حرفه‌ای‌تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10٪ تخفیف با کد med-voice 

پنل پیامکی چیست؟ قابلیت های یک سامانه اس ام اس

پنل پیامکی چیست؟

ارسال پیامک به وسیله پنل پیامکی یک روش کاربردی برای حفظ ارتباط کسب و کارها با مشتریان و تبلیغات است. برای افرادی که با پنل پیامکی آشنایی ندارند معمولا سوال است که چگونه می‌توان به تمامی مشتریان خود پیامک ارسال کرد؟ به طور حتم ارسال پیامک به صورت دستی و از خطوط شخصی منطقی نخواهد بود و نشان دهنده‌ی غیرحرفه ای بودن کسب‌وکارها است.

برای ارسال پیامک به جمعی از مشتریان، شما نیازمند ابزاری هستید تا در کم ترین زمان ممکن و با هزینه اندک،این کار را برای شما انجام دهد و همچنین ظاهر حرفه ای به کسب‌وکار شما ببخشد. پنل پیامکی همان ابزاری است که برای ارسال به مشتریان خود و همچنین ارسال به صورت انبوه به آن نیازمند هستید.

اگر بخواهیم در یک جمله به شما بگوییم پنل پیامک چیست،  پنل پیامکی یک نرم افزار تحت وب، جهت ارسال و دریافت پیامک میباشد. اما چرا شما نیاز به این ابزار دارید موضوع مقاله ما خواهد بود با ما تا انتهای آن همراه باشید.

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی نرم افزاری تحت وب است که برای صاحبان کسب‌وکارها امکان مدیریت، تعامل با مشتریان و تبلیغات به وسیله ارسال پیامک را فراهم می‌کند. با استفاده از پنل پیامکی شما قادر خواهید بود تا با مشتریان خود ارتباطی موثر برقرار کنید و کسب‌وکار خود را به افرادی که آشنایی با شما ندارند معرفی کنید.

چرا باید از پنل اس ام اس استفاده کنم؟

تلفن همراه یکی از ابزارهای ارتباطی قدرتمند در جهان است. امروزه تمام مردم سراسر جهان روزانه و بارها از این ابزار برای انجام امور خود استفاده می‌کنند.

با دانستن این موضوع می توان نتیجه گرفت که هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی تلفن همراه می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب و مشتریان داشته باشد. بازاریابی پیامکی یکی از روش های مناسب برای تمامی مشاغل می‌باشد.

اما یکی از بارزترین ویژگی های به کارگیری بازاریابی پیامکی در استراتژی کسب‌وکار خود، کم هزینه بودن و اثربخشی بیشتر در زمان کوتاه است.

ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات، امروزه یکی از روش های رقابتی بین کسب و کارها است و بسیاری از مشاغل با استفاده از آن از سایر رقبا پیشی گرفته اند.

اگر شما هم تمایل دارید تا از بازار رقابتی جا نمانید، باید هرچه سریع تر نسبت به استفاده از پنل اس ام اس اقدام کنید.

با خرید پنل پیامک می‌توان به جای ارسال پیامک به صورت دستی، پیامک انبوه و اتوماتیک ارسال نمود. از پنل اس ام اس می‌توان برای تعامل با مشتریان و همچنین تبلیغات استفاده کرد.

خرید پنل اس ام اس در مقایسه با ارسال پیامک به صورت دستی مقرون به صرفه تر است. با بکارگیری این شیوه می‌توان در کاهش توان نیروهای انسانی در برخی از کارها و تمرکز به روی سایر بخش ها کوشید و ظاهر حرفه ای تر به کسب‌وکار خود بخشید.

قابلیت های یک سامانه پیامکی چیست؟

در این بخش قصد داریم شما را با قابلیت هایی که یک پنل پیامکی می تواند در جهت ارتقای کیفی سطح فروش و جلب مشتری در اختیارتان قرار دهد، آشنا کنیم.

در دنیای کسب و کار امروز، صاحبان مشاغل بیشتر مایل هستند که از روش هایی در تبلیغات استفاده کنند که ساده، سریع و ارزان باشد. بازدهی بالای تبلیغات در حال حاضر اهمیت بیشتری نسبت به تعداد نمایش و محل نمایش یا مواردی این چنینی دارد. یکی از مرسوم ترین نوع از شیوه های تبلیغ و بازاریابی استفاده از پنل پیامکی می باشد. در حال حاضر ارسال اس ام اس با توجه به کم هزینه بودن و در عین حال تاثیر گذاری بالایی که دارد مورد توجه کسب و کار های مختلف قرار گرفته است.

بنابراین اگر تا کنون به طور دقیق در جریان ویژگی های پنل پیامکی نبوده اید بهتر است با بارز ترین و مهم ترین قابلیت های این ابزار آشنا شوید.

قابلیت پنل پیامکی

همانطور که می‌دانید بازاریابی و تبلیغات از طریق ارسال پیامک با کمترین میزان دخالت نیروی انسانی و صرف انرژی همراه است این یکی از مهم ترین ویژگی های پنل پیامکی برای هر کسب‌وکاری است.

تبلیغات

با بکارگیری تبلیغات پیامکی انبوه و ارسال پیامک به لیستی از مخاطبان بی شمار شما قادر خواهید بود تا کسب‌وکار خود را به طیف وسیعی از افراد معرفی کنید.  این دسته از تبلیغات در مقایسه با سایر روش های بازاریابی هزینه و تعرفه مناسب تری دارد. در این روش امکان ارسال اس ام اس انبوه در حجم بالا و بدون محدودیت در حجم و ترافیک ارسال بر صاحبان پنل پیامکی وجود خواهد داشت.

در بازاریابی پیامکی شما قادر خواهید بود تا با نام تجاری کسب‌وکار خود به مشتریان پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک منطقه‌ای و دکل BTS

ارسال پیامک منطقه‌ای که امکان ارسال پیامک به افراد یک محدود خاص را برای شما فراهم می‌کند می‌تواند تبلیغات موثر و پر بازخورد تری را برای شما با محدود کردن ارسال پیامک به محدوده‌ای خاص ایجاد کند.

 پیامک بر اساس سن و جنسیت

با ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یک کسب‌وکار قادر خواهد بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتر انتخاب کند. با این روش شما می‌توانید راحت تر مخاطبان بازار هدف خود را تفکیک و با دقت بیشتری به آن پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک به اصناف مختلف

با استفاده از پنل پیامک و بانک شماره تلفن مشاغل مختلف موجود در آن شما قادر خواهید بود تا با شناسایی دقیق بازار هدف خود به لیست مختلفی از مشاغل واصناف به صورت انبوه پیامک ارسال نمایید.

قابلیت دریافت پیامک

در این قابلیت شما قادر خواهید بود تا علاوه بر ارسال پیامک از سوی مشتریان نیز پیامک دریافت کنید و ارتباط قوی تری را با آن ها برقرار کنید. با دریافت پیامک از سوی مشتریان در غالب نظر سنجی و انتقادات می‌توانید راحت تر در راستای بهبود ارائه خدمات و کشف نیاز مخاطبان بکوشید.

قابلیت اتصال به cms

استفاده از پنل پیامکی در هر نوع کسب‌وکاری امکان پذیر است. کسب وکارهای انلاین قادر خواهند بود تا با استفاده از پنل پیامک و اتصال آن به سیستم های مدیریت محتوای سایت خود با مشتریان در تعامل باشند و از امکانات وب سرویس و پترن از جمله مواردی مانند کد تایید عضویت در سایت، پیگیری سفارشات خرید، اطلاع رسانی ها و ارائه تخفیفات خود را به واسطه‌ی ارسال پیامک به دست مشتریان خود برسانند.

ارسال پیامک تبریک تولد

ارسال اس ام اس های مناسبتی ( مانند اعیاد، تسلیت ها ) و تبریک تولد به صورت خودکار و بدون فراموشی از امکانات کاربردی پنل اس ام اس برای صاحبان کسب‌وکارهایی است که برای مشتریان خود اهمیت زیادی قائل هستند.

 پیامک اطلاع رسانی

اطلاع‌رسانی به مشتریان و آگاه کردن آن ها از آخرین اخبار کسب‌وکار شما و تخفیفات به وسیله پیامک یک امکان بسیار کاربردی برای شما خواهد بود شما نیز قادر خواهید بود تا اطلاع رسانی های خود را به مشتریان تحت عنوان خبرنامه پیامکی داشته باشید.

باشگاه مشتریان

با راه اندازی باشگاه مشتریان از طریق پنل پیامکی خود شما قادر خواهید تا بانک اطلاعاتی مشتریان خود را قوی تر کنید و به واسطه آن مشتریان خود را تفکیک نمایید.

با راه اندازی باشگاه مشتریان افزایش نرخ خرید و پیدا کردن مشتریان وفادار را در کسب‌وکار خود تضمین خواهید کرد.

قابلیت گزارش گیری

گزارش گیری یک امکان کاربردی و رضایت بخش از سوی سامانه پیامکی برای صاحبان پنل اس ام اس است. به واسطه این قابلیت شما قادر خواهید بود تا گزارشات مالی مربوط به پیامک ها، تعداد پیامک هایی که به دست مشتریان رسیده و همچنین پیامک های نرسیده به مشتری را به صورت دقیق بررسی نمایید.

چرا پنل پیامکی مدیانا را انتخاب کنم؟

تمامی مواردی که در بالا اعلام شد قابلیت هایی هستند که پنل پیامکی در اختیار شما می‌گذارد، بسته به نوع فعالیت کسب و کارتان میتوانید از هر کدام از این امکانات به صورت بهینه استفاده کنید.

امکان گزارش گیری مالی یکی از مهمترین و کاربردی ترین قابلیت های موجود در پنل اس ام اس میباشد، براورد هزینه های بازاریابی و تبلیغات شما از این طریق، به یک فرایند ساده تبدیل خواهد شد. قبل از اقدام به تهیه سامانه اس ام اس، تمام امکانات و قابلیت های آن را خصوصا تعرفه ارسال پیامک را با دقت بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید پنل پیامک کنید.

پیشنهاد ما به شما سامانه پیامکی مدیانا اس ام اس است، چرا که تعداد بالای مشتریان آن در سراسر کشور، عدم نیاز به تمدید سالیانه، پشتیبانی 24  و قدمت آن نشان دهنده کیفیت خدمات مطلوب و تمایز آن از سایر سامانه های ارائه دهنده سرویس پیامکی می‌باشد. جدا از خدمات پیامکی اگر به دنبال سایر ابزارهای ارتباطی برای اثرگذاری بیشتر تعاملات خود با مشتریان می گردید، تلفن ثابت ابری یکی از خدمات مدیانا است که برقراری ارتباط با مشتریان در هر نقطه ای برای شما فراهم می کند.

 

5/5 - (8 امتیاز)
آیا این مقاله برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .