پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

همکاری مشترک مدیانا و پرس‌لاین

با اتصال سامانه پیامکی مدیانا به پرس‌لاین، کاربرها را به راحتی با پیامک احراز هویت کنید و پس از دریافت پاسخ، به پاسخ‌دهنده و طراح پرسشنامه پیامک اطلاع رسانی ارسال کنید.

رشد ۸۰ درصدی کسب‌وکارها با پرس‌لاین

پرس‌لاین، نرم‌افزار ساخت پرسشنامه، فرم و آزمون آنلاینی است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند در همه جوانب سازمان خود را رشد دهند.

اگر دغدغه فروش دارید حتما می‌دانید که باید مسائلی مانند رضایت و تجربه مشتری‌ها را درنظر بگیرید یا روش نفوذ به دل مشتری‌ها را کشف کنید.

اگر دغدغه برندسازی دارید باید مراحل آگاهی‌بخشی برند، انتخاب نام برند یا احساس مشتری‌هایتان درباره برند را بدانید.

اگر دغدغه منابع انسانی را دارید باید از ارزیابی‌های ماهانه، انتخاب استراتژی‌های جدید مدیریت کارمندان و استخدام حرفه‌ای کارمندان استفاده کنید.

اگر دغدغه کسب‌وکارتان را دارید، پرس‌لاین راهکاری همه‌جانبه به شما ارائه می‌کند که به کمک آن بتوانید مرحله به مرحله مدیریت کسب‌وکارتان را ساده، حرفه‌ای، باکیفیت و ارزان‌تر پیش ببرید.

مدیانا، پل ارتباطی کسب‌وکارها با مشتریان

مدیانا با ارائه زیرساخت جامع سرویس‌های پیامکی، پیام صوتی و تلفن ابری، به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا ارتباط هوشمندانه، هدفمند و موثرتری را با مشتریان‌شان برقرار کنند و فروش خود را افزایش دهند.

دسترسی آسان به مخاطب، مقرون به صرفه بودن، دسترسی به جامعه گسترده مخاطبان، ارسال آنی پیام و امکان گزارش‌گیری از جمله مزایای استفاده از پنل پیامکی مدیانا است.

وب‌سرویس پیام کوتاه مدیانا نیز با قابلیت اتصال به وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا از طریق API پیامک‌های کسب‌وکار خود را به سرعت ارسال و دریافت کنند.

پنل پیامکی مدیانا با سرعت بالا و بدون محدودیت ارسال پیامک، بانک به‌روز شماره تلفن‌های مشاغل، امکان ارسال پیامک با خطوط اختصاصی، تنظیم پیام‌های نظرسنجی، قرعه‌کشی، منشی پیامکی، شخصی‌سازی خودکار متن پیامک، ارسال رمز یک‌بارمصرف و کد اعتبارسنجی و قابلیت‌های متنوع ارسال پیامک، طی ده سال اخیر مورد اعتماد بیش از ۳۲۰ هزار کسب‌وکار قرار گرفته است.

اتصال پرس‌لاین و مدیانا چطور به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟

اگر نیاز به احراز هویت پاسخ‌دهنده‌ها پیش از ورود به پرسشنامه داشته باشید یا بخواهید بلافاصله پس از تکمیل هر پرسشنامه پیامکی به خودتان و پاسخ‌دهنده ارسال شود می‌توانید از این اتصال استفاده کنید.

پشتیبانی مدیانا، همراه و راهنمای همیشگی شما

اگر در مورد این قابلیت یا هر یک از محصولات پرس‌لاین یا مدیانا به اطلاعات بیش‌تری نیازمندید درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید.

پرسشنامه‌های خود را با پیامک ارسال کنید

اگر در مورد این قابلیت یا هر یک از محصولات پرس‌لاین یا مدیانا به اطلاعات بیش‌تری نیازمندید درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید.

سوالات متداول

پرس‌لاین نرم‌افزار ساخت پرسشنامه، فرم و آزمون آنلاینی است. این نرم‌افزار آنلاین و حرفه‌ای به کمک ارزیابی‌های دوره‌ای، فرم‌ها و آزمون‌های تعاملی به بهبود تجربه مشتریان و تجربه کارکنان، انجام فرآیندهای بازاریابی مانند تحقیق بازار، برگزاری آزمون‌های دوره‌ای و بسیاری دیگر از نیازمندی‌های کسب‌وکارها کمک می‌کند.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .