

5- جهت تست این افزونه می توانید منو sms framework را انتخاب کنید و سپس گزینه Send a SMS را کلیک کنید و از صحت تنظمیات آن مطمئن شوید.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .