پیام صوتی
حرفه‌ای تر با مشتریان خود ارتباط بگیرید
10% تخفیف با کد: medianav 

افزونه پیامک اپن کارت

دانلود افزونه اپن کارت

افزونه پیامک اپن کارت

اپن کارت یک فروشگاه ساز قدرتمند و محبوب است که فروشندگان می­توانند از آن برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنند. افزونه ای که بتواند به صورت خودکار اطلاعات مربوط به خرید مشتریان را برای آنها پیامک کند و همچنین اطلاعات مربوط به اجناس فروشگاه و خرید مشتریان را به مدیران پیامک کند، یکی از نیازهای ضروری صاحبین فروشگاه های اینترنتی به شمار می­رود. مدیانا ماژول پیامک اپن کارت را برای ارسال خودکار پیامک از فروشگاه اینترنتی به کاربران و مدیران وبسایت فراهم کرده است. از این طریق پیامک شما حتی به دست کاربرانی که خطوط خود را مسدود کرده اند هم خواهد رسید.

کاربران و نمایندگان محترم مدیانا که مایلند از سایت فروشگاهی  خود به صورت خودکار پیامک ارسال کنند نیز میتوانند از افزونه اپن کارت سامانه مدیانا استفاده کنند.

کاربران و نمایندگان محترم مدیانا که مایلند از سایت وردپرس خود به صورت خودکار پیامک ارسال کنند نیز میتوانند از افزونه وردپرس سامانه مدیانا استفاده کنند.

امکانات
امکان ارسال نام کاربری و رمز عبور برای کاربر در هنگام ثبت نام در فروشگاه
ارسال پیامک اطلاع رسانی عضویت به مدیران سایت
ارسال پیامک فراموشی رمز عبور به کاربران
ارسال sms به هنگام خروج از حساب کاربری
ارسال اطلاعات سفارش مشتری مثل کد پیگیری در هنگام ثبت سفارش
اعلام تغییر وضعیت سفارش به مشتریان طبق وضعیت های از پیش تعیین شده
اطلاع رسانی ثبت سفارش به مدیران سایت

راهنمای نصب
فايل ضميمه شده را دانلود نموده و قبل از نصب افزونه باید پیش نیاز های آن نصب گردد .
سپس بعد از نصب پیش نیاز ها باید گزینه افزونه ها و سپس گزینه تغییرات انتخاب کنید و در صفحه ای که باز می­شود دکمه “بارگذاری مجدد” را کلیک کنید . و سپس پیغام “تغییرات با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می­شود .
از بخش مديريت وارد بخش افزونه ها شده و سپس گزینه نصب کننده را انتخاب کنید و بعد روی دکمه آپلود کلیک کنید .
فايل را از کامپيوتر خود انتخاب کرده و سپس خودکار مراحل آپلود و نصب را همزمان انجام می­دهد و سپس پیغام “افزونه با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می­شود .
حال در منو سیستم گزینه “درگاه پیامک IPPANEL”  اضافه می­شود.
در بخش تنظیمات وب سرويس مشخصات خود را وارد نماييد و ساير تنظيمات را مطابق نياز خود ويرايش نماييد (وارد کردن نام کاربري و رمز عبور سامانه و شماره خط اختصاصي پنل خود الزامي مي باشد)
حال در اين بخش تنظيمات را پس از تکميل ذخيره نماييد، ماژول براي استفاده آماده است (جهت تست ارسال نيز ميتوانيد از بخش ارسال پيامک انجام داده تا از صحت تنظيمات مطمئن شويد)

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت.
Hidden
MM slash DD slash YYYY
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .