پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

ارسال پیامک اخطاریه+ نمونه متن

نحوه ارسال پیامک اخطاریه

در دنیای امروز افراد به دلیل مشغله کاری خیلی از وقایع و امور را فراموش می کنند. اگر این فراموشی‌ها مربوط به موارد بسیار مهمی مثل سر رسید قسط، موعد سرویس خودروی و… باشد چی؟! فراموشی این موارد نتیجه خوبی ندارد! در نتیجه باید شخص یا ابزاری برای یادآوری آن وجود داشته باشد. اگر در کسب و کار خود نیازمند یادآوری وقایع به مشتریان هستید در این مقاله با ما همراه باشید. قصد داریم تا شما را با ارسال پیامک اخطاریه و نحوه ی ارسال آن آشنا کنیم.

پیامک اخطاریه

برای یادآوری موارد مهم به مشتریان، از چه روشی استفاده می کنید؟ شاید جزء آن دسته از کسب و کارهایی باشید که برای یادآوری با مشتریان خود تماس میگیرند! آیا تمامی مشتریان به تماس های شما پاسخ می دهند؟! چقدر از زمان کارکنان شما صرف تماس های یادآوری می شود؟ قبض تلفن مجموعه شما چقدر است؟ آیا این روش برای شما به صرفه است؟

اقساط

راه حل مناسب چیست؟

پنل پیامکی یک ابزار کابردی است که در کنار سایر ویژگی ها، امکان ارسال پیامک یادآوری و اخطاریه را برای شما فراهم می کند.

پیامک اخطاریه یکی از امکانات پیشرفته سامانه پیامکی است که به منظور خودکار کردن امور، کاهش هزینه ها و همچنین راحتی مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرد.

پیامک های قوه قضاییه که با پیش شماره ADLIRAN ارسال می شوند یکی از معروف ترین پیامک های اخطاریه هستند. اگر گذرتان به دادگاه یا دادسر افتاده باشد به طور حتم از این سر شماره پیامک دریافت کرده اید.

 

دادخواست شما در زمان 1400/11/28-11:06 از مجتمع قضايي خانواده 2 تهران به ……. به دلیل (  گواهی اجرای ثبت ضمیمه گردد)  برگشت داده شد.

 

ADLIRAN

راهنمای ارسال پیامک اخطاریه

برای ارسال پیامک تبریک و اخطاریه میبایست ابتدا وارد پنل اس ام اس خود شوید. از منوی امکانات پیشرفته، گزینه اخطاریه و تبریکات را انتخاب کنید.

روی گزینه جدید کلیک کنید. سر شماره مورد نظر خود را برای ارسال پیامک انتخاب کنید.

در قسمت “زمان ارسال” زمان ارسال پیامک را مطابق تاریخ یا به صورت ماهانه و سالانه انتخاب کنید.

“دقیقا مطابق با تاریخ” : اگر این گزینه را انتخاب کنید تاریخ اخطاریه حساس به روز، ماه، سال خواهد شد و فقط یکبار برای مخاطب در روز تعیین شده، پیامک ارسال خواهد شد.
مثال : 1394/07/08

سالانه: با انتخاب این گزینه تاریخ اخطاریه به روز و ماه حساس میگردد و پیامک مورد نظر به صورت سالیانه برای مخاطب ارسال می شود.

مثلا: هرسال/ 07/08

ماهانه: با انتخاب این گزینه تاریخ اخطاریه تنها حساس به روز می شود و پیامک مورد نظر به صورت ماهانه برای مخاطب ارسال می گردد.
مثلا: روز هشتم هرماه

اگر میخواهید چند روز قبل از تاریخ موعد پیامک برای فرد ارسال شود کافیست تعداد روز موردنظر را در بخش “چند روز قبل؟ ” وارد نمایید.

در صورتی که میخواهید پیامک در همان تاریخ موعد برای فرد ارسال شود تعداد روز را “0” قرار دهید

اگر گزینه “ارسال متوالی” را فعال نمایید تا روز مشخص شده هر روز یک پیام اخطار برای شخص ارسال می شود. به برای مثال 7 روز مانده به به سالروز تولد شما …
برای استفاده از تعداد روز های باقیمانده کافیست در متن پیام {R} را قرار دهید.
و در نهایت متن پیام و ساعت ارسال را در این بخش تعیین نمایید و بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

نمونه متن پیامک اخطاریه

نازنین عزیز

آخرین پرداخت ماهانه خود را از دست داده اید. لطفا با این شماره تماس بگیرید: 00

فروشگاه لوازم خانگی مهدی

***

مالک خودروي ال90

از تاریخ تعویض روغن ماشین شما 3 ماه گذشته است. برای سرویس مجدد خودرو خود تا آخر ماه به یکی از شعب اتو تعمیر مراجعه کنید.

اتو تعمیر

***

اشتراک شما امروز به پایان رسیده است. لطفا برای تمدید از طریق سایت اقدام کنید.

لینک

***

اخطار مسدودی

 مشترک گرامی با توجه به عدم دریافت اطلاعات خرید، حساب کاربری شما طی 24 ساعت مسدود خواهد شد.

***

…. عزیز

برای فاکتور ….  در تاریخ ….. پرداختی دریافت نکرده‌ایم. لطفاً مبلغ 28 هزار تومان به حساب مجموعه واریز کنید.

***

کاربر محترم!

به هیچ عنوان رمز کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید. مسئولیت هرگونه سوء استفاده از حساب به عهده دارنده آن است.

 

داستان اخطاریه های جعلی و خالی کردن حساب کاربران

یکی از راه های فیشینگ و جرایم سایبری ارسال پیامک های اخطاریه جعلی برای ایجاد ترس در دریافت کنندگان پیامک و از این طریق خالی کردن حساب آن ها است. اخیرا پیامک هایی تحت عنوان قوه قضاییه و عدل ایران از خطوط اعتباری ارسال می شود که مخاطبان به دلیل آگاه نبودن از این موضوع به دام فیشینگ می افتند.

این پیامک ها که بیشتر با موضوع اخطاریه یا پیگیری شکواییه است با خطوط اعتباری به تلفن شهروندان ارسال می شود. در انتهای این پیامک های جعلی لینکی قرار داده شده که با کلیک مخاطبان به روی آن امکان تخلیه حساب برای افراد سودجو فراهم می شود.

در نظر داشته باشید سازمان های بزرگی مانند قوه قضاییه برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک به افراد از ارسال پیامک با نام تجاری استفاده می کنند و به جای سر شماره معمولی کلمه ADLIRAN نمایش داده می شود. امیدواریم با توجه به این موضوع کمتر شاهده این گونه سودجویی ها باشیم.

جمع بندی

در این مقاله به پیامک اخطاریه که یکی از امکانات پیشرفته پنل اس ام اس است پرداختیم. اینکه این نوع ارسال چطور به کاهش نیروی انسانی و خودکار کردن برخی امور کمک می کند. ارسال پیامک یادآوری به شما کمک تا هزینه های خود را کاهش دهید و احساس رضایتمندی بیشتری را در مشتریان ایجاد کنید.برای دریافت پنل پیامکی مدیانا کافیست در صفحه اصلی ثبت نام کنید و پنل خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

4.7/5 - (15 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .