پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه رانندگی

کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه رانندگی

آموزشگاه های رانندگی جزء آن دسته از موسساتی هستند که با استفاده از پنل ارسال پیامک به راحتی می‌توانند در جهت تبلیغات و تعامل با متقاضیان خود به صورت موثرتر گام بردارند. در این مقاله به کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه رانندگی خواهیم پرداخت و در ادامه نمونه متن پیامک های ارسالی برای این دسته از موسسه را ارائه خواهیم داد با ما در این مقاله همراه باشید.

پنل اس ام اس برای آموزشگاه رانندگی

تلفن های همراه امروزه از قدرتمندترین ابزارهای ارتباطی در جهان هستند که تمامی مردم جهان برای کوچک ترین فعالیت های روزانه خود از آن استفاده می‌کنند. با توجه به این موضوع، هرگونه بازاریابی و تبلیغاتی که به وسیله‌ی این ابزار (تلفن همراه) صورت گیرد می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب گذارد. اس ام اس مارکتینگ یکی از انواع تبلیغات مدرن به وسیله‌ی تلفن های همراه ‌می باشد. ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات خود یک شیوه‌ی موثر در عصر حاضراست. با خرید پنل پیامک می‌توان تا حدود زیادی توان نیروهای انسانی در برخی از بخش‌ها کاهش داد و بر بخش های دیگر منعطف کرد.

ارسال شرایط ثبت نام، یادآوری جلسات کلاس ها تئوری و عملی، اطلاع رسانی از برگزرای جلسات آیین نامه و شهر و… از ویژگی های پنل اس ام اس برای آموزشگاه های رانندگی می‌باشد.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس مناسب آموزشگاه رانندگی

پیش از انتخاب پنل اس ام اس مناسب با کسب‌وکار خود لازم است تا با سازوکار کلی پنل اس ام اس بیشتر آشنا شوید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که به صاحبان مشاغل این امکان را می‌دهد تا مشتریان خود‌ را مدیریت و برای آن‌ها پیامک‌ انبوه ارسال کنند.

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا برای دریافت خدمات پیامکی وجود خط خدماتی در پکیج های آن می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی به راحتی می‌توانید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.  در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی شما قادر به ارسال تبلیغات پیامکی نیز خواهید بود. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد.

با پنل اس ام اس مدیانا و بانک شماره تلفن آن مشاغل به راحتی قادر خواهند بود تا به صورت هدفمندتر تبلیغات کنند. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل، ارسال پیامک منطقه‌ای از امکانات ارسال پیامک انبوه برای شما در پنل اس ام اس مدیانا خواهد بود.

بازاریابی پیامکی را همین امروز شروع کنید.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس در آموزشگاه رانندگی

ارسال پیامک و اعلام مدارک لازم برای ثبت نام

یکی از مشکلات و تماس های دائمی مراجعین به آموزشگاه رانندگی اطلاعات برای نحوه‌ی ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می‌باشد. گاها پیش آمده که مواردی که برای ثبت نام لازم است از سوی مراجعین فراموش می‌شود آن ها مجددا تماس می‌گیرند. ارسال پیامک برای اعلام مدارک مورد نیاز ثبت نام سبب می‌شود تا در صورت فراموشی موارد متقاضی مجددا پیامک خود را چک کند و نیازی به تماس دوباره یا منتظر در پشت خطوط اشغال نباشد.

یادآوری جلسات آموزش شهر

یادآوری جلسات به صورت تماس تلفنی به متقاضیان جز آن دست از اموری است که زمان زیادی را از نیروی انسان آموزشگاه های رانندگی می‌گیرد، به واسطه ارسال پیامک خودکار به راحتی می‌توان مواردی از قبیل جلسات آموزش و تعداد جلسات باقی مانده را به مراجعین اعلام کرد و در انتهای پیامک عدد و یا عبارتی را برای لغو جلسات در نظر گرفت تا متقاضی به راحتی و سریع تر عدم حضور خود را در جلسات اطلاع دهد.

اطلاع رسانی از برگزاری آزمون آیین نامه

برگزاری آزمون آیین نامه و یا برگزاری آزمون شهر نیازمند اطلاع رسانی به متقاضیان می‌باشد. همانطور که پیش تر عنوان شد ارسال پیامک روشی ساده تر برای این دسته از اطلاع رسانی ها خواهد بود. با استفاده از پنل ارسال و دریافت پیامک متقاضیان به راحتی قادر خواهند بود شرکت در آزمون را با ارسال پیامک هماهنگ و رزرو کنند.

  اطلاع رسانی در مواقع ضروری

برای تغییر ساعت کلاس ها، جلسات فوق العاده، خدمات جدید و یا موارد غیر مترقبه نیازمند اطلاع رسانی همه گانی به تمام متقاضیان و مراجعین آموزشگاه می‌باشد. معمولا تعداد مراجعین این دسته از موسسات نیز کم نیست و برای اطلاع رسانی به تمامی آن ها زمان و نیروی انسانی زیادی لازم است. از این رو ارسال پیامک و اطلاع رسانی به وسیله آن برای موارد ضروری و در کسری از ثانیه می‌تواند به کمک آموزشگاه های رانندگی برسد.

نظرسنجی کلاس ها و خدمات

دریافت نظر مراجعین از خدمات ارائه شده و اساتید یکی از بهترین راه ها برای ارزیابی عملکرد مجموعه و اساتید می‌باشد. به وسیله نظر سنجی و دریافت انقادات و پیشنهادات می‌توان عملکرد بهتری را برای موسسه رقم زد و رضایتمندی بیشتری را از مراجعین خود به دست آورد. از دلیل اهمیت رضایت مندی مراجعین می‌توان به بازاریابی دهان به دهان اشاره کرد. به واسطه مشتریان رضایت‌مند شما قادر خواهید بود تا مشتریان جدید بیشتری را جذب کنید.

تبلیغات انبوه

یکی از پر کاربردترین امکانات پنل اس ام اس ارسال پیامک در جهت تبلیغات است. در پنل اس ام اس مدیانا با بانک شماره تلفن گسترده می‌توانید مخاطبان خود را با هدفمندی بیشتری انتخاب کنید. برای مثال با ارسال پیامک بر اساس سن شما قادر خواهید بود تا به افرادی که به تازگی به سن قانونی برای دریافت گواهینامه رسیده‌اند پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک منطقه‌ای

ارسال پیامک منطقه‌ای یکی از انواع ارسال پیامک می‌باشد که به کاربر این امکان را می‌دهد تا تنها به منطقه مورد نظر خود پیامک ارسال کند. اما فایده استفاده از این نوع ارسال برا آموزشگاه های رانندگی چیست؟ آموزشگاه های رانندگی که به تازگی افتتاح شده‌اند و یا تغییر مکان داده‌اند به راحتی با استفاده از این نوع ارسال می‌توانند حضور خود را به ساکنین آن منطقه با ارسال پیامک یادآور شوند.

برای انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند. برای خرید پنل کافیست وارد صفحه پنل اس ام اس شوید و سریع تر بازاریابی پیامکی را برای کسب و کار خود آغاز کنید.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .