پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

چگونه باید پیامک صوتی ارسال کنیم؟ راهنمای ارسال پیام صوتی

پیامک صوتی

پیامک صوتی ۶۰ ثانیه ای که از طریق پنل پیامکی قابل ارسال به شماره تلفن های همراه و ثابت است، یکی از روش های نوین تبلیغاتی به شمار می رود. سال هاست که افراد جامعه با انواع تبلیغات تصویری و متنی رو به رو هستند و با توجه به تعدد این نوع تبلیغات، اثرگذاری آنها نیز کمتر شده است. ارسال پیامک صوتی با توجه به هزینه پایین و تاثیر بالایی که دارد، امروزه یک ابزار تبلیغاتی جذاب به شمار می رود و بخش عظیمی از بازار را در اختیار خود قرار داده است. در ادامه این مقاله، درباره راهنمای ارسال پیام صوتی صحبت خواهیم کرد.

مزیت های ارسال پیامک صوتی با سامانه پیام صوتی چیست؟

این نوع پیام به شما این امکان را می دهد که ارتباط نزدیکتری با مخاطبین خود برقرار کنید و با صدا و لحن خودتان پیامتان را منتقل کنید. با ارسال پیام به صورت صوت به مخاطبین خود احساس ارزشمندتر بودن خواهید داد. ارسال پیام صوتی باعث میشود مخاطب شما رابطه صمیمانه تری با برند شما برقرار کند چراکه در پیام صوتی میتوان احساسات را نیز منتقل کرد و مخاطب را تحت تاثیر قرار داد، کاری که در پیام های متنی کمتر میتوان انجام داد. بزرگترین مزیت پنل پیام صوتی مدیانا، ارسال به خطهای تلفن ثابت علاوه بر شماره تلفن های همراه می باشد که میتواند طیف گسترده تری از کاربران را شامل شود.

پیامک صوتی ایجاد احساسات

 

چگونه باید پیام صوتی ارسال کنیم؟

برای استفاده از این قابلیت فقط کافیست صوت مورد نظر خود را که باید زیر ۶۰ ثانیه باشد ضبط کرده و بعد از ورود به پنل اس ام اس رایگان مدیانا با استفاده از ابزارهای رایگانی که وجود دارد، به فرمت مناسب تبدیل و ساعت ارسال آن را معین کنید، سپس سرشماره ارسالی مورد نظر خود را انتخاب می کنید و به لیست شماره های مورد نظر خود ارسال می کنید. شما میتوانید قبل از ارسال پیام صوتی، تعداد تلاش برای ارسال را معین کنید و در صورت عدم پاسخگویی تا ۳ بار میتوانید تماس را برقرار کنید.

 

آیا پیام صوتی قابلیت ارسال انبوه از طریق پنل صوتی را دارد؟

بله، هیچ محدودیتی در تعداد ارسال پیام صوتی وجود ندارد و امکان ارسال پیامک صوتی به صورت انبوه و تکی وجود خواهد داشت. همچنین از طریق پنل پیامک صوتی میتوانید به تمام شماره های موجود در بانک شماره های پنل پیامک مدیانا ارسال انجام دهید.

 

آیا پیام صوتی باید فرمت خاصی داشته باشد؟

بله، فایل صوتی می بایست با فرمت wav بوده و بهتر است دارای مشخصات 8000hz,16kb,Mono باشد، در پنل کاربری مدیانا و در بخش ارسال پیامک صوتی می توانید از لینک coverter برای تبدیل فرمت اولیه به فرمت استاندارد استفاده کنید و سپس فایل تبدیل شده را در پنل آپلود کنید.

 

آیا هزینه پیام های نرسیده عودت داده میشود؟

بله، در این نوع ارسال هزینه پیام های نرسیده به مخاطب یا رد تماس شده عودت داده می شود و فقط هزینه ارسال های موفق در پنل ثبت می شود.

پیامک صوتی

آیا امکان ضبط پیام صوتی مورد نظر شما وجود دارد؟

بله، شما می توانید از استودیو مدیانا جهت ضبط پیام صوتی ویژه خود استفاده کنید. پیام صوتی خود را با بالاترین کیفیت و استاندارد برای مخاطبین خود ضبط و ارسال کنید.

4/5 - (23 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .