داستان مدیانا

سال ۹۱ با برند مدیانا و سرمایه ای اندک اما ایده ای ناب پا به عرصه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور گذاشتیم. فعالیتمون رو در ابتدا با سامانه پیام کوتاه به صورت ریبرندیگ آغاز کردیم و در سراسر کشور نماینده های فعالی جذب و در کنار هم رشد کردیم ، تا به امروز که با ۹۰.۰۰۰ کاربر و ۹۰۰۰ نماینده در سطح کشور، میتوان گفت مدیانا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی مطرح است.

در طول این سال ها نیز توانستیم با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده ، ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصربه ‌فردی رو ایجاد کنیم و شاهد رویدادهای تازه ای در مجموعه خود باشیم؛ اپلیکیشن های محتوایی قدرتمند مدیانا و مهستان از این جمله اند.

در سال ۹۷ همزمان با دانش بنیان شدن مجموعه، شروع به توسعه نرم افزار جامع کسب و کار کردیم که به جرات می توان گفت در آینده ای نزدیک، نیاز بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ با این محصول مرتفع خواهد شد

مدیانا هم اکنون شامل مجموعه ای ۴۰ نفره از همکاران جوان و مجرب در حوزه های مختلف تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن است و همچنین از نعمت حضور پشتیبانانی صبور،چابک و انعطاف پذیر برخوردار است.

ما در مدیانا تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با شناخت نیازهای مشترکین و همگام با تکنولوژی و فناوری اطلاعات روز دنیا گام برداریم و خدمت رسانی به شما عزیزان را به بهترین شکل امکان پذیر سازیم.

ما در مدیانا یاد گرفتیم که

متعهد و مسئول باشیم

از چالش ها استقبال میکنیم و به این معتقدیم که کار را آن کرد که تمام کرد!

وفادار باشیم ، وفادار هم بمونیم

هر یک از ما خودمون رو عضوی از خانواده مدیانا میدونیم و تمام فعالیت‌هامون رو به نوعی شکل دادیم که در سرتاسر آن وفاداریمون رو ثابت کرده باشیم.

چشمه الهاممون همیشه بجوشه

همیشه یکدیگر رو باور داشتیم ، الهام بخش هم بودیم و با خلق راهکار در شرایط بحرانی، پشت هم ایستادیم.

رشد کنیم و باعث رشد هم بشیم

در طی این سال ها تجربیاتمون رو باهم تقسیم کردیم چون میدونستیم که باعث رشد هم میشیم و میتونیم با سرعت بیشتری جاده رویاهامون رو طی کنیم.

شفاف و صادق باشیم

صداقت و شفافیت رو کلید اصلی ارزش ها دونستیم و همیشه با تکیه بر این ارزش ، سیاست هامون رو پایه ریزی کردیم.

مجوز ها

لینک ها

تماس با ما

آدرس: تهران-خیابان گاندی جنوبی-کوچه چهارم- پلاک ۴-طبقه ۵ – واحد ۳ و ۴ کدپستی: ۱۵۱۷۷۱۶۵۵۳

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۶۷۲۵۰۹
۰۲۱۸۸۶۷۲۵۱۰
۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰

logo-samandehi