همکاری مدیانا و اینتک
تخفیف مدیانا ویژه مشتریان اینتک

اینتک در همکاری مشترک با مدیانا، یک پنل پیامکی با تمامی امکانات در اختیار شما می‌گذارد تا شما بتوانید با استفاده از تخفیف ویژه آن، پیامک‌های خود را آسان‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر از همیشه به مخاطبان کسب‌وکارتان ارسال کنید، با مشتریانتان ارتباطی سریع و پایدار بسازید، فروش‌تان را افزایش دهید و خدمات و محصولاتتان را به گستره‌ وسیعی از مخاطبان معرفی کنید.
این پنل پیامکی با هزینه‌ای به‌صرفه امکانات متعددی مانند امکان ارسال به بانک به روزی از شماره‌ها به تفکیک سن و جنس، شغل و موقعیت مکانی، اس ام اس مارکتینگ، امکان ارسال پیام دوطرفه به شکل انبوه، امکان دریافت خطوط رایگان و... را در اختیار شما می‌گذارید تا با خیالی آسوده از فروش و بازاریابی، به سایر دغدغه‌های کسب‌‌وکار خود بیندیشید.

سامانه‌ی پیامکی مدیانا راهکاری جامع برای ارتباط با مشتری

با پنل اس ام اس مدیانا می توانید آسان، سریع و کم‌هزینه با مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار خود ارتباط بگیرید. پنل مدیانا با بانک شماره‌های به‌روز، متنوع و کاربردی، این امکان را به شما می دهد تا مشتریان بالقوه‌ی خود را به آسانی بیابید و برای هر لیست پیامکی ویژه ارسال کنید.

در مدیانا به امکانات زیر دسترسی خواهید داشت:

پنل پیام کوتاه مدیانا

برخی از مشتریان ما

تعرفه سامانه پیامک

اقتصادی
109 55 هزارتومان
پیامکی 146 تومان
%100 امکانات پنل پیامکی
23 هزار تومان شارژ هدیه
حرفه ای
345 175 هزارتومان
پیامکی 136 تومان
%100 امکانات پنل پیامکی
88 هزار تومان شارژ هدیه
اقتصادی
۱۰۹ ۵۵ هزارتومان
+
۲۳ هزار تومان شارژ هدیه
پیامکی 104 تومان
%100 امکانات پنل پیامکی
حرفه ای
۳۴۵ ۱۷۵ هزارتومان
+
۸۸ هزار تومان شارژ هدیه
پیامکی 96 تومان
%100 امکانات پنل پیامکی

راهنمای خرید پنل پیام کوتاه

روش‌های مختلفی برای انجام کمپین‌های بازاریابی وجود دارد اما بازاریابی پیامکی یکی از سریع ترین و موثرترین آن‌هاست. این روش تبلیغات مقرون به‌صرفه، امروزه مورد استقبال و استفاده‌ی بسیاری از کسب‌و‌کارهای کوچک و بزرگ قرار گرفته است. شما با خرید پنل پیامکی مدیانا، یکی از کامل‌ترین سرویس‌های ارائه‌ی خدمات پیامکی را در اختیار خواهید داشت و می‌توانید با کمک آن، به آسانی با کاربران‌تان در ارتباط باشید.

راهنمای انتخاب ارائه دهنده پنل SMS

امکانات متنوع پنل پیامکی مدیانا

یک سامانه‌ی پیامک حرفه‌ای باید با قیمتی مناسب تمام نیازهای شما را در لحظه برطرف سازد تا بتوانید از این مسیر به نتایج دلخواه خود در هم کمپین پیامکی  برسید. مدیانا در کنار عرضه‌ی تمام خدمات یک سامانه ارسال SMS، ارائه‌ی

پشتیبانی ۲۴ ساعته و امکان ارتباط با تیم فنی، با کاهش تعرفه‌ی خرید پیامک، در تلاش است تا بازاریابی پیامکی را برای شما ساده‌تر و کم‌هزینه‌تر کند.

برخی امکانات کاربردی پنل پیامکی مدیانا:

  • پوشش‌دهی تمامی اپراتورها 
  • محیط کاربری ساده 
  • بانک جامع و به‌روز 
  • پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته
  • تعرفه‌ مناسب ارسال و خرید پنل SMS 
  • راهنمای جامع کار با پنل

سوالات متداول

پنل اس ام اس نرم افزاری در بستر اینترنت است که به‌شکل تخصصی امکان ارسال، دریافت و هم‌چنین مدیریت پیام کوتاه را برای بازاریابی پیامکی و تبلیغات فراهم می‌کند.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .