پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

پنل اس ام اس برای عمل بینی، بهترین ابزار تبلیغات

تبلیغات برای عمل بینی

رقابت در کلینیک‌های زیبایی برای جذب مشتریان بیشتر جهت انجام عمل جراحی بینی بالاست. به همین دلیل این کلینیک‌ها از انواع روش‌های بازاریابی برای جلب توجه مشتریان استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها می‌تواند استفاده از پنل اس ام اس برای کلینیک ها و بازاریابی پیامکی باشد. شما به عنوان یک کسب و کار فعال در حوزه زیبایی، این امکان را دارید تا از حضور قدرتمند گوشی همراه که زندگی روزانه افراد را تحت شعاع قرار داده است، استفاده کنید. امروزه چیزی بیش از 90 درصد مردم جهان از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند، بنابراین استراتژی بازاریابی پیامکی می‌تواند روشی عالی برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی باشد.

مزایای استفاده از پنل اس ام اس برای عمل بینی

ارسال پیامک بالاترین نرخ تعامل در بین هر رسانه‌های بازاریابی است. آمار نشان می‌دهند که پیامک 82 درصد نرخ بازگشایی دارد و 90 درصد پیامک‌ها در عرض سه دقیقه پس از دریافت خوانده می‌شوند. تحقیقات به وضوح نشان می‌دهند که جوانان بیش از هر زمان دیگری از گوشی‌های هوشمند خود استفاده می‌کنند. از آنجایی که تلفن‌های هوشمند محبوب‌ترین شکل ارتباطات هستند، استفاده از پیامک می‌تواند به عنوان سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش ارتباطی محسوب شود.

استفاده از پنل اس ام اس برای عمل بینی می‌تواند یک روش بازاریابی بسیار مقرون به صرفه باشد. بدین دلیل که هزینه‌های مرتبط با این روش بازاریابی تنها شامل استفاده از یک سرویس پیام متنی است که می‌توانید آن را از طریق پنل پیامکی مدیانا خریداری کنید. شما در بازاریابی به روش ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی به افراد متخصص برای طراحی گرافیک و صرف زمان بیشتر برای تهیه محتوا نیاز دارید؛ اما متن پیامک در عرض چند دقیقه قابل تهیه است و در عرض چند ثانیه به لیست بزرگی از مخاطبان ارسال می‌شود.

از فواید استفاده از پنل اس ام اس برای عمل بینی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارتباط یک به یک با مخاطب
  • دسترسی دائمی به مشتریان
  • عدم نیاز به اتصال به اینترنت
  • افزایش بازگشت سرمایه (ROI)
  • امکان گزارش گیری و تحلیل رفتار مشتریان
  • انعطاف پذیری در ارسال پیامک 

امکانات پنل اس ام اس برای عمل بینی

تبلیغات جراحی بینی

هر بار که پسران و دختران جوان گوشی همراه خود را برمی‌دارند، فرصتی برای شما وجود دارد که آنها را برای عمل بینی تشویق کنید. شما با خرید پنل اس ام اس می‌توانید از ویژگی‌ها و امکانات بسیار عالی این سرویس ها به نفع کسب و کار خود بهره ببرید. در ادامه به امکانات پنل اس ام اس برای عمل بینی اشاره می‌کنیم:

1- تبلیغات

شما به راحتی می‌توانید تخفیف‌ها و سایر موارد ویژه را به مشتریان خود ارسال کنید. مهمترین جنبه ارائه تخفیفات، جلب نظر مشتریان و تشویق آنها به اقدام است. اقدام می‌تواند تماس تلفنی یا پر کردن فرم مشاوره با پزشک باشد. شما می‌توانید از طریق پنل اس ام اس پیج اینستاگرام خود را معرفی کنید یا از مشتریان بخواهید که دوستان خود را معرفی کنند تا تخفیف بگیرند. دست شما برای انجام هر نوع روش تبلیغاتی باز است.

2- مسابقات

برگزاری مسابقه راهی عالی برای هیجان زده کردن مشتریان است. همچنین می‌توانید افراد را وادار به انجام اقدامات مستقیم کنید. فقط باید مطمئن شوید که جایزه مورد نظر شما می‌تواند هر کاربری را مجاب به شرکت در مسابقه کند. از طریق برگزاری مسابقه می‌توانید اطلاعات کاربران از جمله نام، سن یا شماره تماس آنها را بگیرید. فقط یادتان باشد که جایزه را در پیج اینستاگرام یا سایت خود به فرد برنده می‌دهید تا مشتریان فکر نکنند که فریب خورده‌اند!

3- نظرسنجی

مطالعات متعدد ثابت کرده‌اند که پرسیدن سوال در کمپین بازاریابی بسیار موثر است. انسان‌ها به طور طبیعی برای پاسخگویی آماده هستند. به محض اینکه سوالی را مطرح می‌کنید، به فکر کردن برای پاسخ به سوال هستند. اگر صاحب یک کلینیک زیبایی جراحی پلاستیک هستید، این امکان را دارید از مشتریان خود نسبت به خدمات کلینیک سوال کنید. برای مثال، از مشتریان خود بخواهید نسبت به رفتار پرسنل، کیفیت کار پزشک و سایر موارد نظر خود را بیان کنند.

4- انعطاف پذیری

یکی از مهمترین امکانات پنل اس ام اس که هیچ روش بازاریابی دیگری آن را ندارد انعطاف پذیری در ارسال پیامک بر اساس بخش بندی مشتریان است. شما می‌توانید برحسب سن، جنسیت، کد شهری، پیش شماره، نقشه و مهم تر از همه سن وجنسیت است. این مورد باعث می‌شود تا بتوانید کمپین بازاریابی پیامکی خود را برحسب مشتریان خاصی بهینه کنید. اگر کلینیک شما در منطقه 5 تهران است، این امکان را دارید تا پیامک انبوه تبلیغاتی را به اهالی منطقه 5 ارسال کنید. یا تنها به خانم ها در رنج سنی 20 تا 30 سال پیامک ارسال کنید.  این کار به صرفه جویی در هزینه ها و هدف گذاری کمک می‌کند.

5- یادآوری

یکی دیگر از ویژگی‌های پنل اس ام اس برای عمل بینی، یادآوری قرار ملاقات‌ها است. شما می‌توانید قرار ملاقات بیماران را به آنها یادآوری کنید. برای مثال، بیمار شما برای دوشنبه ساعت 15 یک قرار ملاقات با شما دارد. این جلسه را از طریق پیامک به بیمار اطلاع دهید. اگر بیمار به هر دلیل نمی‌تواند به قرار ملاقات بیاید، شما از تصمیم او باخبر می‌شوید. در هر صورت، یادآوری قرار ملاقات به بیمار مشتری می‌تواند این احساس را به او بدهد که کلینیک برای وقت و شخصیت او ارزش قائل است.

6- نوبت دهی

مطب‌ها و کلینیک‌های جراحی بینی بسیار شلوغ هستند و تماس تلفنی با این مکان‌ها بسیار زیاد است. به همین دلیل، برای کاهش هزینه‌های تماس جهت نوبت دهی یا کم کردن فشار ناشی از تماس مکرر، ارسال پیامک برای نوبت دهی راهی آسان و موثر برای مدیریت برنامه‌های کلینیک است. شما می‌توانید لینک وبسایت خود را در پیامک درج کنید و از مشتریان بخواهید برای قرار ملاقات با پزشک یک نوبت را بر اساس تاریخ و ساعت مشخص کنند.

نمونه پیامک از پنل اس ام اس برای عمل بینی

فقط در آذرماه 15 درصد تخفیف برای عمل بینی در نظر گرفته‌ایم. برای استفاده از پیشنهاد، عدد یک را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم. 

نام کلینیک 

شماره تماس…

***

سلام مرجان عزیز،

 فردا ساعت 2 بعدازظهر قرار ملاقات برای مشاوره با دکتر… دارید. 

کلینیک…

 شماره تماس…

***

آزیتای عزیز، تولدت به زودی فرا می‌رسه، وقتش شده که روز تولدت را در سال پیش رو با چهره زیباتر شروع کنی.

 20 درصد تخفیف هدیه ما به تو 

 کلینیک …

***

آیدا عزیز سلام،

 با معرفی کلینیک ظفر به دوستان خود، می‌توانید 10 درصد تخفیف به دوست خود هدیه دهید.

***

مریم عزیز سلام، 

با شرکت در نظرسنجی زیر به ما کمک می‌کنید تا نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم. 

لینک نظرسنجی 

کلینیک دکتر غلامی 

شماره تماس:  

کلام آخر

تنها زمانی که جهان شاهد افزایش شدید استفاده از گوشی‌های هوشمند بود، کسب و کارها متوجه اهمیت پیامک در استراتژی بازاریابی شدند. از این رو، کسب و کارهای مرتبط با زیبایی و به خصوص حوزه عمل جراحی بینی که متقاضیان زیادی هم دارد، از پنل اس ام اس می‌توانند برای جذاب مشتریان بیشتر، تبلیغ خدمات، ارتباط با بیماران فعلی و برگزاری کمپین‌های بازاریابی دیگر استفاده کنند. با خرید پنل اس ام اس از مدیانا می‌تواند از امکانات این سرویس برای جذب مشتریان جدید و تبلیغات گسترده استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .