پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

پیامک تبلیغاتی مدیانا: تبلیغ گسترده در سراسر کشور

برای بسیاری از کسب و کارها، پیامک( پیام کوتاه) یا اس ام اس تبلیغاتی پایدارترین کانال تبلیغاتی محسوب می‌شود.

اگر به دنبال راهی موثر برای تبلیغ کسب و کار خود هستید، اس ام اس یا پیامک تبلیغاتی، یک استراتژی‌ ارتباطی کارآمد است . پیامک تبلیغاتی در جذب مشتری، حفظ و نگهداشت مشتری و افزایش فروش نقش پررنگی دارد. با استفاده از این روش، می‌توانید با مخاطبانتان به صورت مستقیم در تماس باشید.

همچنین، شما می‌توانید با تبلیغات و پیام‌های مناسبتی خاص یا اشتراک گذاری اخبار، تخفیف‌ها و جشنواره‌ها، خدمات خود را به مخاطبان و مشتریان بالقوه خود عرضه کنید.

آیا می‌دانید هنوز برای کسب و کارها در ایران، پیامک( پیام کوتاه) یا اس ام اس پایدارترین کانال تبلیغاتی محسوب می‌شود؟ اگر به دنبال یک راه موثر برای تبلیغ کسب و کار خود هستید، اس ام اس تبلیغاتی و پیامک تبلیغاتی، یکی از استراتژی‌های ارتباطی و تبلیغاتی کارآمد در جذب مشتری، حفظ و نگهداشت مشتری و افزایش فروش به‌شمار می‌روند. با استفاده از این روش، می‌توانید با مخاطبانتان به صورت مستقیم در تماس باشید و از طریق به اشتراک گذاری اخبار، تخفیف‌ها و جشنواره‌ها، تبلیغات و پیام های مناسبتی خاص، خدمات خود را به آن‌ها ارائه دهید.

پیامک تبلیغاتی مدیانا

 همین امروز با پنل پیامک تبلیغاتی مدیانا، استراتژی های ارتباطی و تبلیغاتی خود را ارتقا دهید و نتایج مثبت آن را مشاهده کنید.

ویژگی های پنل پیامک مدیانا
خرید پنل پیامک تبلیغاتی
مبلغ درج شده در هر پکیج برای خرید سامانه پیامک تبلیغاتی نیست. پنل پیامک تبلیغاتی مدیانا رایگان است و مبلغ
پرداختی به عنوان شارژ، به پنل اس ام اس تبلیغاتی شما افزوده می‌شود.
مبلغ درج شده در هر پکیج برای خرید سامانه پیامک تبلیغاتی نیست. پنل پیامک تبلیغاتی مدیانا رایگان است و مبلغ پرداختی به عنوان شارژ، به پنل اس ام اس تبلیغاتی شما افزوده می‌شود.
میخواهم 300,000 پیامک بفرستم

100 هزار الی 300 هزار پیامک

44 تومان

100 هزار الی 300 هزار پیامک

44 تومان

100 هزار الی 300 هزار پیامک

44 تومان

100 هزار الی 300 هزار پیامک

44 تومان

محاسبه هزینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی

در صورتی که مایل هستید بر اساس نیاز و حجم ارسال خود بهترین بسته پنل اس ام اس تبلیغاتی را دریافت کنید؛ حجم ارسال پیامک تبلیغاتی خود را وارد نمایید تا مناسب ترین پکیج و تعرفه به شما پیشنهاد شود.
پیشنهاد بده که کدوم بسته مناسب شماست

نیاز به مشاوره دارید؟

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید.

کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

با کمک مشاوران مدیانا، بهترین نتیجه را از بازاریابی پیامکی بگیرید. کافیست اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک از روی نقشه

در صورتی که خدمات شما مخصوص محدوده مشخص جغرافیایی مانند شهر، استان یا محله است، شما می‌توانید با انتخاب مکان مشخص ارسال پیامک از روی نقشه google map در پنل پیام کوتاه تبلیغاتی مدیانا،  تبلیغات مکان محور را تجربه کنید.

چگونه اس ام اس تبلیغاتی به کسب و کارها کمک می‌کند؟

پیام کوتاه تبلیغاتی  به شما کمک می کند تا برندینگ خود را تقویت کرده و به شناخت مشتری از کسب و کارتان کمک کنید. همچنین، شما با امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی  و ارائه خدمات بهتر و محصولات مطلوب، مشتریان جدید را جذب کنید و محصولات و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کنید.

پیامک تبلیغاتی یکی از روش‌هایی است که با توجه به فراوانی استفاده از تلفن همراه، می‌تواند به شما کمک کند تا بازار هدف خود را گسترش داده و فروش خود را افزایش دهید.

اس ام اس تبلیغاتی مدیانا، به شما این امکان را می‌دهد که در عرض چند دقیقه پیام های متنی یا پیامک تبلیغاتی انبوه را به مشتریان بالقوه کسب و کارتان ارسال و هدفمندتر تبلیغات کنید.

پیام کوتاه تبلیغاتی، به شما کمک می کند تا برندینگ خود را تقویت کرده و به شناخت مشتری از کسب و کارتان کمک کنید. همچنین، با ارائه خدمات بهتر و محصولات مطلوب، مشتریان جدید را جذب کنید و محصولات و خدمات خود را به آن‌ها معرفی کنید.

در کل، اس ام اس تبلیغاتی و پیامک تبلیغاتی یکی از روش‌هایی هستند که با توجه به فراوانی استفاده از تلفن همراه، می‌تواند به شما کمک کند تا بازار هدف خود را گسترش داده و فروش خود را افزایش دهید.

پنل اس ام اس تبلیغاتی مدیانا، به شما این امکان را می‌دهد که در عرض چند دقیقه پیام های متنی انبوه را به مشتریان بالقوه کسب و کارتان ارسال و هدفمندتر تبلیغات کنید.

سوالات متداول

با ارسال پیامک با نام برند و مجموعه می توان باعث جلب اعتماد مخاطب، افزایش اعتبار مجموعه و تعامل بیشتر با مخاطبان در هر کسب و کار شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .