پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

نمونه sms تخفیف و جشنواره برای استخر

نمونه-اس-ام-اس-تخفیف-و-جشنواره-برای-استخر.

جذب مشتری برای استخر کار ساده‌ای به نظر می‌رسد. با به روز کردن تجهیزات و تغییرات در امکانات و ظاهر می‌توان مشتریان زیادی را جذب کرد. تا الآن هم خیلی از مراکز تفریحی آبی هم با رعایت همین موارد توانسته‌اند تا در فعالیت خود موفق باشند؛ باید یک واقعیتی را در نظر گرفت؛ قیمت مهم‌ترین عاملی است که می‌تواند درصد زیادی از افراد را جذب می کند؛ به ویژه برای استخرها و دیگر مراکز مشابه که افراد تمایل به استفاده زیاد از آن‌ها را دارند. چالش اصلی اینجاست که چگونه باید این تخفیف‌ها را اعمال و در نهایت اعلان کرد؟ در خصوص تخفیف گذاشتن، استراتژی‌های مختلفی وجود دارد که شاید بهتر است تا نیم نگاهی به اصول بازاریابی، تبلیغات و مدیریت داشته باشید؛ اما در خصوص اعلان، راهکارهای کمی وجود دارد که بهترین آن‌ها، استفاده از پنل پیامکی است.

در این مطلب قصد داریم تا به شما بگوییم تا چگونه طرح تخفیف برای استخر را از طریق پیامک بنویسید و اعلان کنید. همچنین چندین نمونه sms تخفیف و جشنواره برای استخر نوشته‌ایم تا دید بهتری نسبت به این مسئله پیدا کنید.

چرا اعلان تخفیف استخر از طریق پنل پیامک

ارسال اس ام اس یکی از روش‌های بازاریابی است که شما به صورت مستقیم می‌توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید. برای مجتمع‌های ورزشی، ارسال چنین پیامکی بیشتر از همه اهمیت دارد. برای اینکه اگر شخصی به دنبال مکان ورزشی است، در صورت پیدا نکردن در نزدیک محل سکونت خود، در گام بعدی به سراغ استخرهای دورتر می‌رود. حال در اینجا اگر استخری (هرچند کمی دور) به او پیامک تخفیف ارسال کند و اتفاقاَ جزو مراکز مناسب باشد، احتمال اینکه آنجا را انتخاب کند، زیاد خواهد بود.

انواع sms تخیف و جشنواره برای استخر

اس ام اس تخفیف و جشنواره برای استخرفقط محدود به اعلان تخفیف برای استفاده نیست؛ بلکه می‌توان استراتژی‌های دیگری را هم برای این مسئله در نظر گرفت:

اس-ام-اس-تخفیف-و-جشنواره-برای-استخر

تخفیف برای استفاده کنندگان

شما می‌توانید برای آن‌هایی که چند بار از مجموعه شما استفاده کرده‌اند، درصد تخفیف ویژ‌ ای برای مدت محدود در نظر بگیرید. حالا اعمال این درصد تخفیف می‌تواند به صورت حضوری و با ارائه کارت ملی یا دادن کد تخفیف و وارد کردن آن در هنگام خرید بلیط به صورت اینترنتی است.

تخفیف به دلیل مناسبت های خاص

در کشورهای ما مناسبت های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید تخفیف‌های زیادی را در نظر بگیرید؛ اما مناسبت‌های مرتبط با ورزش و افراد خاص می‌تواند بهترین فرصت برای تخفیف باشد.

تخفیف بر اساس موقعیت خاص

شما می‌توانید بر اساس موقعیت زندگی افرادی که در نزدیک استخر شما زندگی می‌کنند، تخفیف ویژه‌‌ای در نظر بگیرید. این نوعی تخفیف است که اتفاقاَ می‌تواند بازخورد عالی برای شما داشته باشد.

تخفیف برای مسافران

این مناسب استخرهایی است که در شهرهای مسافرخیز قرار دارند. چنین مراکزی می‌توانند با استفاده از قابلیت ارسال پیامک زنده به مسافرانی که وارد محدوده شهری یا استانی آن‌ها شده‌اند، پیامک خوش‌آمدگویی ارسال کنند. در متن پیامک هم درصد تخفیف برای آن‌ها نیز در نظر بگیرند.

تخفیف به ازای شرکت در نظرسنجی

شما می‌توانید به ازای افرادی که در لینک نظرسنجی شرکت می‌کنند، درصد تخفیفی در نظر بگیرید. همچنین می‌‌توانید با استفاده از قابلیت لینک ترکر، نوع تعامل مشتریان خود را متوجه شوید و سپس بر اساس آن استراتژی مناسبی را در نظر بگیرید.

تخفیف برای دیگر خدمات

تخفیف فقط نباید برای استفاده از استخر باشد؛ بلکه می توانید دوره های آموزشی، ماساژ، بوفه و دیگر خدمات را مرتبط را مشمول تخفیف کنید. این نوع تخفیف به راحتی می‌تواند کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کند.

اصول نوشتن متن sms تخفیف و جشنواره برای استخر

برای نوشتن یک متن پیامک تخفیف و جشنواره برای استخر بهتر است که نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • نوع تخفیف را مشخص کنید. اینکه آیا تخفیف برای استفاده از استخر است یا دیگر خدمات مانند دوره‌های آموزشی را شامل می‌شود.
  • تخفیف باید بازه زمانی داشته باشد. این بازه زمانی باید به طور کامل مشخص شود.
  • در صورتی که برای اشخاص خاصی ارسال کنید، در همان ابتدا نام او را بنویسید.
  • آدرس استخر را کامل بنویسید. برای اینکه ممکن است چندین استخر مشابه همنام مجموعه شما وجود داشته باشد و کاربر را به اشتباه بیندازد.
  • حتماَ شماره تماسی برای دریافت پاسخ و نظرات بیشتر در اس ام اس بنویسید.
  • از ایموجی مربوطه برای ایجاد حس و حال بیشتر استفاده کنید؛ برای مثال، استفاده از ایموجی شنا و آب‌تنی یا وسایل شنا می‌تواند قالب پیام شما را زیباتر کند.

چند نمونه sms تخفیف و جشنواره برای استخر

در ادامه چندین نمونه متن پیام کوتاه تخفیف استخر را برای شما نوشته‌ایم:

ورزشکار گرامی

استخر مجید در روزهای 10 و 11 تیر به دلیل تعمیرات تعطیل است.

تلفن:….

****

تخفیف 20% ثبت نام دوره آموزشی شنا

از مبتدی تا پیشرفته

استخر هتل طوس

***

تخفیف 30% رزرو سانس های غروب

از 19 تا 23

به مدت محدود

استخر ایران

***

علی گرامی

ورود شما را به مجموعه استخر ایران تبریک عرض می گوییم.

***

شناگر گرامی

سانس های استخر ایران در تابستان تغییر کرد

برای اطلاع بیشتر به سایت مراجعه کنید

لینک:

جمع بندی

ارسال sms تخفیف و جشنواره برای استخر اهمیت زیادی دارد؛ برای اینکه یک مجموعه به راحتی می‌تواند از طریق ارسال چنین تخفیف‌هایی مشتریان خود را همیشه حفظ کند. در این متن سعی کردیم تا کاربردها، نکات و چند نمونه متن را برای شما بنویسیم؛ اما خیلی مهم است که از یک پنل پیامک قوی برای ارسال استفاده کنید. پنلی که قابلیت تفکیک و ارسال برای ویژگی‌‌های مختلف و همچنین ارسال به صورت زنده را دارد. مدیانا برای چنین کسب وکاری دارای پنل خاصی است که به مدیران مجموعه در ارسال کمک زیادی می‌کند.

5/5 - (1 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .