پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای تعمیرگاه خودرو

کاربرد پنل اس ام اس برای تعمیرگاه خودرو-min

امروزه با توجه تغییرات اساسی در شیوه بازاریابی و مدیریت کسب‌وکارها، برای ماندگاری در بازار رقابت ها باید روشی کارآمد و مقرون به صرفه استفاده نمود تا به وسیله آن از سایر رقبا پیش گرفت. تا از این طریق اعتبار و جایگاه کسب‌وکار خود را به وسیله آن تضمین نمود. در این مقاله به یکی از ابزارهای کارآمد بازاریابی و تبلیغات برای ارتباط موثر با مشتریان سابق و همچنین جذب مشتریان جدید خواهیم پرداخت. اینکه چگونه با ارسال پیامک وتعامل با مشتریان سابق و همچنین روش های بازاریابی پیامکی فروش و مشتریان خود را چند برابر کرد. در این مقاله به کاربرد پنل اس ام اس برای تعمیرگاه خودرو و اهمیت استفاده از بازاریابی پیامکی برای آن خواهیم پرداخت.

پنل اس ام اس برای تعمیرگاه خودرو

امروزه تلفن های همراه به عنوان مهم‌ترین ابزار ارتباطی، نقش بسیار مهمی را در زندگی افراد ایفا می‌کنند. در حال حاضر تمامی مردم جهان برای کوچکترین فعالیت‌های روزمره خود ملزم به استفاده از این ابزار ارتباطی هستند. اهمیت بالای تلفن همراه در زندگی انسانها، سبب شده تا کسب‌وکارها برای بازاریابی و تبلیغات به سراغ این ابزار کاربردی روند؛ چراکه هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی آن می‌تواند تاثیرگذاری بیشتری بر مخاطب داشته باشد.

اس ام اس مارکتینگ یکی از انواع تبلیغات مدرن به وسیله‌ی این ابزار ارتباطی مهم ‌می باشد. ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات از اهداف اس ام اس مارکتینگ می‌باشد.

تعمیرگاه‌های خودرو جز آن دسته از مراکزی هستند که در تعامل مستقیم با مشتریان قرار دارند. از این رو نیازمند روشی کارآمد برای تعامل بهتر و موثرتر می‌باشند. در کنار تعاملات، تمامی مشاغل نیازمند تبلیغات، برندسازی و اعتبار بخشی به کسب‌وکار خود می‌باشند. معمولا سرمایه گذاری برای هر کدام از این اهداف نیازمند بودجه و زمان زیادی می‌باشد.

به واسطه ارسال پیامک از سامانه پیامکی می‌توان با یک تیر چند نشان زد و با صرف هزینه کم به تمامی نیاز‌های هر کسب و کار پاسخ داد.

با خرید پنل پیامک به جای ارسال پیامک به صورت دستی می‌توان به صورت هدفمندتر و اتوماتیک به مشتریان و مخاطبین خود پیامک ارسال نمود. این روش در مقایسه با ارسال پیامک به صورت دستی بسیار مقرون به صرفه است. با بکارگیری آن می‌توان در کاهش توان نیروهای انسانی در برخی از بخش‌ها کوشید و کیفیت خدمت رسانی به مشتریان خود را افزایش داد.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس مناسب تعمیرگاه خودرو

پیش از انتخاب پنل اس ام اس مناسب برای تعمیرگاه خودرو، بیاید با سازوکار پنل اس ام اس و ویژگی های سامانه ارائه دهنده آن ییشتر آشنا شویم.

پنل اس ام اس در واقع نرم‌افزاری در بستر اینترنت است. این نرم افزار برای صاحبان کسب وکارها امکان مدیریت مشتریان و تبلیغات را به وسیله ارسال پیامک فراهم می‌کند.

اما یک سامانه ارائه دهنده پیامک خوب دارای چه ویژگی هایی است؟

  • یک سامانه پیامک حرفه ای، دارای یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته است
  • یک سامانه پیامکی تخصصی، دارای یک تیم فنی قدرتمند و اختصاصی است
  • امکانات و نرم افزارهای پنل به روز باشد
  • پوشش دهی تمام اپراتورهای مخابراتی از ملزومات یک پنل پیامک حرفه ای است
  • بهترین سامانه پیامکی دارای بانک شماره تلفن قدرتمند، بروز و قابل اعتماد است
  • گزارشگیری و نحوه‌ی استفاده از آن ساده است
  • سابقه فعالیت یک پنل پیامک می تواند نشانه تجربه کافی در مقابله با مشکلات باشد.
  • نیازی به تمدید سالانه نداشته باشد

از دلایل انتخاب پنل اس ام اس مدیانا برای دریافت خدمات پیامکی می‌توان به پشتیبانی 24 بدون تعطیلی، بانک کامل شماره اصناف، ۳۰ روز گارانتی عودت وجه، فعالسازی سریع سامانه پیامک، ارسال پیامک هدفمند، گزارشات ارسال، دقیق اشاره کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های انتخاب پنل اس ام اس مدیانا، خط خدماتی موجود در پکیج ها می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی شما به راحتی می‌توانید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.  در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی شما همچنین می‌توانید تبلیغات پیامکی داشته باشید. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا شما قادر خواهید بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتری انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه برای شما است.

برای خرید پنل اس ام اس و انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس تعمیرگاه خودرو

یادآوری موعد سرویس ها

یکی از مشکلات دائمی مشتریان عدم اطلاع و توجه به کارت های کاغذی هستند که تعمیرگاه های خودرو برای موعد سرویس ها و مراجعه بعدی از آن استفاده می‌کنند. معمولا این کارت‌های کاغذی یا گم می‌شوند یا بر اثر شرایط محیطی پاره و تخریب می‌شوند وجود روش دیگری برای یادآوری منظم موعد سرویس ها سبب می‌شود تا علاوه بر مراجعه دوباره مشتری در موعد مقرر شده مشتریان احساس رضایت بیشتری را از سرویس دهی و اهمیت آن‌ها از سوی شما دریافت کنند. ارسال پیامک به صورت خودکار و شخصی سازی شده یکی از ویژگی های کاربردی پنل اس ام اس برای تعمیرگاه های خودرو می‌باشد.

معرفی خدمات جدید تعمیرگاه خودرو

اطلاع‌رسانی از سرویس ها و امکانات جدید یکی از روش های مناسب برای بازگشت مشتریان سابق و دریافت مجدد خدمات می‌باشد. ایجاد حس نیاز و اطلاع‌رسانی برای خدمات جدید، به روش های متفاوتی در کسب‌وکارهای مختلف صورت می‌گیرد. پخش تراکت، نصب بنر و… اما یکی از مناسب‌ترین روش ها ارسال پیامک به لیست شماره تماس مشتریان می‌باشد.

اعلام زمان تکمیل تعمیرات و تحویل خودرو

تماس‌های مکرر مشتریان برای اطلاع از وضعیت خودرو خود و زمان تحویل آن یکی از دلایل اشغال بودن خطوط تماس تعمیرگاه های خودرو می‌باشد. برای کاهش هزینه‌های تماس تلفنی و صرفه جویی دو طرفه در زمان میوتوان از ارسال پیامک برای اطلاع رسانی از وضعیت خودرو استفاده نمود با این روش می‌توان در جهت جلب اعتماد مشتریان و پاسخ به نیازهای آن ها برای دریافت یک خدمات کامل گام برداشت.

در ادامه مقاله به نمونه متن پیامک وضعیت خودرو و تحویل آن خواهیم پرداخت.

اطلاع رسانی تاخیر در تحویل خودرو به مشتری

در برخی از موارد به دلیل اتفاقات غیر مترقبه، تحویل و تکمیل خودرو در زمان مقرر شده به انجام نمی رسد اما به دلیل عدم اطلاع‌رسانی به مشتری، او در محل حضور پیدا می‌کند و همین موضوع باعث عصبانیت و عدم رضایت از شیوه خدمت رسانی مجموعه می‌شود. ارسال پیامک عذرخواهی و اطلاع‌رسانی از تاخیر در تحویل خودرو می‌تواند از این اتفاقات و نارضایتی مشتریان بکاهد.

کارت ویزیت الکترونیک

کارت ویزیت الکترونیک یکی از ویژگی های کاربردی برای تمامی مشاغل می‌باشد. این نوع کارت ویزیت در مقایسه با کارت ویزیت های کاغذی مقرون به صرفه و ماندگار‌تر است. با ارسال اطلاعات تماس، آدرس، شبکه های مجازی، شعب و… به واسطه‌ پیامک می‌توایند ماندگاری اطلاعات تماس و کسب‌وکار خود را نزد مشتریان تضمین کنید. با این روش مشتریان هرگز شما را گم نخواهند کرد!

ارسال پیامک در هنگام ثبت سفارش یا درخواست تعمیر ماشین

امکان ارسال پیامک برای دریافت خدمات در محل و درخواست تعمیر ماشین می‌تواندخدمات و سرویس های شما را تکمیل کند و اعتبار ویژه‌ای به کسب‌وکار شما بخشد. با استفاده از پنل دریافت و ارسال پیامک و قابلیت دریافت پیام از سوی مشتریان به خطوط می‌تواند مسیر تعاملات و درخواست های مشتریان را راحت تر کند و از زمان ماندن آن پشت خطوط اشغال جلوگیری کند.

ارسال پیامک لیست قیمت سرویس ها

اطلاع از لیست قیمت، یکی از نیازها و سوال‌های مشتریان در هر کسب‌وکاری است. استفاده از راهی آسان برای دستیابی به لیست قیمت در هر ساعتی از شبانه روز می‌تواند به نیاز مشتریان پاسخ دهد و این راحتی به دسترسیمی‌تواند حس خوب را نسبت به کسب‌وکار شما در مخاطبان ایجاد کند. با استفاده از ماژول منشی پیامکی، شما قادر خواهید بود با در نظر گرفتن عدد و یا عبارتی و ارسال آن توسط مشتریان به سامانه پیامکی خود، اطلاعات مشخصی را به مشتریان در پیامک ارائه دهید.

ارسال پیامک مناسبتی

حفظ تعامل با مشتریان و یادآوری کسب‌وکار خود به آن ها از روش های مناسب برای بازگشت مشتری می‌باشد. با ارسال پیامک های مناسبتی و تبریک تولد شما به راحتی قادر خواهید بود تا کسب‌وکار خود را به مشتریان یادآوری کنید و به آن‌ها نشان دهید که مشتریان بزرگترین سرمایه در کسب‌وکار شما هستند و رضایت آن ها در اولیت اول کسب‌وکار شما قرار دارد.

نظرسنجی از خدمات و سرویس ها

نظرسنجی از خدمات و سرویس ها می‌تواند اطلاعات زیادی را درباره‌ی روش عملکرد در سرویس دهی و مشتری مداری شما ارائه دهد. با نظرسنجی از مشتریان راحت تر می‌توان نیاز های مخاطبین و توقعات آن ها در دریافت خدمات و شیوه ارائه و ارزیابی خدمات و سرویس دهی خود به دست آورد.

ارسال پیامک تبلیغاتی

تبلیغات از لازمه های هر کسب‌وکاری است.  معمولا مشاغل برای تبلیغات سرمایه های زیادی را در نظر می‌گیرند و روش‌های مختلفی را برای تبلیغات خود امتحان می‌کنند. تبلیغات برای هر کسب‌وکار، پر از آزمون و خطاست و یک اشتباه کوچک و سرمایه گذاری بزرگ می‌تواند مشاغل را در حوزه تبلیغات با شکست مواجه کند. استفاده از پنل اس ام اس در جهت تعامل با تبلیغات روشی مقرون به صرفه در مقابل سایر روش ها است. مهم‌ترین مزایای استفاده از پنل اس ام اس جدا از تعامل با مشتریان تبلیغات هدفمند و ارسال پیامک انبوه است. با استفاده از انواع ارسال مشاغل قادر خواهند بود تا مخاطبان هدف خود را انتخاب آن ها را ترغیب به دریافت خدمات از خود کنند. ارسال پیامک به بانک شماره مشال، ارسال پیامک کدپستی، ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال بر اساس سن و جنسیت و…. از امکانات ارسال پیامک انبوه در پنل اس ام اس مدیانا می‌باشد.

نمونه پیامک درخواستی خود را در قسمت نظرات با ما مطرح کنید.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .