پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

اس ام اس نوبت دهی وکلا

اس ام اس نوبت دهی وکلا

برای مراجعه به دفاتر وکالت، مراجع‌کنندگان نیازمند رزرو و دریافت نوبت هستند؛ اما نوبت دهی معمولا چالش بزرگی برای تمامی کسب و کارها از جمله دفاتر وکالت همراه است. روش‌های زیادی برای مدیریت نوبت‌دهی دفاتر وجود دارد؛ ارسال پیامک یکی از ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین آن‌هاست. اگر تصمیم دارید راه ساده‌ای را برای مدیریت دفتر وکالت و مرکز حقوقی خود در پیش بگیرید، مقاله ارسال اس ام اس نوبت دهی وکلا مخصوص شماست. 

اهمیت نوبت دهی در دفاتر وکالت و حقوقی

نوبت دهی در دفاتر وکالت اهمیت زیادی دارد؛ در واقع یکی از عوامل کلیدی موفقیت در تجربه مراجعین است. از دلایل اهمیت آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 1. صرفه جویی در زمان:
  با تعیین وقت ملاقات با وکلا، شما می‌توانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید و از معطل شدن مراجعان برای انتظار در دفتر وکالت خودداری کنید.
 2. افزایش احترام:
  با رعایت نوبت دهی، نشان می دهید که به زمان مراجعین و وکلای مجموعه خود احترام می گذارید و این به افزایش احترام و تعامل بهتر بین شما و مراجعه کنندگان کمک می کند.
 3. ارتباط بهتر:
  با تعیین نوبت و اطلاع رسانی می‌توانید اطلاعاتی را درباره مدارک مورد نیاز برای ارائه در جلسه به مراجعه کنندگان داشته باشید. 
 4. کاهش اشتباه:
  با تعیین نوبت ملاقات، از اشتباهات احتمالی برای ارائه نوبت به چندین مراجعه کننده به صورت همزمان جلوگیری می‌کنید. 

در مقاله جداگانه به مزایای پنل اس ام اس برای دفتر وکالت پرداختیم. پنل اس ام اس، یکی از ابزارهایی است که می‌تواند به این مراکز در تعامل بهتر با مخاطبین خود کمک کند. در این مقاله به اهمیت پنل اس ام اس برای دفتر وکالت خواهیم پرداخت.

در اس ام اس نوبت دهی وکلا چه مواردی را بنویسیم؟

پاسخ به این سوال کاملا به شرایط و وابسته به خدمات است که شما ارائه می‌دهید اما میتوانید در متن خود مواردی مانند زمان حضور، مدارک لازم و پس از آن به مراجعه کنندگان پیامک نظرسنجی ارسال کنید. در ادامه انواع اس ام اس نوبت دهی و مواردی که می‌توانید در قالب اس ام اس نوبت دهی برای مشتریان خود ارسال کنید را برای شما جمع آوری کردیم اما پیش از آن بیاید به اهمیت قرار دادن این موارد در متن پیامک بپردازیم. 

یکی امکانات دیگر موجود در پنل اس ام اس جدا از نوبت دهی ماژول یادآوری حضور است. شما می‌توانید پس از نوبت‌دهی، چند روز پیش از موعد حضور،  تاریخ، ساعت و آدرس دفتر وکالت را برای مراجعین ارسال کنید. در این پیامک می‌توانید برای یادآوری مدارک مورد نیاز برای هر قرارداد نیز اشاره کنید.

پس از نوبت دهی پیامکی برای مراجعین چه اس ام اسی ارسال کنیم؟

پس از نوبت دهی و یادآوری برای زمان حضور مراجعین می‌توانید پیامک نظرسنجی ارسال کنید. برای اینکه از نحوه عملکرد وکلا در جلسه و برگزاری جلسه اطلاع پیدا کنید می‌توانید در انتهای جلسه و پس از زمان حضور مراجعین برای آن‌ها پیامک نظرسنجی و پیشنهادات و انتقادات ارسال کنید.

اس ام اس نوبت دهی وکلا

ارسال این پیامک دو حسن بسیار بزرگ برای شما دارد: 

مراجعین متوجه خواهد شد که شما به آن‌ها احترام میگذارید و نظرات آن ها برای شما مهم است. 

دومین حسن، ارزیابی عملکرد نیروهای شما و اطلاع از نحوه برگزاری جلسات است که بهبود خدمات شما کمک شایانی خواهد کرد. 

نمونه اس ام اس نوبت دهی وکلا 

سرکار خانم «نام مراجع»

برای دریافت نوبت مشاوره حقوقی، در روزهای فرد عدد 5 و در روزهای زوج عدد 4 را به سامانه پیامکی 10009899 ارسال کنید. 

«نام مجموعه»

شماره تماس: 

آدرس اینستاگرام: 

***

مراجع محترم

برای رزرو نوبت خدمات حقوقی، لطفا نام امور حقوقی مورد نظر خود را مانند « انحصار وراثت » به این شماره ارسال کنید.

«نام مجموعه»

راه‌های ارتباطی: 

***

همراه گرامی «نام دفتر وکالت»

برای رزرو دریافت نوبت در خصوص امور حقوقی مربوط به خانواده عدد 1، کیفری عدد 2، ملکی عدد 3، وصول مطالبات عدد 4، خدمات حقوقی قراردادها عدد 5 را به سامانه 50005588 ارسال کنید.

«نام مجموعه»

راه‌های ارتباطی: 

***

جناب «نام مراجع‌کننده»

تاریخ فسخ نکاح شما برای«تاریخ» در ساعت «ساعت» ثبت شد. لطفا با در دست داشتن مدارک از جمله شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، دادنامه، برگه آزمایش برای قرائت صیغه طلاق حضور پیدا کنید. 

«نام مجموعه»

راه‌های ارتباطی: 

***

جناب رحمتی

صیغه طلاق شما در تاریخ 28/4/1400 در ساعت 16 اجرا خواهد شد لطفا با همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی به انضمام برگه دادگاه و برگه آزمایش به موقع در دفترخانه حضور پیدا کنید.

*دفترخانه ازدواج و طلاق 95*

***

مراجعه گرامی «نام مراجع»

کیفیت خدمات حقوقی«نام مجموعه» را چگونه ارزیابی می‌کنید، لطفا از 1 تا 5 به آن امتیاز دهید و عدد مورد نظر را به همین شماره ارسال کنید

با تشکر

*نام دفتر حقوقی*

جمع بندی 

در این مقاله به اهمیت نوبت دهی برای دفاتر وکالت پرداختیم. اینکه در متن اس ام اس نوبت دهی وکلا چه مواردی را عنوان کنیم و در ادامه چگونه از پنل پیامک برای بهبود ارتباطات مراجعان و دفاتر استفاده شود. در انتها نمونه اس ام اس نوبت دهی برای دفاتر وکالت و حقوقی را برای شما آوردیم تا با استفاده از آن بتوانید متن پیامک مورد نظر خود را نگارش کنید. در صورتی که هنوز پنل پیامکی برای دفتر حقوقی خود تهیه نکرده‌اید، با مراجعه به صفحه خرید پنل اس ام اس می توانید بهترین بسته را انتخاب کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، سوال خود را در قسمت نظرات برایمان بنویسید. 

آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .