خرید سامانه پیامک

پنل کاربری اس ام اس

صاحبان کسب وکار اغلب جهت  تبلیغ و معرفی بیزینس خود  از این  نوع پنل  اس ام اس استفاده میکنند و ارگان ها نیز به عنوان( crm) یا نوعی نرم افزار مدیریت ارتباط مشتریان، از قابلیتهای این نوع پنل استفاده  مینمایند.

پنل اس ام اس با دسترسی های متفاوت تمرکز بیشتری بر ارسال و دریافت پیامک دارد و مورد استفاده  کسانی است که ترافیک ارسالی کمتری نسبت به پنل نمایندگی دارند.

برای مثال: سازمانی  که میخواهد برای کارمندان خود پیامک با موضوعی خاص یا  یک محتوا با ماهیت اطلاع رسانی ارسال نمایند، میتواند از پنل پیامک سازمانی استفاده نماید. اطلاع رسانی به موقع و ایجاد ارتباط با کارمندان در سازمانها نتایج مثبت به همراه دارد.

مدیریت منابع انسانی میتواند از داده های به دست آمده جهت  آنالیز و در نتیجه ارتقاء سطح بهره وری کارمندان استفاده کند.

سود دهی برای صاحبان کسب و کار زمانی قابل لمس است، که استفاده از اس ام اس مارکتینگ باعث جذب افراد بیشتر به سمت کسب و کار و تبدیل آنها به مشتری گردد.

آژانس های هواپیمایی ،هتل ها، مراکزدرمانی بهداشتی ،آموزشگاه ها و مدارس، شرکت های، بیمه، موسسات مالی و اعتباری بانک ها، مراکزخیریه و مذهبی، مراکزتفریحی، کافی شاپ و رستوران، فروشگاه های زنجیره ای  شرکت های فعال در حوزه آی تی و بسیاری از صاحبان کسب و کار میتوانند از قابلیت های این نوع پنل  جهت افزایش فروش و جلب رضایت مشتریان استفاده کنند.

پنل نمایندگی اس ام اس

هنگام استفاده از پنل نمایندگی اس ام اس علاوه بر این که بر ارسال و دریافت پیامک تمرکز میگردد، امکان کسب درآمد از فروش اکانت، شارژ پیامک و همچنین امکان خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه نیز وجود دارد.

شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی اس ام اس تهیه میکند میتواند برای خود  نماینده با دسترسی های مشابه پنل خود (امکان ایجاد کاربر زیر مجموعه) نیز  تعریف کند و از ارسال های کاربران زیرمجموعه خود نیز در قالب سود ارسال پیامک کسب درآمد داشته باشد.

در پنل نمایندگی، نماینده قابلیت تعیین بسته  با دسترسی ها و قیمت های متفاوت نیز خواهد داشت.

همچنین نماینده میتواند در این روش تعرفه خطوط و  ارسال پیامک ها را  نیز با توجه به سیاست های کاری خود  تعیین نماید.

نماینده میتواند با استفاده از ارسال وب سرویس و استفاده از ماژول های مختلف مانند اقساط، تبریکات،کارت ویزیت هوشمند، مسابقه، نظر سنجی، کد خوان، نوبت دهی، هدایا، اخطاریه و … در پنل خود بازار هدفش را در یک بستر نا محدود تعیین کند.

همچنین پنل نمایندگی امکان ارتباط با انواع بیزینس ها چه سنتی و چه مدرن، در راستای  کسب درآمد برای صاحبان کسب و کار را فراهم میکند.

لینک ها

تماس با ما

آدرس: تهران-خیابان گاندی جنوبی-کوچه چهارم- پلاک ۴-طبقه ۵ – واحد ۳ و ۴ کدپستی: ۱۵۱۷۷۱۶۵۵۳

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۶۷۲۵۰۹
۰۲۱۸۸۶۷۲۵۱۰
۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰

logo-samandehi