پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

چگونه برای آرایشگاه تبلیغ کنیم؟ 10 روش تبلیغ آرایشگاه زنانه

10 نمونه متن تبلیغ آرایشگاه زنانه

اگر آرایشگاه زنانه دارید، باید بدانید که موفقیت آرایشگاه‌تان به شناخت خدمات سالن زیبایی شما بستگی دارد. روش تبلیغ آرایشگاه زنانه به گونه‌ای است که اگر در آن نکات مهم و اساسی را رعایت نکنید به طور حتم با مشکلات مختلفی روبه رو خواهید بود. مهم نیست که سالن شما چقدر از نظر ظاهری عالی است، اگر مردم ندانند که این آرایشگاه زنانه وجود دارد، مشتری‌هایی را که برای موفقیت نیاز دارید، به دست نخواهید آورد. مهم‌ترین کاری که می‌توانید برای جذب مشتری‌های بیشتر انجام دهید، این است که به یاد ماندنی باشید و از سایر سالن‌های منطقه خود متمایز شوید. در حقیقت با استفاده از بهترین تبلیغ برای آرایشگاه زنانه، می‌توانید جذب مشتری آرایشگاه داشته باشید. برای اینکه با ارسال اس ام اس تبلیغاتی و 10 روش تبلیغ آرایشگاه زنانه آشنا شوید تا انتهای متن همراه ما باشید.

 

راه‌های تبلیغات سالن زیبایی

اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که به تازگی یک سالن زیبایی یا آریشگاه زنانه را راه‌اندازی کرده‌اید، نگران نباشید. شما می‌توانید از طریق تبلیغ آرایشگاه زنانه به موفقیت برسید و کسب و کار خود را تقویت کنید. دقت داشته باشید که مهم است راه‌های تبلیغاتی مختلف را امتحان کنید تا با مخاطب خود آشنا شوید و نوع نیاز‌های آن‌ها را شناسایی و بررسی کنید. جذب مشتری آرایشگاه با روش‌های مختلفی انجام می‌شود اما ساده‌ترین و تاثیرگذارترین روش را می‌توان ارسال اس ام اس تبلیغاتی دانست. به طور کلی روش‌های جذب مشتری برای آرایشگاه‌های زنانه به شرح زیر هستند.

1- از فضای آنلاین و گوگل استفاده کنید

بیش از 70 درصد از افرادی که به دنبال خدمات هستند، ابتدا جستجوی خود را در فضای مجازی و گوگل انجام می‌دهند. در نتیجه مهم است که سالن زیبایی و آرایشگاه شما در مدیا و گوگل شناخته شده باشد یا حداقل اطلاعات صحیح از آرایشگاه شما در دسترس باشد.

از آنجایی که 83 درصد از جستجوها با استفاده از Google انجام می‌شود، فهرست شدن در Google My Business برای بازاریابی سالن زیبایی شما مهم است. کافی است که اطلاعات تماس و آدرس خود را در اختیار وب سایت‌های بازاریابی قرار دهید تا با هزینه کمی ‌در جستجو‌های محلی گوگل دیده شوید.

اینستاگرام هم یکی دیگر از موفق‌ترین فضاهای مجازی است که به راحتی می‌توان از طریق آن جذب مشتری انجام داد و روز به روز تعداد مشتری‌ها را بیشتر کرد. در این فضا کافی است که از خدمات خود و میزان رضایت مشتری‌ها فیلم یا عکس تهیه کنید تا مشتری به شما اعتماد کند.

2- به مشتری‌های معرف خود، تخفیف دهید

همه افراد دوست دارند که شیرینی خدماتی که دریافت می‌کنند را با یک تخفیف بیشتر کنند!

هنگامی ‌که فردی در سالن زیبایی و آرایشگاه شما خدمات دریافت می‌کند و از میزان خدمات‌دهی شما رضایت دارد، می‌تواند بهترین تبلیغ کننده برای کسب و کار شما باشد. اما آیا همه افراد انگیزه تبلیغ برای آرایشگاه شما را دارند؟ ارائه تخفیف به مشتری‌های معرف، جزو بهترین روش تبلیغ آرایشگاه زنانه است. شما می‌توانید برای مشتری‌های قدیمی‌ خود که یک مشتری جدید به سالن شما معرفی کرده‌اند، تخفیف‌های مختلف را در نظر بگیرید.

به طور مثال: مشتری از خدمات پدیکور ناخن شما رضایت داشته و روز بعد همکار یا دوست خودش را به سالن شما معرفی کرده است. شما با دانستن نام معرف از مشتری جدید، می‌توانید در مراجعه بعدی مشتری قدیم خود، آن را سوپرایز کنید و یک تخفیف 5 درصدی خدمات پدیکور برای او در نظر بگیرید. یا حتی همان موقع برای حسن انتخاب و معرفی خدمات آرایشگاه یک اس ام اس تشکر برای او ارسال کنید.

• دریافت پنل اس ام اس ویژه سالن‌های زیبایی •

3- از سالن زیبایی خود فیلم بگیرید

همیشه شنیده‌ایم که «شنیدن کی بود مانند دیدن»! خب این ضرب المثل مصداق بهترین تبلیغ برای آرایشگاه زنانه است، چرا؟

به طور حتم حسی که از دیدن یک تصویر یا عکس به انسان منتقل می‌شود از آنچه که شنیده خواهد شد متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید با گرفتن یک فیلم از خدمات سالن زیبایی خود، حس خوبی را به مخاطب خود منتقل کنید. اما سوال اینجا است که: فیلم را چطور به مخاطب نشان دهیم؟

شرکت‌های بازاریابی بستر‌هایی را فراهم کرده‌اند تا همه افراد بتوانند تبلیغات موثری را در کسب و کار خود ارائه کنند. کافی است که فیلم آرایشگاه زنانه خود را به یک تیم بازاریابی بسپارید تا در فضاهای مختلفی مانند: اینستاگرام، تلگرام، آپارات و سایر فضاهای مدیا پخش کنند. اما روش ساده‌تر این هست که با گوشی موبایل خود، از فضای سالن فیلم تهیه کنید و با نرم‌افزارهایی مانند اینشات، موجو‌، کانوا و غیره هم فیلم را ادیت کنید اما افکت و موسیقی به آن اضافه کنید. در نهایت هم خروجی که درست کردید را داخل شبکه‌های اجتماعی که در آن‌ها عضو هستید مثل اینستاگرام منتشر کنید.

بهتر است بدانید که حدود 53 درصد از ویدئوهای خلاقانه‌ای که در فضای مجازی دیده می‌شود، منجر به اقدام از سوی مخاطب می‌شوند.

4- نوبت دهی را آنلاین کنید

با توجه به تغییراتی که در سبک زندگی افراد ایجاد شده است، دیگر کمتر کسی علاقه دارد که به صورت حضوری برای تعیین وقت و نوبت‌گیری به آرایشگاه‌ها مراجعه کند. از این رو در روش تبلیغ آرایشگاه زنانه برای اینکه مشتری‌های خود را از دست ندهید کافی است که نوبت دهی آنلاین خود را فعال کنید. برای اینکار هم میتوانید سایت طراحی کنید. روش‌های ساده هم وجود دارند به عنوان مثال می‌توانید در یک گوگل شیت، تایم‌‌هایی که وقت شما پر هست را وارد کنید و داخل بیوی اینستاگرم‌تان قرار دهید. با این روش مشتریان قبل از اینکه به شما پیام بدهند میدانند که چه روزهایی شما تایم آزاد دارید.

5- کارت‌های وفاداری طراحی کنید

با توجه به اینکه رقابت در صنعت زیبایی و آرایشگاه بسیار بالا است از این رو می‌توانید برای وفادار کردن مشتری خود از کارت‌های وفاداری استفاده کنید. این کارت‌ها به این صورت است که مشتری شما با هر بار خدماتی که دریافت می‌کند یک پانج بر روی کارت آن‌ها اعمال می‌شود و به طور مثال بعد از هر 5 پانج یک خدمت رایگان یا درصد تخفیف به آن‌ها تعلق می‌گیرد. این روش تبلیغات برای جذب مشتری آرایشگاه جواب داده است و پیشنهاد می‌کنیم که از آن استفاده کنید.

6- تراکت پخش کنید

درست است که روش‌های گفته شده از پخش تراکت بهتر است، اما این روش هم مشتری‌های مختلفی را برای آرایشگاه شما جذب می‌کند. کافی است که خدمات خود را به صورت تیتر و طراحی زیبا در بین مردم پخش کنید تا نتیجه آن را مشاهده کنید.

7- از پیامک استفاده کنید

بهترین تبلیغ برای آرایشگاه زنانه که به سرعت نتیجه می‌دهد، ارسال پیامک تبلیغاتی است. برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی می‌توانید از دو روش استفاده کنید. تفکیک‌سازی شماره‌ها از بانک اطلاعاتی و جدا کردن شماره‌های خانم‌ها برای تبلیغ سالن زیبایی زنانه یا استفاده از شماره‌های محلی که در دسترس دارید.

نکته مهمی‌ که باید بدانید این است که تبلیغات از طریق پیامک، حساسیت‌های خودش را دارد و باید به دقت به متن و نکات دیگر آن توجه ویژه‌ای داشت. اگر شما متن مناسب و خوبی را انتخاب نکنید، به طور حتم هزینه شما هدر می‌رود و هیچ مشتری جذب نمی‌کنید.

در روش تبلیغ آرایشگاه زنانه برای پیامک به چه مواردی باید توجه داشت؟

موارد مهمی ‌وجود دارند که یک پیامک تبلیغاتی را جذاب می‌کند که عبارتند از:

 • متن، کوتاه و مختصر باشد.
 • متن متمایز شده باشد.
 • اطلاعات تماس یا لینک وب سایت (صفحه مجازی) در متن دیده شود.
 • کاربر را به اقدام کاری ترغیب کند. ( تماس بگیرید، بر روی لینک کلیک کنید و …)

8- نوبت مشتری‌ها را با پیامک یادآوری کنید

شاید بهترین تبلیغ برای آرایشگاه زنانه در جذب مشتری این باشد که در روزهای شلوغ زندگی افراد به آن‌ها اهمیت بدهید و زمان نوبت‌دهی را یادآوری کنید. سالن‌های آرایشگاهی می‌توانند برای بالا بردن رضایت مشتری خود، یک روز زودتر یا چند ساعت زودتر، رزرو مشتری‌ها را یادآوری کنند تا مشتری احساس خوبی داشته باشد و برای دریافت خدمات به موقع به سالن بیاید.

9- مشاوره و خدمات رایگان ارائه کنید

برای اینکه بتوانید مشتری بیشتری را جذب کنید، نیاز است که یکسری خدمات خود را به صورت رایگان یا مشاوره ارائه دهید. مشتری‌ها با ارائه مشاوره‌های رایگان می‌توانند به سالن زیبایی اعتماد کرده و خدمات مختلف دریافت کنند. در حقیقت مشتری‌ها با آگاه بودن از خدمات، قیمت‌ها و کیفیت کارها می‌توانند حس ارزشمندی داشته باشند.

10- نمونه کار داشته باشید

با ارائه نمونه کارهای قبلی خود می‌توانید مشتری‌های بیشتری را جذب کنید. نمونه کار برای شما به عنوان تبلیغات عمل خواهد کرد و می‌توان مشتری‌های بیشتری را هنگام مراجعه به صفحه مجازی یا به صورت حضوری جذب کرد. دقت داشته باشید که بهترین کارهای خود را در معرض دید قرار دهید تا کیفیت کار شما مشخص شود.

10 نمونه متن تبلیغ آرایشگاه زنانه

موضوعات اشاره شده در قسمت قبل برای آشنایی با روش تبلیغ آرایشگاه زنانه بود. اما چگونه یک متن جذاب برای تبلیغ آرایشگاه زنانه بنویسیم؟

همه ما می‌دانیم که کلمات بار انرژی دارند و برخی از کلمات می‌توانند تاثیر بیشتری بر روی مخاطب بگذارند. برای اینکه با ویژگی‌های متن تبلیغ آرایشگاه زنانه بیشتر آشنا شوید، باید نمونه‌های متن تبلیغاتی را بررسی کنید تا با ایده پردازی‌، بهترین تبلیغ را انجام دهید.

همچنین دقت داشته باشید که متن‌های تبلیغاتی در فضاهای مختلف متفاوت هستند.

متن تبلیغات آرایشگاه در اینستاگرام

بیشتر افراد بر این باور هستند که تبلیغات در اینستاگرام نیاز به یک ویدئو یا عکس بسیار خوب دارد، اما قبل از آن باید دقت کنید که کاور محتوای شما باید جذاب باشد تا مخاطب تبلیغات شما را مشاهده کند. چند نمونه متن تبلیغاتی اینستاگرام آرایشگاه زنانه عبارتند از:

 • فشیال صورت تنها در 20 دقیقه با تخفیف 20 درصدی تا آخر هفته!
 • با خدمات سالن زیبایی الف پوستی شاداب و صاف داشته باشید.
 • در 5 دقیقه موهای خودتان را صاف کنید! مرکز تخصصی کراتین الف
 • طراحی ناخن‌هایتان را به ما بسپارید! مرکز تخصصی کاشت ناخن الف
 • میکاپ روزانه الف با تخفیف ویژه برای شما! همین حالا با ما تماس بگیرید.
 • لایت، آمبره و بالیاژ حرفه‌ای با خدمات رنگ‌موی نون کالر. برای مشاهده نمونه کار، اینستاگرام نون کالر را فالو کنید.

متن تبلیغ پیامکی برای آرایشگاه زنانه

متن اس ام اس در روش تبلیغ آرایشگاه زنانه اهمیت بسیار زیادی دارد و باید با دقت زیادی متن را انتخاب کرد. توجه کنید که تنها 160 کاراکتر برای ارسال یک پیامک در اختیار دارید. در نتیجه مهم است که متن خود را مختصر و مفید بنویسد. جملات ابتدایی شما باید جذاب باشند تا مخاطب، پیامک ارسالی شما را مطالعه کند و برای اقدام، دست به کار شود. نمونه متن تبلیغات پیامکی به شرح زیر هستند.

مقاله پیشنهادی:‌ متن افتتاحیه سالن‌های زیبایی

زهرای عزیز، با رزرو 2 جلسه لیزر یک پکیج مینی مانیکور را هدیه بگیرید!

الان تماس بگیرید: 12345678

 

میکاپ خود را به ما بسپارید!

تلفن رزرو سالن الف: 1234567

 

چقدر به سلامت پوست صورت اهمیت میدی؟

مشاوره رایگان به همراه 20 درصد تخفیف در سالن زیبایی الف

لینک: sdhfosuf.mkhu/

 

زیباترین شب زندگی خود را به ما بسپارید!

بازدید از عروس

مهلت استفاده از تخفیف تا 15 اردیبهشت

همین الان رزرو کنید:1234567

 

به طور کلی بهترین تبلیغ برای آرایشگاه زنانه استفاده از متن‌های تبلیغاتی است تا بتوان مشتری بیشتری را جذب کرد.

اهمیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی

اهمیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی

یکی از روش‌های تبلیغاتی که با هزینه‌های بسیار کمی ‌همراه است، ارسال اس ام اس تبلیغاتی است. شما می‌توانید با هزینه بسیار کم ‌از بانک شماره‌های تماس استفاده کرده و با ایده‌های متن‌های مختصر و مفید برای ارسال پیامک اقدام کنید. تنها موردی که برای ارسال پیامک در تبلیغ آرایشگاه زنانه نیاز دارید، این است که یک انگیزه برای مخاطب خود ایجاد کنید تا به شما اعتماد کرده و برای دریافت خدمات به سالن زیبای شما مراجعه کند.

مدیانا برای ارسال پیامک تبلیغاتی در کنار شما است تا در اسرع وقت و بدون اتلاف هزینه، بهترین تبلیغات پیامکی را انجام دهید. پنل اس ام اس مدیانا امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا به راحتی بتوانید ارسال گروهی پیامک داشته باشید. در حقیقت شما برای جذب مشتری آرایشگاه می‌توانید از طریق روش‌های مختلف ارسال پیامک اقدام کنید که این موارد عبارتند از:

 • ارسال پیامک از کدپستی
 • ارسال پیامک انبوه از روی نقشه
 • ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
 • بانک شماره تلفن مشاغل
 • ارسال انبوه منطقه‌ای

به طور کلی ما در این متن سعی کرده‌ایم که شما را با روش‌های مختلف تبلیغات برای جذب مشتری در آرایشگاه‌های زنانه آشنا کنیم. همچنین می‌توانید با مشاهده نمونه متن‌های تبلیغاتی، یک متن جذاب برای تبلیغات سالن زیبایی خود بنویسید. اما اگر درباره روش تبلیغ آرایشگاه زنانه سوال یا ابهامی‌ دارید که در این متن به آن اشاره نشده است، کافی است که در انتهای همین مطلب و در قالب کامنت با کارشناس‌های تیم مدیانا در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بهترین تبلیغ برای آرایشگاه زنانه با توجه به بودجه و شرایط کاری شما بررسی و انتخاب می‌شود، اما ارسال پیامک‌ تبلیغاتی همیشه برای جذب مشتری کمک کننده است.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .