پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت شخصی | راهنمای 0 تا 100

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

مسدودسازی پیامک‌های تبلیغاتی از طرف کاربران باعث شد، صاحبان کسب‌وکار برای تبلیغات پیامکی خود از روش ارسال پیامک انبوه با سیم کارت استفاده کنند. این روش در ابتدا پاسخگوی نیاز آن‌ها بود، اما کم کم واکنش‌های شدید کاربران نسبت به شماره‌های ناشناسی که هرروز برایشان اس ام اس تبلیغاتی ارسال می‌کرد، باعث شد دولت واکنش شدیدی نسبت به این روش بازاریابی نشان دهد. در ادامه قصد داریم، شرایط ارسال اس‌ام‌اس انبوه با سیم‌کارت شخصی و محدودیت‌های آن را بررسی کنیم. بعد از خواندن این مقاله از مدیانا به پاسخ سوالات خود درباره ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم‌کارت‌های شخصی می‌رسید.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت، یکی از آن مواردی است که حواشی زیادی در این سال‌ها داشته است. بسیاری از کسب‌وکارها تصمیم می‌گیرند بدون توجه به محدودیت‌ها و قوانین با سیم‌کارت شخصی خود به بازاریابی پیامکی بپردازند، در حالی که نمی‌دانند انجام این کار نه تنها ممکن نیست؛ بلکه یک نوع جرم هم محسوب می‌شود!

ارسال اس ام اس انبوه با سیم‌کارت شخصی

در سال‌های اخیر استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی به شدت بالا رفت، به صورتی که مردم عادی از این شرایط خسته شدند و به دنبال راهی برای مسدود کردن پیامک‌ها بودند! بعد از مدتی این راه کشف شد و مردم شروع به مسدود کردن تمامی پیامک‌های تبلیغاتی خود کردند. این اقدام باعث شد کسب‌وکارها به فکر راهکار دیگری باشند و آن راهکار، ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شخصی بود. به همین دلیل کسب‌وکارها با ارسال پیامک انبوه با سیم کارت ایرانسل، همراه اول و یا رایتل خود به مشتریان، پیامک‌های تبلیغاتی خود را ادامه دادند، اما بعد از مدتی دولت این کار را غیرقانونی اعلام کرد. به صورتی که حالا، هر فردی با سیم‌کارت شخصی خود 500 پیامک ارسال کند، دولت سیم‌کارت را برای همیشه مسدود می‌کند.

نحوه ارسال پیامک با سیمکارت

نحوه ارسال پیامک یا سیمکارت شخصی به همان روش ارسال پیامک‌های عادی است؛ یعنی فرد یک پیام را به تعداد بالا برای عده‌ زیادی از مشتریان ارسال می‌کند. تفاوتی هم ندارد به ارسال پیامک انبوه با سیم کارت همراه اول بپردازد یا ایرانسل و رایتل، زیرا قوانین ارسال پیامک انبوه با هر سیمکارت شخصی یکسان است و تفاوتی بین آن‌ها وجود ندارد.

مزایای ارسال پیامک با سیمکارت چیست؟

شاید تنها مزیت استفاده از سیمکارت شخصی، قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست باشد. هرچند مخاطبان بعد از مدتی می‌توانند با شناساسی شماره‌های تبلیغی شخصی، آن‌ها را هم وارد بلک لیست خود کنند تا از شر پیامک‌های تبلیغاتی‌اش راحت شوند! پس باید بپذیرید که این روش نه تنها مزیتی برای افراد ندارد، بلکه مشکلات متعددی هم به همراه می‌آورد.

معایب ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی چیست؟

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت معایب بسیار زیادی دارد که در ادامه آن‌ها را ذکر می‌کنیم.

  • محدودیت ارسال پیامک (هر سیمکارت شخصی تنها قابلیت ارسال اس ام اس زیر 500 عدد را دارد)
  • ارسال پیامک بالای 500 تا موجب مسدود شدن سیمکارت مورد نظر می‌شود.
  • ممکن مشتری با سیمکارت شخصی تماس بگیرد و یا از آن شکایت کند.
  • ارسال پیامک‌ با سیمکارت شخصی زحمت زیادی دارد و پیامک‌ها نیز دیر به دست مشتریان می‌رسند.
  • افراد با ارسال پیامک از سیمکارت شخصی مجبورند روزانه یک سیمکارت جدید بخرند!
  • تبلیغات به صورت منظم و با هدفی درست انجام نمی‌شود؛ زیرا پیامک‌ها با تاخیر ارسال می‌شوند و شماره‌ها رندوم هستند.
  • به صورت کلی ارسال پیامک به صورت انبوه با سیمکارت شخصی دردسرهای زیادی دارد.

سقف ارسال پیامک روزانه همراه اول

سقف ارسال پیامک انبوه با سیم کارت همراه اول در هرروز زیر 500 عدد است.

سقف ارسال پیامک روزانه ایرانسل

سقف ارسال پیامک انبوه با سیم کارت ایرانسل نیز تا زیر 500 عدد در هرروز است.

سقف ارسال پیامک روزانه رایتل

سیمکارت رایتل نیز شرایطی شبیه به سیمکارت همراه اول و ایرانسل دارد.

مجازات سنگین برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

همانطور که گفتیم ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شخصی مجازات سنگینی در پی دارد؛ برای مثال اگر تعداد پیامک‌ها به 500 عدد برسد، سیم‌کارت مسدود می‌شود. از طرفی دیگر، مشتریان می‌توانند از شماره شخصی که برای آن‌ها پیامک تبلیغاتی ارسال کرده به جرم مزاحمت شکایت و فرد را دچار مشکلات متعدد کنند!

نرم‌افزار ارسال پیامک با سیم کارت

شاید بعد از آگاه شدن درباره محدودیت‌های ارسال اس ام اس‌های انبوه با سیمکارت، به فکر استفاده از نرم‌افزار ارسال پیامک با سیم‌کارت شخصی افتاده باشید؛ در حالی که این روش نیز به شما کمکی نمی‌کند! زیرا راهکار ساده‌تری وجود دارد. تنها کافی‌است با خرید یک خط اختصاصی از مدیانا، اس‌ام‌اس‌های انبوه خود را به مشتریان ارسال کنید. این خط‌های اختصاصی همان کاربرد سیمکارت اختصاصی را دارند؛ با این تفاوت که هیچ محدودیتی برای صاحبان کسب‌وکارها ایجاد نمی‌کنند؛ همچنین استفاده از آن‌ها بسیار ساد‌تر از سیمکارت شخصی است.

راهکار اصلی کسب‌وکارها چیست؟

با توجه به توضیحاتی که تا به اینجای مقاله آورده‌ایم، احتمالا متوجه مشکلات و محدودیت‌های ارسال پیامک با سیمکارت شخصی شده‌اید. انجام این روش به هیچ عنوان به کسب‌وکارها یپشنهاد نمی‌شود؛ زیرا جز دردسر و مشکل نتیجه‌ای برای آن‌ها ندارد. بهترین راهکار ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، استفاده از پنل‌های پیامکی است. پنل اس ام اس مدیانا یکی از پیشرفته‌ترین پنل‌های ارسال SMS انبوه در بازار است. مزایای ارسال پیامک با پنل‌ها بسیار زیاد است؛ برای مثال افراد می‌توانند با توجه موقیت جغرافیایی مشتریان خود، برای آن‌ها پیامک ارسال کنند، همچنین آن‌ها می‌توانند نتایج به دست آمده از این روش را به صورت کامل تحلیل کنند. با این روش به راحتی می‌توان از بلک لیست نیز عبور کرد. پنل پیامکی مدیانا هیچ یک از محدودیت‌ها و مشکلات قانونی ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت شخصی را به همراه ندارد و حتی استفاده از آن می‌تواند در فروش بیشتر برندها کارساز باشد. اگر در این زمینه سوالی دارید، با کارشناسان ما در تیم پشتیبانی تماس بگیرید یا از طریق همین مقاله، سوال خود را بپرسید.

سوالات متداول

آیا ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت شخصی جرم است؟

بله. این کار می‌تواند به مسدود شدن سیم‌کارت شما منجر شود.

بهترین روش ارسال اس ام اس انبوه چیست؟

بهترین روش، استفاده از پنل پیامک انبوه است.

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .