پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

پنل اس ام اس رایگان

ارسال پیامک بدون هزینه

بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش‌ها برای پیدا کردن کاربران هدف است. با ارسال پیامک تبلیغاتی شما یک پنجره برای ارتباط با تمامی مخاطبان خود دارید. حالا این فرصت فراهم شده تا بدون هزینه جانبی، بتوانید ارسال پیامک انبوه رایگان داشته باشید. هم‌اکنون با خرید پنل حرفه‌ای مدیانا و دریافت ۳۰۰ هزار تومان شارژ هدیه، بیش از ۳هزار پیامک رایگان ارسال کنید.

پلن حرفه‌ای

۲۸۹ هزار تومان

تمدید سالانه رایگان

پنل حرفه‌ای با ۳ هزار پیامک رایگان

برای استفاده از پنل پیامکی رایگان باید پلن حرفه‌ای را خریداری کنید. نگران نباشید! بابت هزینه ۲۸۹ هزار تومانی که بابت پلن حرفه‌ای پرداخت می‌کنید، ۳۰۰ هزار تومان شارژ اولیه به حساب کاربری شما افزوده می‌شود که می‌توانید از آن برای ارسال ۳ هزار پیامک رایگان استفاده کنید. همچنین این بسته ۳ خط اختصاصی و ۱۰۰درصد امکانات پنل را به شکل همیشگی و رایگان در اختیار شما می‌گذارد.

محیط دمو پنل پیامکی مدیانا بدون نیاز به ثبت‌نام

می‌خواهید قبل از ثبت‌نام ببینید که چه خدماتی در پنل پیامکی مدیانا دردسترس شماست؟ کافی است با نام کاربری demo و رمز عبور demo وارد پنل پیامکی شوید. تمامی امکانات سامانه ارسال پیامک رایگان را می‌توانید در این صفحه آزمایشی مشاهده کنید.

امکانات پنل اس ام اس رایگان

در پنل اس ام اس مدیانا شما به امکانات یک پنل پیامکی کامل دسترسی دارید، می‌توانید ارسال انبوه پیامک یا ارسال منطقه‌ای داشته باشید و مخاطبان خود را هدفمند انتخاب کنید.

دسترسی به وب‌سرویس پیامک

توسعه‌دهندگان می‌توانند از طریق وب‌سرویس ارسال پیامک مدیانا، وب‌سایت و اپلیکیشن‌های خود را با سرویس پیامک از طریق API مرتبط کنند و پیام‌های موردنیاز برای کسب‌وکار خود را ارسال یا دریافت نمایند.

ارسال پیامک تبلیغاتی

شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس رایگان مدیانا پیامک‌های متنوعی بفرستید. از اطلاعیه هدایا و تخفیف‌ها تا پاسخ‌گویی خودکار به پیامک‌های دریافتی یا حتی ارسال پیامک تبریک تولد.

اختصاص ۳ خط رایگان اختصاصی

شما با استفاده از سامانه پیامکی رایگان، ۳ عدد خط اختصاصی دریافت می‌کنید و همچنین اگر نیاز به خط خدماتی دیگری هم داشتید، مدیانا پوشش کاملی از خطوط خدماتی اپراتورها با سرشماره ۱۰۰۰ تا ۹۹۹۹ را دارد.

ارسال پیامک هدفمند

شما می‌توانید بر اساس کد پستی، منطقه، شهر و استان اقدام به ارسال SMS رایگان کنید. این امکان به صورت رایگان در پنل پیامکی شما وجود دارد.

ارسال به دکل BTS و LBS

می‌خواهید به کاربران ایرانسل یا همراه اول یک منطقه خاص پیامک ارسال کنید؟ می‌توانید با امکان ارسال پیامک به دکل BTS یا ارسال پیامک LBS برای کاربران این اپراتورها پیامک بفرستید.

دریافت گزارشات ارسال

در پنل اس ام اس رایگان مدیانا می‌توانید گزارشات ارسال پیامک را مشاهده کنید. هزینه هر پیامکی که به دست کاربر نرسیده باشد به پنل شما برگشت داده می‌شود.

مزایای سامانه پیامکی رایگان

استفاده از سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان مزایای بسیاری برای شما دارد. برای مثال، کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند بدون هزینه اضافی از خدمات بازاریابی پیامکی برخوردار شده و نتیجه آن را در یک مقیاس کوچک‌تر بررسی کنند. همچنین شما می‌توانید خدمات پیامکی را برای اپلیکیشن‌های خود تست کنید و در صورت رضایت، برای هزینه بیشتر و ارسال حرفه‌ای پیامک تبلیغاتی برنامه‌ریزی نمایید.

Featured icon (20)

هزینه پیامک به‌صرفه

تعرفه ارسال هر پیامک در پنل اس ام اس رایگان مدیانا با کمترین میزان نسبت به سایر بسته‌ها یعنی ۹۵ تومان محاسبه می‌شود. این یک فرصتی عالی برای کاهش هزینه‌های بازاریابی شماست!

Featured icon (9)

تمدید سالانه رایگان

با خرید پنل SMS رایگان مدیانا نیاز به پرداخت هزینه برای تمدید سالانه پنل ندارید. با خرید پنل حرفه‌ای تنها یکبار هزینه خرید پنل را می‌پردازید و به شکل همیشگی صاحب یک پنل پیامکی خواهید بود.

Featured icon (21)

کاهش هزینه‌های بازاریابی پیامکی

با اینکه یکی از بهترین روش‌های بازاریابی دیجیتال، بازاریابی پیامکی است اما هزینه‌های آن می‌تواند برای کسب‌وکار شما خوشایند نباشد. ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان امکان مدیریت بهتر هزینه‌های تبلیغات را برایتان فراهم می‌کند.

Featured icon (22)

افزونه‌های پیامکی رایگان

شما با استفاده از پنل پیامکی رایگان به افزونه‌های پیامکی رایگان هم دسترسی دارید. می‌توانید از این افزونه‌ها برای ثبت‌نام کاربران، ارسال پیامک وضعیت سفارش و دیگر کاربردهای آن استفاده کنید.

سوالات متداول

با خرید پنل حرفه‌ای برای ۳۰۰۰ پیامک اول هزینه‌ای دریافت نمی‌شود؛ اما پس از آن برای هر پیامک شما باید هزینه‌ای ۹۵ تومانی پرداخت کنید که با وجود ۳۰۰ هزار تومان شارژ اولیه، تا مدتی نیاز به شارژ مجدد پنل هم ندارید.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .