پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

کاربرد پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور 

20-sh---کاربرد-پنل-اس-ام-اس-برای-آموزشگاه-کنکور

سال کنکور یکی از پر چالش ترین و پر استرس ترین موقعیت ها در طول زندگی داوطلبان و خانواده های آن‌ها می‌باشد. از این رو مراکز و آموزشگاه‌های کنکور به منظور کاهش این استرس ها، راهنمایی صحیح و تقویت داطلبان در دروس ایجاد شده‌اند و امروزه این اموزشگاه ها بسیار زیاد است. اما چه چیزی داوطلبان را ترغیب به دریافت خدمات از این مجموعه ها و انتخاب آن ها ‌می‌کند. با توجه به اهمیت این سال و حوادث که در آن اتفاق می‌افتد آموزشگاه هایی که به داوطلبان خود بیشتر اهمیت می‌دهند در مقابل سایر رقبا شانس بیشتری برای انتخاب شدن دارند. اگر از صاحبان و مدیران این مراکز هستید با ما همراه باشید تا به یکی از روش های موثر در تعامل با مخاطبین و جذب افراد جدید به مجموعتان با پنل اس ام اس برای آموزشگاه های کنکور بپردازیم و به اهمیت آن برای هر کسب وکار اشاره کنیم.

نحوه انتخاب پنل اس ام اس

پیش از پرداختن به نحوه‌ی انتخاب پنل اس ام اس برای آموزشگاه های کنکور بیاید تا در ابتدا با تعرف پنل اس ام اس و نحوه‌ی عملکرد آن آشنا شویم. پنل اس ام اس، نرم‌افزاری در فضای اینترنت است، که برای صاحبان کسب وکار امکان مدیریت مشتریان و تبلیغات انبوه پیامکی را فراهم می‌کند. تبلیغات انبوه با استفاده از بانک شماره های تلفن این امکان را برای مالکان و مدیران آموزشگاه های کنکور فراهم می‌کند تا به مخاطبان هدف خود ( پشت کنکوری ها) بر اساس ماژول سن و جنسیت پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. با استفاده از تفکیک مخاطبین بر اساس جنسیت می‌توان هدفمندتر به تبلیغات پرداخت و نتیجه‌ی بهتری از آن گرفت.از دیگر امکانات پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور می‌توان به ماژول نوبت دهی، یادآوری اقساط، خبرنامه و اطلاع رسانی و…. اشاره کرد.

انتخاب پنل اس ام اس مناسب

یکی از مهم ترین مزایای انتخاب پنل اس ام اس مدیانا برای دریافت خدمات پیامکی وجود خط خدماتی در پکیج های آن می‌باشد. با بکارگیری خط خدماتی به راحتی می‌توانید به شماره موبایل های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.  در کنار ارسال پیامک های اطلاع رسانی شما قادر به ارسال تبلیغات پیامکی نیز خواهید بود. تبلیغات پیامکی شما می‌تواند از لیست مراجعین و یا استفاده از بانک شماره تلفن مدیانا و یا انواع ارسال ها‌ صورت گیرد

با پنل اس ام اس مدیانا و بانک شماره تلفن آن شما به راحتی قادر خواهید بود تا مخاطبان خود را هدفمندتر انتخاب کنید. ارسال انبوه به کدپستی، دسترسی به بانک شماره‌های اصناف، ارسال براساس سن، جنسیت و همچنین ارسال از دکل BTS ایرانسل از امکانات ارسال پیامک انبوه برای شما در پنل اس ام اس مدیانا خواهد بود.

برای خرید پنل اس ام اس و انتخاب مناسب ترین گزینه بر اساس نیاز خود، فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گیرند.

نحوه‌ی بکارگیری پنل اس ام اس برای آموزشگاه کنکور

نوبت دهی پیامکی

در سال کنکور وقت طلاست! معمولا یکی از فاکتورهای مهمی که صاحبان آموزشگاه ها باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند مدیریت وقت داوطلبان می‌‌باشد. مطمئنا مراجعی که ساعت ها برای وقت مشاوره فردی کنکور در آموزشگاه بنشیند، مراجع رضایتمندی نخواهد بود! از این رو وقت و نوبت دهی دقیق یکی از فاکتورهایی خواهد بود که به مدیران آموزشگاه ها کمک می‌کند تا منظم تر برنامه مشاوره‌های خود را پیش برده و دانش آموزان راضی داشته باشند.

یکی از ویژگی های پنل اس ام اس برای آموزشگاه امکان نوبت دهی پیامکی می‌باشد به وسیله این امکان مدیران قادرخواهند بود تا با انتخاب میزان زمان هر مشاوره و وقفه بین هر کدام در روز و همچنین بازه‌های زمانی که قابل رزرو می‌باشد، با ارسال یک عدد یا عبارت به شماره پیامک اختصاصی نوبت گیری و رزرو وقت مشاوره را برای دانش آموزان فراهم کنند. استفاده از این ماژول دو مزیت بسیار بزرگ برای آموزشگاه ها دارد.

  1. نوبت دهی خودکار درصد خطای کمتری نسبت به نوبت دهی به صورت دستی خواهد داشت
  2. دانش آموزان برای رزور وقت ساعت‌ها پشت خطوط مشغول منتظر نخواهند ماند و تنها با ارسال پیامک پاسخ خود را دریافت می‌کنند.

یادآوری زمان جلسه

تعامل با والدین یکی از بزرگترین نقش‌های آموزشگاه ها در سال کنکور می‌باشد تا محیط آرام‌تری را برای مطالعه آن ها در خانه فراهم کنند. برگزاری جلسات برای والدین و یا برگزاری کلاس های رفع اشکال و انگیزشی برای دانش آموزان نیاز به هماهنگی و توان انسانی چراکه اطلاع‌رسانی به این طیف بزرگ پروسه‌ای سخت و زمانبر خواهد بود. با استفاده از پنل اس ام اس می‌توان به راحتی و در کسری از ثانیه به تمامی دانش آموزان و والدین پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کرد.

لغو جلسه

وجود راهی آسان برای لغو جلسات مشاوره و حضور در کلاس ها می‌تواند تجربه‌ی بهتری را به نسبت منتظر ماندن پشت خطوط اشغال برای دانش آموزان ایجاد کند. برای لغو نوبت می‌توان در انتهای متن پیامک یادآوری حضور در جلسه، عدد و یا کلمه‌ای را برای امکان لغو نوبت در نظر گرفت.

اطلاع رسانی

یکی از مهم‌ترین مواردی که مالکان و مدیران آموزشگاه ها باید به صورت بروز به آن توجه کنند و اهمیت آن غافل نشوند اطلاع‌رسانی های مهم به والدین و دانش آموزان است. هرگونه تغییر در برگزاری آزمون‌ها، بیانیه ها و تذکرات سازمان سنجش و یا حتی خبررسانی درباره‌ی سایر کلاس‌های موجود در آموزشگاه ها را به دانش آموزان اطلاع رسانی کرد. اطلاع‌‌رسانی به همه دانش آموزان پروسه‌ای سخت و طولانی خواهد بود. استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک یکی از راهکارهای سریع برای اطلاع‌رسانی می‌باشد.

نظرسنجی از خدمات

حفظ کیفیت دوره‌های آموزشی و نحوه‌ عملکرد دبیران یکی از دغدغه های مدیران و مالکان آموزشگاه ها می‌باشد. پس از برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی شما به راحتی می‌توانید با ارسال پیامک نظرسنجی عملکرد دبیران و دوره های برگزار شده را ارزیابی کنید.

یادآوری پرداخت اقساط

از آنجایی که هزینه کلاس‌های کنکور نسبت به سایر کلاس‌های آموزشی بالاتر است برخی از مراکز، پرداخت شهریه کلاس های خود را به صورت اقساط کرده اند. برای یادآوری اقساط و پرداخت شهریه معمولا کارکنان اداری آموزشگاه ها ملزم به تماس با خانواده ها و یادآوری میزان و تعداد اقساط بوده اند. اما با پنل اس ام اس و ماژول یادآوری اقساط، مدیران این مراکز به راحتی با وارد کردن تعداد اقساط و هزینه آن به راحتی و به صورت خودکار پیامک یادآوری پرداخت را به والدین ارسال می‌کنند.

تبلیغات

پیش‌تر برای تبلیغات آموزشگاه های کنکور، تبلیغات تلوزیونی، پخش تراکت و یا حضور پشتیبانان در درب مدارس رایج بود اما امروزه با توجه به تغییر شیوه بازاریابی، روش های نوینی برای تبلیغات به وجود آمده است. امروزه هر یک از دانش آموزان یک گوشی هوشمند دارند از این رو هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی تلفن همراه می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطبان  بگذارد. ارسال پیامک با استفاده از دسترسی به بانک شماره ها تلفن بر اساس سن و جنسیت یکی از بهترین راهکارها برای تاثیرگذاری و تبلیغات هدفمند است.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .