پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

نمونه متن حمایت از کاندیدای شورای شهر

مثال‌های از متن حمایت از نامزد انتخابات شورای شهر

انتخابات شورای شهر و روستا یکی از مهم‌ترین انتخابات در کشور است که همواره شاهد مشارکت حداکثری شهروندان در آن بوده‌ایم. این انتخابات که درواقع برای مدیریت امور شهر و روستا برگزار می‌شود به انتخاب شهردار و دهیار و نظارت چهار ساله اعضا بر عملکرد مدیران شهری منجر می‌شود. در این مقاله درباره تبلیغ انتخاباتی سخن می‌گوییم و نمونه متن‌هایی برای حمایت از کاندیدای شورای شهر ارایه خواهیم کرد.

موثرترین کانال تبلیغاتی در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا انتخاباتی است که در آن مردم اعضای شوراهای مسئول مدیریت شهرها و روستاها را انتخاب می‌کنند. این انتخابات اهمیت زیادی دارد چون شوراها وظایف و اختیارات مختلفی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و رفاهی دارند. این انتخابات برای بسیاری از افراد نوعی تمرین برای مشارکت در سرنوشت خویش و همچنین تجربه‌اندوزی برای نامزد شدن و خود را در معرض رای شهروندان قرار دادن است. تفاوت این انتخابات با سایر انتخابات‌ها این است که هم به شکل منطقه‌ای برگزار می‌شود و هم اکثر نامزدهای آن با مدیریت مسائل انتخاباتی آشنا نیستند. به همین دلیل لازم است که نامزدها با یکی از مهم‌ترین و موثرترین ابزارهای تبلیغ در انتخابات، یعنی پنل پیامکی آشنا شوند.

راهنمای تبلیغات انتخاباتی

پنل پیامکی نرم‌افزاری بر بستر اینترنت است که به شکل تخصصی امکان ارسال، دریافت و همچنین مدیریت پیام کوتاه را برای بازاریابی پیامکی و تبلیغات فراهم می‌کند. با این پنل می‌توانید آسان، سریع و کم‌هزینه برای مخاطبان هدف خود بر اساس مکان حضور، سن، جنسیت، شغل و محل سکونت آن‌ها، پیامک بفرستید و کمپین‌های تبلیغی هدفمند و پربازده‌ای داشته باشید.

نکاتی درباره متن و ارسال پیامک تبلیغاتی برای انتخابات شورای شهر

پیامک تبلیغ کاندیدای شورای شهر باید چندین ویژگی داشته باشد تا بتواند مخاطب را جذب و ترغیب به رای دادن کند. در ادامه به بیان این ویژگی‌ها و همچنین برخی تکنیک‌ها در نگارش محتوای متن می‌پردازیم.

 • پیامک تبلیغاتی نباید طولانی و پیچیده باشد. باید در چند جمله کوتاه و ساده، نام و کد انتخاباتی کاندیدا، شعار و برنامه‌های او را به مخاطب انتقال دهد.
 • شروع پیام با نام شخص یا نام کلی مانند شهروند عزیز باشد. به هیچ وجه متن پیامک را با شعر و جملات بزرگان شروع نکنید. مگر اینکه شعار تبلیغی‌تان باشد.
 • در پیامک تبلیغاتی باید از عبارات و کلماتی استفاده کرد که توجه مخاطب را جلب کند و احساسات و نیازهای او را تحریک کند.
 • از بیان کلیشه‌ها و متن‌های تکراری بپرهیزید و از اصطلاحات و جملات جدید و متنوع استفاده کنید.
 • باید از ارسال پیامک در ساعات نامناسب و ناخوشایند خودداری کرد و از ارسال پیامک به افرادی که شرایط شرکت در انتخابات را ندارند یا به کاندیدا علاقه‌مند نیستند پرهیز کرد. درباره بهترین زمان ارسال پیامک بخوانید.
 • در متن پیامک تبلیغاتی از منابع معتبر و قابل اعتماد استفاده کنید و از بیان ادعاهای بی‌اساس و غیرقانونی بپرهیزید.
 • در متن پیامک از ارایه اطلاعات صحیح و دقیق درباره کاندیدا و برنامه‌های او مطمئن شوید و از توهین و افترا به رقبا خودداری کنید.
 • ایموجی در متن نگذارید، اما اگر لازم است از ایموجی‌های ساده مانند تیک سبز که عمومی هستند، استفاده کنید.
 • فرهنگ شهر خود را در نظر بگیرید. بعضی کلمات ممکن است که معنای منفی در فرهنگ آنجا داشته باشند.

نمونه متن حمایت از کاندیدای شورای شهر

نوشتن متن حمایت از کاندیدای شورای شهر سخت است. باید عوامل زیادی از جمله فرهنگ آن شهر، هدف شما و شعارتان در نظر گرفته شود. این مورد چیزی نیست که با خواندن چند متن بتوانید یک پیامک عالی بنویسید. حتماَ در این زمینه از مشاوران حرفه‌ای کمک بگیرید. می‌توانید به مقاله نمونه پیام آرزوی موفقیت برای کاندیداها نیز سر بزنید. همانطور که یک اس‌ام‌اس خوب می‌تواند در جلب توجه افراد موثر واقع شود، یک پیامک اشتباه هم تاثیر منفی زیادی خواهد داشت. در ادامه به ارایه چند نمونه پیامک حمایت از کاندیدای شورای شهر خواهیم پرداخت.

پیام های حمایتی از کاندیدای شورای شهر

 • شهری زیبا و متناسب با هویت تاریخی و فرهنگی؛ با حمایت از برنامه‌ها و رای به … کد انتخاباتی…
 • فهرست انتخاباتی «شهر پاک، شهر زندگی» با انتخاب متخصصان مدیریت شهری از شهروندان دعوت می‌کند تا برنامه‌ها، اهداف و اعضای این فهرست را در لینک زیر مشاهده کنند.
 • جامعه فرهنگی و هنری شهر … حمایت قاطع خود را از انتخاب جناب آقای/ سرکار خانم … اعلام می‌دارد. از عموم شهروندان می‌خواهیم با حضور شکوهمند خود در پای صندوق‌های رای و انتخاب … مسیر رونق و پیشرفت شهر را هموار کنند.
 • انتخابی بر اساس شایسته‌سالاری، نامزد مورد حمایت جوانان؛ با رای به جناب آقای/ سرکار خانم… شهری پویا و پیشرفته و سالم خواهیم داشت. کد انتخاباتی…
 • توسعه فضای سبز، ارتقای کیفیت زندگی، حمایت از جامعه ورزش با رای به جناب آقای/ سرکار خانم … کاندیدای هشتمین دوره انتخابات شورای شهر… کد انتخاباتی…
 • برای تحقق شهری زیبا، پویا و آباد، رای خود را به نام جناب آقای/ سرکار خانم … با کد انتخاباتی … به صندوق خواهیم ریخت. وعده ما روز جمعه …؛ جمعی از فعالان اجتماعی
 • شهر من، من به تو می‌اندیشم. فهرست انتخاباتی «شهر من» با گزینش چهره‌های باتجربه و متخصص در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری، برنامه‌های خود را برای پیشرفت شهر و رونق و ارتقای کیفیت زندگی ارائه کرده است. با ما همراه شوید: آدرس سایت.
 • شهروند گرامی! لطفا با شرکت در نظرسنجی زیر و انتخاب اولویت‌ها و انتظاراتی که از اعضای شورای شهر دارید، ما را در تدوین بهتر برنامه‌ها و اهداف انتخاباتی یاری کنید. ستاد انتخاباتی …
 • هوای تازه. فهرست زنان و جوانان شهر … نامزدهایی از نسل تازه که با انرژی و پرقدرت وارد عرصه مدیریت شهر شده‌اند. نامزدهایی که با تخصص و تعهد، می‌توانند شهر را در مسیری رو به توسعه و پیشرفت هدایت کنند. لینک سایت.
 • ائتلاف «شهر فرهنگ». ما فعالان حوزه گردشگری در شهر تاریخی و فرهنگی … به این فهرست انتخاباتی رای می‌دهیم و از شهروندان می‌خواهیم با حمایت از این ائتلاف در روز جمعه … شهر را به دست مدیران خبره و کارآمد و تازه‌نفس بسپارند.

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی برای انتخابات شورای شهر

چند نکته مهم در چگونگی ارسال پیامک تبلیغاتی شورای شهر و استفاده از قابلیت‌ها و امکانات پنل پیامکی وجود دارد که در کنار نگارش متن باید به آن‌ها دقت کنید:

 • از سرشماره‌های جذاب و یونیک استفاده کنید. دقت کنید که شماره‌های عادی همانند شماره پیام‌های تبلیغاتی روزمره خواهد بود و شاید پیام در گوشی کاربران گم شود.
 • نامزدها می‌توانند کد انتخاباتی خود را با شماره اختصاصی در پنل پیامکی هم‌خوان کنند و تاثیر بیشتری بر مخاطبان داشته باشند.
 • بهترین زمان ارسال پیامک تبلیغاتی ساعت‌هایی هستند که افراد کمترین مشغله کاری دارند. ظهر و غروب بهترین زمان ارسال پیامک است.نکات ارسال پیامک انتخاباتی
 • از قابلیت ارسال پیامک منطقه‌ای استفاده کنید و برنامه‌های مجزای خود را برای محله‌های خاص ارسال کنید.
 • با قابلیت ارسال پیامک زنده می‌توانید حاضران در اطراف ستاد انتخاباتی را به میتینگ و جلسه پرسش و پاسخ دعوت کنید.
 • از بانک به‌روز شماره موبایل مشاغل در سامانه مدیانا استفاده کنید و به صاحبان کسب‌وکارها برای تبلیغ اختصاصی پیامک بفرستید.
 • محتوای تبلیغاتی مرتبط با زنان آماده کنید و از قابلیت ارسال به زنان در پنل بهره بگیرید.

رقابت انتخاباتی یک کار دشوار، پرهزینه و حرفه‌ای است که ورود به آن مستلزم پرداخت هزینه‌های بسیار و به‌کارگیری تیم‌های حرفه‌ای تبلیغاتی است. اما با داشتن ابزاری مانند پنل پیامکی نامزدها می‌توانند بسیاری از کمبودها در ستادهای تبلیغاتی را برطرف کنند و با صرف هزینه‌هایی اندک موثرترین شیوه تبلیغات را به خدمت بگیرند. پنل‌ها قابلیت و امکاناتی دارد که با انواع تبلیغات انتخاباتی قابل تنظیم است. در این مقاله به ارائه راهکارهایی برای استفاده از تبلیغات پیامکی در انتخابات شورا پرداختیم و ده نمونه پیامک حمایت انتخاباتی نیز معرفی کردیم.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .