پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

نمونه متن اس ام اس ماه رمضان+تاریخ دقیق ماه رمضان 1402

نمونه اس ام اس تبریک ماه رمضان

ماه رمضان برای مسلمانان یکی از شیرین‌ترین ماه‌های سال است؛ آواز ربنای استاد شجریان در سفره افطار یکی از خاطره‌های خوب مردم ایران از سفر یک ماهه رمضان است. نهمین ماه از تقویم اسلامی که در آن علاوه بر واجب بودن روزه، توصیه اکید به تزکیه نفس شده است.  ماه رمضان تنها مخصوص کشورهای اسلامی نیست و در کل دنیا به آن توجه ویژه‌ای می‌شود. این توجه به حوزه بازاریابی و تبلیغات نیز وارد شده و برندهای بزرگ از این مناسبت برای افزایش فروش و آگاهی از برند خود استفاده می‌کنند. نکته مهم این است که برای تبلیغات در این ماه باید به دین‌داران و مسلمانان احترام گذاشته شود و از تبلیغاتی که مخالف ارزش‌ها و باورهایشان است استفاده نشود. باید توجه داشت که برای برخورداری از بیشترین تاثیر در تبلیغات در فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و نمونه پیامک ماه رمضان خود، بر اساس ارزش‌ها و باورهای مسلمانان محتوای مناسبی ارائه دهید.

تاریخ دقیق حلول ماه رمضان و عید فطر 1402

تاریخ دقیق ماه رمضان هر سال با توجه به تقویم قمری متفاوت است؛ اما نکته جالب درباره ماه رمضان 1402 این است که در این سال دو ماه رمضان را خواهیم داشت. این اتفاق به دلیل تفاوت در تعداد روزهای ماه شمسی و قمری است.  تاریخ شروع اولین ماه رمضان در تقویم برابر با روز پنجشنبه سوم فروردین  1402 شمسی و یکم رمضان سال 1444 قمری است. بهترین زمان برای ارسال پیام تبریک حلول ماه رمضان دوم فروردین است.  همچنین تاریخ آغاز ماه رمضان 1402 در تقویم میلادی برابر با 23 مارس 2023  است. ماه رمضان دوم نیز در 21 یا 22 اسفند 1402 و 11 یا 12 مارس 2024 آغاز می‌شود. عید فطر سال 1402 در روزهای شنبه و یکشنبه مصادف با دوم و سوم اردیبهشت ماه است. طبق آیین هر سال این تاریخ بر اساس رویت هلال ماه است و روزهای اعلامی از قبل قطعی نیستند.

کمپین تبلیغاتی و تبریک حلول ماه رمضان به مشتریان

به طور کلی در ایران هر ساله در ماه رمضان و قبل از عید فطر، شرکت‌های بزرگ و کوچک، برندهای مختلف و فروشگاه‌ها، به منظور جذب مشتریان و افزایش فروش، کمپین های تبلیغاتی خود را با تمرکز بر ماه رمضان و عید فطر برگزار می‌کنند. این کمپین ها در انواع مختلفی از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی گرفته تا تبلیغات آنلاین و نمایشگاه‌های تجاری برگزار می‌شوند و با اس ام اس مارکتینگ تلفیق می‌شوند. علاوه بر کشورهای اسلامی، در کشورهایی که جامعه مسلمانی بزرگی دارند، شرکت‌ها و برندهای بزرگی مانند کوکاکولا، پپسی، نایک، آدیداس و غیره، برای تبلیغات خود از مناسبت ماه رمضان استفاده می‌کنند. معمولا در کمپین‌های تبلیغاتی عید فطر، تخفیفات و پیشنهادهای ویژه به مشتریان ارائه می‌شود. چند نمونه از تبلیغات ماه رمضان برندهای جهانی عبارتند از:

  • تبلیغ مک دونالد در ماه رمضان که سیب زمینی‌های سرخ شده مانند دو دست در حال دعا کردن هستند.
  • تبلیغ نیوا در ماه رمضان که درب نیمه باز ظرف کرم آن را شبیه هلال ماه مبارک رمضان کرده است.
  • تبلیغ برگر کینگ در ماه رمضان که ساندویچ معروف خود را به شکل هلال ماه درآورده است.
  • تبلیغ اورئو در ماه رمضان که بیسکوییت‌های خود را شبیه چراغ عربی چیدمان کرده و عکاسی کرده است.

در برخی کشورها مثل کشور ایران پیام تبریک حلول ماه رمضان بیشتر به شکل تبلیغات محلی انجام می‌شود. بسیاری از فروشگاه‌ها و بازارهای محلی، محصولاتی را به شکل خاصی برای ماه رمضان تبلیغ می‌کنند و این محصولات شامل غذا، نوشیدنی، لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین لباس‌های متناسب با فصل هستند. همچنین با ارسال پیامک از طریق پنل پیامکی تخفیف‌های جشنواره ماه رمضان به اطلاع مخاطبین می‌رسد.

بعضی از راهکارهای موثر برای تبلیغات در ماه رمضان عبارتند از:

  • تبلیغات محصولات غذایی و رستوران‌ها: در این ماه، مردم برای شام و افطار به دنبال رستوران‌ها و محصولات غذایی خاصی هستند، بنابراین باید تبلیغاتی را انجام داد که بتواند در ساعت مناسب افراد را به بهترین محل افطاری برساند. با استفاده از نمونه متن اس ام اس ماه رمضان که در ادامه قرار می‌دهیم و ارسال پیامک هدفمند، می‌توانید این کار را انجام دهید.
  • تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه:  تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه برای مشتریان در این ماه می‌تواند مفید باشد و برای جذب مشتریان جدید و افزایش فروش بسیار موثر باشد. سنت خرید کردن قبل از ماه رمضان بین ایرانیان جا افتاده است و ارسال اس ام اس دارای کد تخفیف می‌تواند در انتخاب شما به عنوان فروشنده موثر باشد.
  • تبلیغات خیریه: سنت ماه رمضان کمک به نیازمندان است، بسیاری از افراد به دنبال یافتن نیازمندان و کمک به آنها هستند. تبلیغاتی که به خیریه‌ها و کمک به نیازمندان مرتبط باشند، می‌تواند مفید باشد و به معرفی برند شما به جامعه کمک کند. برخی برندهای خیریه با تبلیغات جذاب خود، اقدام به جذب حمایت مخاطبان برای حمایت از نیازمندان می‌کنند.
  • تبلیغات بسته‌های محصولات غذایی: در ماه رمضان، بسته‌های محصولات غذایی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین مواد مصرفی در این ماه، بسیار مورد توجه هستند. برندهایی مانند نوشابه های آبمیوه، چیپس‌ها، شیرینی‌ها و غذاهای آماده با تبلیغات جذاب خود، مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب می‌کنند.
  • تبلیغات مذهبی: ماه رمضان به عنوان یک ماه مذهبی مناسبت‌های زیادی را در دل خود جای داده است. مخاطبین این برنامه‌ها خواستار آن هستند که به صورت دقیق از این مراسم‌ها مطلع شوند. بهترین راهکار برای اطلاع‌رسانی به موقع، ارسال اس ام اس ماه رمضان است. در ادامه برای این مورد هم نمونه متن اس ام اس در نظر گرفته شده است. 

به طور کلی، برای برنامه‌ریزی کمپین تبلیغاتی در ماه رمضان، باید به دو نکته مهم توجه کنید:

۱. فرهنگ و تقالید اسلامی: باید از نمادها و کلماتی که به فرهنگ اسلامی مرتبط هستند و مخاطبان مسلمان را به خود جذب می‌کنند، استفاده کنید. برای مثال، استفاده از کلمات مربوط به روزه‌داری و عبادات، تصاویری از مکه و مدینه، یا نمادهای مذهبی می‌تواند موثر باشد.

۲. شیوه‌ی بیان: شیوه‌ی بیانی که در کمپین تبلیغاتی استفاده می‌کنید باید با مخاطبان مسلمان سازگار باشد. برای مثال، شیوه‌ی بیانی که بیشتر از لحاظ تبلیغاتی بودن خودش را نشان می‌دهد می‌تواند برای مخاطبان مسلمان نامطلوب باشد. برعکس، شیوه‌ی بیانی که با فرهنگ و عقاید اسلامی سازگار است و به جای تبلیغ، ارائه‌ی محتواست، برای مخاطبان مسلمان جذاب و مفیدتر است.

نمونه پیامک ماه رمضان

پیامک ماه رمضان

ماه رمضان هم مانند تمامی مناسبت‌های ایرانی فرصتی برای ارتباط است. کسب‌و‌کارها همیشه این فرصت‌ها را برای ارتباط با مشتریان خود غنیمت می‌شمارند، ماه رمضان یکی از بهترین فرصت‌ها برای بازاریابی محسوب می‌شود. بازاریابی پیامکی که عضو جدایی ناپذیر کمپین‌های تبلیغاتی محسوب می‌شود در اینجا هم کاربرد خود را بیش از هر زمانی نشان می‌دهد. برای موفقیت در کمپین‌های پیامکی مقاله های زیادی در مدیانا وجود دارد که می‌توانید به آنها مراجعه کنید، اما در اینجا می‌خواهیم با چندین نمونه پیامک ماه رمضان به شما ایده برای نوشتن متن اس ام اس برای کسب و کار خود بدهیم. 

 

تخفیف بی سابقه در ماه خدا

فروشگاه افق به مناسبت ماه رمضان 30% تخفیف روی تمامی محصولات خود در نظر گرفته‌است.

برای استفاده از آن به نزدیک‌ترین فروشگاه افق در محل زندگی خود مراجعه کنید.

     _________________

دل دیوانه ی من به غیر از محبت گناهی ندارد ، خدا داند

شده چون مرغ طوفان که جز بی پناهی پناهی ندارد ، خدا داند

منم آن ابر وحشی که در هر بیابان به تلخی سرشکی بیفشاند

به جز این اشک سوزان دل ناامیدم گواهی ندارد ، خدا داند

در لیالی قدر التماس دعا داریم
_________________

پنیر، خرما و شیر را در ماه رمضان با تخفیف بخرید!

جشنواره رمضانی وال مارکت را از دست ندهید

برای خرید آنلاین به لینک زیر مراجعه کنید:

{لینک}

_________________

خدا برای اینکه خوبی ها را به ما یادآوری کند، ماهی را در نظر گرفته. ماهی که در آن ضیافتی به پا می‌کند و ما بندگان مهمان اوییم. در این ماه خدا است که با عشق از ما پذیرایی می‌کند تا ما خوبی ها را از یاد نبریم.

برای حمایت از نیازمندان در مرکز خیریه طلوع، عدد 1 را ارسال کنید

_________________

خواب روزه دار عبادت،

خاموشی او تسبیح،

عمل وی پذیرفته شده

و دعای او مستجاب است (امام صادق)

هم محله‌ای عزیز، مراسم شب‌های قدر در مسجد جامع امام رضا در تاریخ 21 و 23 رمضان از ساعت 7 برقرار است. 

_________________

گنجینه ی نورانی قرآن رمضان است / آرامش دلهای پریشان رمضان است

مجموعه گلهاست شب و روز عزیزش / یعنی به حقیقت که گلستان رمضان است

_________________

خداوند روزه را واجب کرده تا بدین وسیله دارا و ندار (غنى و فقیر) مساوى گردند 

امام صادق (ع)

شهادت حضرت علی را به شما تسلیت می‌گوییم.

_________________

ماه رمضان ماه تسخیر خداوند مهربان بر قلب‌های عاشقان آسمان و زمینی است.

برای شرکت در تامین بسته‌های مخصوص نیازمندان کمیته امداد، عدد 1 را ارسال کنید.

 

پیام تبریک حلول ماه رمضان

ماه مبارک رمضان فرصتیست برای پاکسازی روح و جسم ما. بیایید با نیت خالص و عمل صالح، برای خودمان و جامعه‌مان، به خیر و صلح و آرامش بیشتری برسیم.

روزه‌دار گرامی، برای شما آرزوی سلامتی، خوشبختی و قبولی طاعات داریم.

دندانپزشکی صالحی

_________________

ماه مبارک رمضان را به شما و خانواده‌تان تبریک می‌گوییم.

امیدواریم این ماه پر برکت، فرصتی برای پاکسازی روح شما باشد و برای شما و خانواده‌تان سلامتی، خوشبختی و برکت زیاد به دنبال داشته باشد.

مرکز روانشناسی صالحی

_________________

دل به شبهایش بسپار

خدا را در لحظه، لحظه هایش

بی ترس و ریا به یاد آر

ماه نزول رحمت، رمضان مبارک

_________________

رمضان، ماهی است که آسمان ، زمین را در آغوش ملکوتی‌اش کشید و از این هم آغوشی مبارک، مولود قدسی و نورانی «قرآن»، آرمیده در گلبرگ های خوش رایحه «وحی»، قدم به عرصه وجود نهاد.

رمضان بر شما مبارک

خرید پنل اس ام اس برای کمپین ماه مبارک رمضان

در این مقاله به بررسی ماه رمضان 1402 پرداختیم، از تاریخ دقیق شروع ماه مبارک رمضان تا عید سعید فطر، همچنین به پتانسیل‌های بازاریابی این ماه توجه بیشتری کردیم. در نهایت به نقش مهم بازاریابی پیامکی در این ماه اشاره کردیم و تعداد زیادی نمونه پیامک ماه رمضان و پیام تبریک حلول ماه رمضان به شما پیشنهاد دادیم. برای استفاده از نمونه متن اس ام اس ماه رمضان، لازم است قبل از هر چیزی به یک پنل پیامکی دسترسی داشته باشید در صفحه خرید پنل پیامک بسته های مختلف پیامکی مدیانا را مقایسه و مناسب ترین بسته را انتخاب کنید.

4/5 - (19 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .